Προς το περιεχόμενο

Το Galaxy A16 5G θα θέσει νέα πρότυπα για τα οικονομικά smartphone της Samsung


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

56 λεπτά πριν, svartevarg είπε

Ένα πολύ ωραίο παράδειγμα από τους τριτοτέταρτους σε σειρά κατασκευαστές είναι η Asus. 

Αναφέρω τον Asus γιατί έχει φτιάξει από τα καλύτερα gaming phones το rog phone που ψήνομαι να πάρω καινούριο, αλλά δεν πήρα ποτέ. Ο λόγος είναι η έλλειψη υποστήριξης που αναφέρεις. 

 

Και η Motorola (βλέπε Lenovo) δεν πάει πίσω, ενώ το flip κινητό της είναι καλό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

24 λεπτά πριν, panathatube είπε

Και η Motorola (βλέπε Lenovo) δεν πάει πίσω, ενώ το flip κινητό της είναι καλό. 

Σωστός.
Ναι,  το τελευταίο flip φαίνεται να έχει καλύτερη αντοχή.
Είναι και το Thinkphone με το ανθρακόνημα πολύ καλό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ikaruga24 είπε

Είναι ο λόγος που πήρα το S23U έναντι του Xperia 1 V πέρυσι. 

Παρόλο που το ui της samsung ακόμα και ως αισθητά καλύτερο από ότι ήταν δεν μου αρέσει, τα υπόλοιπα στοιχεία με οδήγησαν σε αυτούς. 

Προσωπικά δεν είμαι απόλυτα ικανοποιημένος όμως η συσκευή θα μείνει ως δεύτερη όταν την αλλάξω για τα πράγματα που πραγματικά μαρεσει να τα δουλεύω. 

Εγώ είμαι με Xperia 5 και είμαι αρκετά ικανοποιημένος σαν συσκευή, αλλά μπαίνω στο 3ο έτος που σημαίνει μόνο security updates και μετά δεν σε ξέρω κι εγώ φυσικά ξενερώνω

Είναι απαράδεκτο, αν δηλαδή στο τέλος βάλουν 120fps σε μικρότερο iphone με βλέπω να πηγαίνω προς τα εκεί, γιατί εδώ που τα λέμε τα Samsung μου είναι πιο αδιάφορα και από πολλά κινέζικα

Δεν μπορώ παρόλα αυτά να μην παραδεχτώ ότι κάνουν σωστά πράγματα, πχ το εταιρικό μου (σε εταιρεία που είναι ψυχωτικοί με την ασφάλεια) είναι ένα a53 συνέχιζε φουλ υποστήριξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, logistoulis είπε

εδώ που τα λέμε τα Samsung μου είναι πιο αδιάφορα και από πολλά κινέζικα

Τα κινέζικα είναι πολύ καλύτερα βασικά από την συντριπτική πλειοψηφία των μοντέλων της Samsung.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dtk-386 είπε

Τα κινέζικα είναι πολύ καλύτερα βασικά από την συντριπτική πλειοψηφία των μοντέλων της Samsung.

Γενικά όχι δεν είναι, τα Samsung είναι σαφώς  πιο αξιόπιστα και έχουν σαφώς λιγότερα bugs

Είναι όμως και πιο ακριβά, ειδικά τα mid τους είναι τσιμπημενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, logistoulis είπε

Γενικά όχι δεν είναι, τα Samsung είναι σαφώς  πιο αξιόπιστα και έχουν σαφώς λιγότερα bugs

Είναι όμως και πιο ακριβά, ειδικά τα mid τους είναι τσιμπημενα

διαφωνώ έχοντας πλείστα κινέζικα.

τα mid-range ειδικά της Samsung είναι πολύ κατώτερα από τα κινέζικα.

πχ τα Oneplus 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, dtk-386 είπε

δεν έχουν καμία σχέση τα Α5Χ μετα υπόλοιπα Α1Χ, Α3Χ κτλ

Προφανώς τα Α5x είναι εντελώς διαφορετική κατηγορία από τα υποδεέστερα A1x και A3x, απλά ο φίλος παραπάνω έβαλε όλα τα Α συμπούρμπουλα. Θεωρώ ότι τουλάχιστον μέχρι πρότινος η σειρά A5x ήταν εξαιρετικό value for money.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...