Προς το περιεχόμενο

Το εμβόλιο mRNA-4359 της Moderna δείχνει ελπιδοφόρο στην αντιμετώπιση προχωρημένων καρκίνων


Axlmon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε σεις αυτο δε θα ειναι δωρεαν τι σκοτωνεστε απο τωρα ? αν ειναι του σατανα αστο μη σε βουλωσει και αυτος  :P

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 204
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 λεπτά πριν, armagedwnn είπε

Ποιες συμπτώσεις;

Από που ήταν το εμβόλιο της γιαγιάς σου από το Τσερνομπιλ; Εντάξει μην τρελαθούμε, μακάρι όλοι αρχικά να φτάσουμε τα χρόνια της και να είμαστε υγιής. Αλλά σε αυτή την ηλικία και από μία τούμπα μπορεί να πεθάνει κάποιος πως να το κάνουμε. Και εμένα η γιαγιά του φίλου μου πέθανε από covid και δεν ήθελε με τίποτα να κάνει το εμβόλιο 80+. Ο καθένας το βλέπει από όποια σκοπιά θέλει για να φτιάξει τις δικές του συνομοσίες, εγώ προσωπικά εμπιστεύομαι την Ιατρική και θα συνεχίσω ανεξάρτητα με το τι θα τύχει.

Έχουμε γεμίσει γιατρούς της οθόνης που δεν εμβολιάζουν τα παιδιά τους και έχουν αναστηθεί πόσες αρρώστιες. Και από την άλλη πλευρά υπάρχουν πόσοι που ότι γίνει ξέρουν την συνταγή αντιβίωση και έχουμε γεμίσει υπερβακτήρια. 

Τώρα έχουμε και τους πιο έξυπνους που δεν πιστεύουν σε συμπτώσεις εννοείτε σχεδόν ποτέ δεν είναι γιατροί αλλά όλοι εμείς οι υπόλοιποι πρέπει να εμπιστευθούμε αυτούς και όχι τους γιατρούς αλλιώς είμαστε πρόβατα. 

ΕΙΣΤΕ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ.

Δεν σε αναγκάζει κανένας να πιστέψεις κάτι που δεν θες. Εσύ επιλέγεις να πιστεύεις γιατρούς που τα παίρνουν από παντού. Λογικά πιστεύεις και τον FDA που δίνει άδειες σε συμπληρώματα με ναρκωτικές ουσίες μέσα και λογικά θα πιστεύες και την Philip Morris που κάποτε ισχυριζοταν ότι δεν βάζει ουσίες που προκαλούν εθισμό στα προϊόντα της. Όσο για το παιδί μου μια χαρά εμβολιασμενο είναι, φυσικά με εμβόλια που είναι δοκιμασμένα για δεκαετίες. 

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dhm21911 είπε

Δεν σε αναγκάζει κανένας να πιστέψεις κάτι που δεν θες. Εσύ επιλέγεις να πιστεύεις γιατρούς που τα παίρνουν από παντού. Λογικά πιστεύεις και τον FDA που δίνει άδειες σε συμπληρώματα με ναρκωτικές ουσίες μέσα

Και τι να κάνει ρε αδερφέ, να πιστέψει εσένα;

"Άσε τι λένε οι γιατροί, εμένα μου το έγραψε ο ντιμ εικοσιένα εννέα έντεκα" να λέει στον κόσμο;

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Lucifer είπε

Και τι να κάνει ρε αδερφέ, να πιστέψει εσένα;

"Άσε τι λένε οι γιατροί, εμένα μου το έγραψε ο ντιμ εικοσιένα εννέα έντεκα" να λέει στον κόσμο;

Εγώ θα του πω τι να κάνει; Ας ακούσει τους γιατρούς που θέλει αυτός να ακούσει. Τελευταία φορά που κοίταξα υπήρχαν και γιατροί "ψεκασμενοι" όμως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, dhm21911 είπε

Εγώ θα του πω τι να κάνει; Ας ακούσει τους γιατρούς που θέλει αυτός να ακούσει. Τελευταία φορά που κοίταξα υπήρχαν και γιατροί "ψεκασμενοι" όμως. 

άκου μια συμβουλη, κανονικα επρεπε να στη χρεώσω

αν πιασεις 100 τυχαίους (στην ερμου πχ) ασχετους με ένα θέμα και τους ρωτήσεις, τη σωστή απάντηση θα την ξέρουν οι λίγοι, 3-4

αν πιάσεις 100 ειδικευμένους και σχετικούς με ένα αντικειμενο, κράτα την πλειοψηφία, οι 3-4 πιθανότατα λένε μλκιες

Επεξ/σία από somt
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα mrna εμβολια μπορουν να κωδικοποιηθουν στον ακριβως τυπο καρκινο κάποιου κ να τον σβησουν. Το προβλημα φυσικα ειναι το κοστος κ οτι η φαρμακευτική σε χανει από πελάτη με 2 3 δοσεις..

Οταν πέρασε ολοκληρη πανδημία 4 χρονια τωρα κ δε βγηκε 1 γιατρος δημοσιογράφος να πει το εξης απλο, πλενετε τη μυτη σας με ορο μετα απο καθε συνάθροιση πχ η οταν γυρνάτε σπιτι,κάτι που εμενα μεχει σωσει, ωστε να καθαρίζουν τα μικρόβια,παρα σουλεγαν βαλε 2 μασκες 1 η καμια τι ακούσαμε πραματα υπερανω λογικης. Μεχρι το γενικο μρνα ,,ενος προηγούμενου υποτυπου πουχε περασει εννοείται λογω μεταλαξης κ γιαυτο δεν επιανε καθολου η ελαχιστα σε καποιους.

  • Like 1
  • Confused 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, somt είπε

άκου μια συμβουλη, κανονικα επρεπε να στη χρεώσω

αν πιασεις 100 τυχαίους (στην ερμου πχ) ασχετους με ένα θέμα και τους ρωτήσεις, τη σωστή απάντηση θα την ξέρουν οι λίγοι, 3-4

αν πιάσεις 100 ειδικευμένους και σχετικούς με ένα αντικειμενο, κράτα την πλειοψηφία, οι 3-4 πιθανότατα λένε μλκιες

Michael Yeadon ενας απο τους 3-4 που λες. Λεει δεν λεει μαλακιες καποια χρονικη περιοδο τον εμπιστευοντουσαν ανθρωποι με κλειστα τα ματια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, dhm21911 είπε

Είδες πουθενά να γράφω πουθενά ότι είχε πρόβληματα υγείας ασεβαστο παιδάκι;

Τα πρώτα χρόνια δεν αποδέχοντουσαν όσα έλεγαν οι "ψεκασμενοι". Πριν 1 χρόνο αν θυμάμαι καλά έβγαλε σχετικό δελτίο η astra zeneca .

Συμφωνούμε ότι μιλάμε για 1 στα 10.000 ?

Στον ΕΟΦ 133 πολίτες έχουν κάνει αναφορά για την πιθανότητα συσχέτισης του θανάτου συγγενικού τους προσώπου με τα εμβόλια.

Μήν πάμε και μακριά.

Είμαστε στο 4 έτος.

Υπάρχουν 2 η 3 περιπτώσεις στην Ελλάδα που έχουν κινηθεί νομικά εναντίον των εταιρειών η και του δημοσίου διεκδικώντας αποζημίωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, dhm21911 είπε

Michael Yeadon ενας απο τους 3-4 που λες. Λεει δεν λεει μαλακιες καποια χρονικη περιοδο τον εμπιστευοντουσαν ανθρωποι με κλειστα τα ματια.

οι προηγούμενες αποδόσεις δε διασφαλίζουν τις μελλοντικές

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, GREGORYMO είπε

Συμφωνούμε ότι μιλάμε για 1 στα 10.000 ?

Στον ΕΟΦ 133 πολίτες έχουν κάνει αναφορά για την πιθανότητα συσχέτισης του θανάτου συγγενικού τους προσώπου με τα εμβόλια.

Μήν πάμε και μακριά.

Είμαστε στο 4 έτος.

Υπάρχουν 2 η 3 περιπτώσεις στην Ελλάδα που έχουν κινηθεί νομικά εναντίον των εταιρειών η και του δημοσίου διεκδικώντας αποζημίωση.

Δεν τα ξερω τα νουμερα αλλα σε πιστευω. Ποσοι πιστευεις οτι ειναι σαν εμενα που δεν ασχοληθηκαν? Αρκετοι παραπανω απο 133 πιστευω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 minutes ago, magicnumbers said:

 

Οταν πέρασε ολοκληρη πανδημία 4 χρονια τωρα κ δε βγηκε 1 γιατρος δημοσιογράφος να πει το εξης απλο, πλενετε τη μυτη σας με ορο μετα απο καθε συνάθροιση πχ η οταν γυρνάτε σπιτι,κάτι που εμενα μεχει σωσει, ωστε να καθαρίζουν τα μικρόβια,παρα σουλεγαν βαλε 2 μασκες 1 η καμια τι ακούσαμε πραματα υπερανω λογικης. Μεχρι το γενικο μρνα ,,ενος προηγούμενου υποτυπου πουχε περασει εννοείται λογω μεταλαξης κ γιαυτο δεν επιανε καθολου η ελαχιστα σε καποιους.

Νομίζω ξέρω γιατί κανένας γιατρός δεν πρότεινε το πλύσιμο της μύτης με ορό.

Επειδή δε δουλεύει. Βοηθάει ίσως να φύγουν οι μύξες, αλλά δεν έχει καμία αποτελεσματικότητα ως προστασία από λοιμώξεις.

  • Like 4
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...