Προς το περιεχόμενο

YouTube: Σε ευρεία διάθεση η εμφάνιση διαφημίσεων κατά την παύση των βίντεο


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

44 minutes ago, koutsis said:

Κόβει διαφημίσεις απο την εφαρμογή you tube ή απλά από τον browser?

Στο PC δεν είδα καθόλου διαφημίσεις.
Στο κινητό έχω iOS λειτουργικό και από ότι διάβασα λειτουργεί με Safari και δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, ardi21 said:

Δεν ειναι και τοσο ευκολο να βρεις 5 φιλους που να θελουν συνδρομη και να μπορεις να συνενοηθεις και για τα χρηματα.

Anyway εγω κανονικη συνδρομη των 8.5 ευρω (εκοψα και το spotify οποτε μου βγαινει τα ιδια χρηματα) και δεν νομιζω να την σταματησω ποτε.

Κι εγώ μια από τα ίδια: ο μήνας που πέρασε ήταν ο τελευταίος με το spotify. Καταρχήν το google music έχει βελτιώσει πολύ τον ήχο του με καινούργιους codec. Έχει μεγαλύτερη βάση μουσικής άσχετα με το τι λένε οι διάφοροι "reviewers", έχει μουσικά βίντεο, και φυσικά όλα τα βίντεο δωρεάν! Τις βλακείες της Ελληνικής τηλεόραση δεν τις παρακολουθώ εδώ και χρόνια. Οπότε το youtube για εμένα είναι ένα πλήρες κέντρο οπτικοακουστικού θεάματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, Imperia said:

Στο PC δεν είδα καθόλου διαφημίσεις.
Στο κινητό έχω iOS λειτουργικό και από ότι διάβασα λειτουργεί με Safari και δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα.

Άρα για μεσω browser μιλάμε μόνο...😐

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, koutsis said:

Άρα για μεσω browser μιλάμε μόνο...😐

Εγώ δε το έκανα εγκατάσταση στο κινητό
Υπάρχει για όλα τα λειτουργικά
https://adguard.com/en/adguard-ios-pro/overview.html
Βρήκα μια συζήτηση στα γρήγορα για κινητά
https://www.reddit.com/r/Adguard/comments/1bbgd9x/whats_the_difference_between_adguard_premium/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, jeep13 είπε

Smartube στην τηλεοραση και στα boxakia

Το φτιάξανε το smart tube; Μετά τις τελευταίες αλλαγές στο yt δεν έπαιζε κανένα βίντεο. Ούτε αυτό, ούτε το revanced.

Επεξ/σία από micos000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 minutes ago, Imperia said:

Εγώ δε το έκανα εγκατάσταση στο κινητό
Υπάρχει για όλα τα λειτουργικά
https://adguard.com/en/adguard-ios-pro/overview.html
Βρήκα μια συζήτηση στα γρήγορα για κινητά
https://www.reddit.com/r/Adguard/comments/1bbgd9x/whats_the_difference_between_adguard_premium/

Το ξέρω οτι υπάρχει αλλά και στο κινητό πρέπει να βλέπεις you tube μέσω safari. Εγω στο κινητό βλέπω μέσω brave  που κάνει ότι και η premium συμδρομή στη google ( οχι διαφημίσεις, αναπαραγωγή στο παρασκήνιο, Picture in picture κτλ). Για αυτό ρώτησα αν κόβονται οι διαφημίσεις από την εφαρμογή. Πράγμα που από οτι διάβασα είναι αδύντο!

Επεξ/σία από koutsis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Teddy77 είπε

Ούτε μία υπηρεσία που κάποτε διαφήμιζε ότι θα ήταν ad-free,αν πληρώσεις κάτι, έμεινε για πάντα πραγματικά έτσι.

Τα είπες όλα! Είδαμε και το Netflix που έβαλε διαφημίσεις στη συνδρομή του. Αν αύριο βάλουμε όλοι YT premium, μεθαύριο θα βάλουν πάλι διαφημίσεις. Δε χορταίνει το "κτήνος".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Arkin είπε

Ublock origin στον υπολογιστη

SponsorBlock στον υπολογιστη

Revanced στο κινητο

Adguard Premium στο κινητο

Δεν θα χορτασουν εχουν πουλησει τα δεδομενα μας σε χιλιαδες εταιριες η google εχει γινει μια εταιρια κοντα στα 3 τρις και συνεχιζουν να χαλανε την εμπειρια των υπηρεσιων τους. Τους καναμε μαγκες. 

Δηλαδή για να καταλαβώ προτείνεις ή ανακοινώνεις πως χρησιμοποιείς το ΥouTube  με uBo & όλα τα υπόλοιπα.

Γνωρίζεις ότι αν το κάνεις αυτό συνδεδεμένος σε account μετά απο τα 5 βιντεάκια κλειδώνουν και γενικά το google account σου?

Δεν το λέω αυτό για να υποστηρίξω την γοογλε απλά  δεδομένου αυτού είναι αδύνατον να χρησιμοποιήθει χωρις account

Παράδειγμα έχει κάποιος 500 εγγραφές σε κάναλια, χωρίς google account θα πρέπει να κάτσει να φτιάξει εναν φάκελο ονόματι YouTube στον browser με τα αντίστοιχα bookmarks για κάθε κανάλι όπως και για το ιστορικό παρακολούθησης.

  • Confused 2
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, tanuki88 said:

Δηλαδή για να καταλαβώ προτείνεις ή ανακοινώνεις πως χρησιμοποιείς το ΥouTube  με uBo & όλα τα υπόλοιπα.

Γνωρίζεις ότι αν το κάνεις αυτό συνδεδεμένος σε account μετά απο τα 5 βιντεάκια κλειδώνουν και γενικά το google account σου?

Δεν το λέω αυτό για να υποστηρίξω την γοογλε απλά  δεδομένου αυτού είναι αδύνατον να χρησιμοποιήθει χωρις account

Παράδειγμα έχει κάποιος 500 εγγραφές σε κάναλια, χωρίς google account θα πρέπει να κάτσει να φτιάξει εναν φάκελο ονόματι YouTube στον browser με τα αντίστοιχα bookmarks για κάθε κανάλι όπως και για το ιστορικό παρακολούθησης.

Σου μλοκάρουν το λογαριασμό αν χρησιμοποιείς ad block? Δεν το εχω ξαναακούσει αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

Πληρωνω πρεμιουμ. Να κοψετε εναν καφε να το βαλετε και εσεις. Δεν σας χρωσταει η γοογλε τιποτα. Οι κοντεντ κρεατορς καπως πρεπει να βγαλουνε λεφτα. Ενταξει και στο φρι δεν ειναι τοσο ενοχλητικες. Μην ειστε τσιπίδες, αλλου τα δινετε απλοχερα. Καποιοι σιγουρα καπνίζετε κιολας. 

Η πειρατεια κανει κακο στην τεχνη.

Νομιζω τα κάλυψα ολα.

Ναι πώς θα κόψω το κάπνισμα με κινήτρο τι??? Να πληρώνω μια εταίρεια trillionaires για να μή βλέπω διαφήμισεις.

Κάλυτερα να κόψω το κάπνισμα να βλέπω μονο odysee  και να κάνω αποταμίευση τα χρήματα που θα έδινα για το premium.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, tanuki88 είπε

Δηλαδή για να καταλαβώ προτείνεις ή ανακοινώνεις πως χρησιμοποιείς το ΥouTube  με uBo & όλα τα υπόλοιπα.

Γνωρίζεις ότι αν το κάνεις αυτό συνδεδεμένος σε account μετά απο τα 5 βιντεάκια κλειδώνουν και γενικά το google account σου?

Δεν το λέω αυτό για να υποστηρίξω την γοογλε απλά  δεδομένου αυτού είναι αδύνατον να χρησιμοποιήθει χωρις account

Παράδειγμα έχει κάποιος 500 εγγραφές σε κάναλια, χωρίς google account θα πρέπει να κάτσει να φτιάξει εναν φάκελο ονόματι YouTube στον browser με τα αντίστοιχα bookmarks για κάθε κανάλι όπως και για το ιστορικό παρακολούθησης.

Με Firefox μπορείς να χρησιμοποιήσεις containers, όπου στο ένα είσαι συνδεδεμένος και πλοηγήσε στις συνδρομές σου και όταν βρεις αυτό που θες να δεις κάνεις δεξί κλικ -> "άνοιγμα σε τάδε container" στο οποίο δε θα είσαι συνδεδεμένος και δε θα μπορεί να σου κάνει τίποτα το ΥΤ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, tanuki88 είπε

Δηλαδή για να καταλαβώ προτείνεις ή ανακοινώνεις πως χρησιμοποιείς το ΥouTube  με uBo & όλα τα υπόλοιπα.

Γνωρίζεις ότι αν το κάνεις αυτό συνδεδεμένος σε account μετά απο τα 5 βιντεάκια κλειδώνουν και γενικά το google account σου?

Δεν το λέω αυτό για να υποστηρίξω την γοογλε απλά  δεδομένου αυτού είναι αδύνατον να χρησιμοποιήθει χωρις account

Παράδειγμα έχει κάποιος 500 εγγραφές σε κάναλια, χωρίς google account θα πρέπει να κάτσει να φτιάξει εναν φάκελο ονόματι YouTube στον browser με τα αντίστοιχα bookmarks για κάθε κανάλι όπως και για το ιστορικό παρακολούθησης.

What? Δεν υπαρχει αυτο πουθενα που εγραψες ουτε εξωτερικο και εννοειται ουτε Ελλαδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 minutes ago, tanuki88 said:

Γνωρίζεις ότι αν το κάνεις αυτό συνδεδεμένος σε account μετά απο τα 5 βιντεάκια κλειδώνουν και γενικά το google account σου?

Δεν το λέω αυτό για να υποστηρίξω την γοογλε απλά  δεδομένου αυτού είναι αδύνατον να χρησιμοποιήθει χωρις account

Τι αστικός μύθος είναι πάλι αυτός; Adblock στον browser, Revanced στο κινητό και SmartTube στην smart τηλεόραση λειτουργούν όλα απροβλημάτιστα με συνδεδεμένο Google account.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...