Προς το περιεχόμενο

Στην κυκλοφορία το iOS 18 με οκτώ νέες λειτουργίες αλλά χωρίς Apple Intelligence


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, thanos206 είπε

Με το rcs τι γίνεται; Λειτουργεί;

Έστειλε κανονικά αλλά δεν έχει αναφορά παράδοσης…

κάποιος με Android μπορεί να δοκιμάσει να στείλει σε iOS, στον φίλο μου επιτρέπει μόνο mms…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Antonis_V είπε

Το Σάββατο έβαλα την Public Beta. Τώρα δεν μου έβγαλε κάτι. Υποθέτω πως είναι η ίδια έκδοση. Ξέρει κανείς; 

Ναι αν έχεις βάλει την RC είναι ίδια με την τελική αλλιώς θα σου έβγαζε να κάνεις update αν βάλεις το beta off.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Ne0n είπε

Το είχα εδώ και αρκετό καιρό και είμαι ήδη στην 18 beta 8, παρατηρώ βέβαια ότι είναι αρκετά  γρηγορότερο αλλά έχει αλλάξει την φιλοσοφία και την θέση σε αρκετά πράγματα στο μενού, όπως και στην ταξινόμηση των φωτό που είναι λίγο σπαστικός ο τρόπος όταν ανοίγεις μία, να πρέπει να πατήσεις μετά για να την κλείσεις το "ελαφρώς διακριτό" μικρό "x" στο δεξί τμήμα της για να επιστρέψεις πάλι σε όλη την gallery.

Κάνεις swipe down και γυρνάς στην library. Δεν χρειάζεται το x.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, arxontas2323 είπε

Εγω δεν το βρήκα κάπου να δουλεύει 

Στα android λειτουργεί με την εφαρμογή μυνήματα της google, ανεξαρτήτως παρόχου κινητής.

Αν δεν έχεις την εφαρμογή μυνήματα λειτουργεί μόνο με cosmote.Εδω δεν ξέρω τι παίζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, somt είπε

Εμένα Vodafone & Cosmote δεν το βγάζει. Βαριέμαι να κάνω restart. Έκανα με την rc πριν καμιά εβδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζοντας τα σχόλια βλεπω πως πολλούς δεν τους εμφανίζει επιλογή για iOS 18 κάτω κάτω .

 Για να σας το βγάλει σαν επιλογή πρέπει να έχετε τις «αυτόματες ενημερώσεις» ενεργοποιημένες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...