Προς το περιεχόμενο

Στην κυκλοφορία το iOS 18 με οκτώ νέες λειτουργίες αλλά χωρίς Apple Intelligence


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, Lambros_kr είπε

Το update για τα Airpods με το hearing aid και το hearing test, ειναι διαθεσιμο οταν κανεις update σε IOS 18?

Περιμενω πως και πως το συγκεκριμενο feature να λειτουργησει οπως υποσχονται οι υπευθυνοι...για να δουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι παιδιά μόλις αναβάθμισα στην 17,7 μου έβγαλε τώρα την 18..Προφανώς έπρεπε να γίνει πρώτα 17,7 και μετά 18.

Εχω περιέργεια να δω.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η πιο σημαντικη προσθήκη για μένα ειναι το RCS

να μπορείς να ανταλλάζεις rich μηνύματα με οχι-iPhone χωρίς να χρειάζεσαι viber/whatsapp κλπ

2 ώρες λεει θελει εμενα

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, somt είπε

η πιο σημαντικη προσθήκη για μένα ειναι το RCS

να μπορείς να ανταλλάζεις rich μηνύματα με οχι-iPhone χωρίς να χρειάζεσαι viber/whatsapp κλπ

2 ώρες λεει θελει εμενα

10 λεπτά έκανε να το κατεβάσει τώρα είναι στην προετοιμασία. Δεν κατέβασα το 17.7 είχε επιλογή απευθείας για το 18

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Σάββατο έβαλα την Public Beta. Τώρα δεν μου έβγαλε κάτι. Υποθέτω πως είναι η ίδια έκδοση. Ξέρει κανείς; 

Επεξ/σία από Antonis_V
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 minutes ago, Chef_Alexander said:

Στο δικό μου 15 Plus πάντως έβγαλε σαν πρώτη επιλογή την 17.7 και από κάτω την επιλογή για 18. Προχώρησα πρώτα στην 17.7 

 

Εγώ έβαλα κατευθείαν τη 18. Όλα καλά.

IMG_7726.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι στην 17.6.1, αλλά δεν προϋποθέτει αναβάθμιση στην 17.7 πριν μπει το iOS 18 (το κατεβάζει τώρα - σε iP 13 PRO). Απλά το κουμπί για το upgrade είναι λίγο πιο κάτω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, AggelosTz είπε

10 λεπτά έκανε να το κατεβάσει τώρα είναι στην προετοιμασία. Δεν κατέβασα το 17.7 είχε επιλογή απευθείας για το 18

κι εγω απευθείας 18

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα εδώ και αρκετό καιρό και είμαι ήδη στην 18 beta 8, παρατηρώ βέβαια ότι είναι αρκετά  γρηγορότερο αλλά έχει αλλάξει την φιλοσοφία και την θέση σε αρκετά πράγματα στο μενού, όπως και στην ταξινόμηση των φωτό που είναι λίγο σπαστικός ο τρόπος όταν ανοίγεις μία, να πρέπει να πατήσεις μετά για να την κλείσεις το "ελαφρώς διακριτό" μικρό "x" στο δεξί τμήμα της για να επιστρέψεις πάλι σε όλη την gallery.

Επεξ/σία από Ne0n
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ipad - είχα κατεβάσει την δοκιμαστική. Πάτησα να μην κατεβάζει πλέον δοκιμαστικές αλλά δεν μου έχει βγάλει σαν αναβάθμιση την νέα έκδοση. Πρέπει να κάνω κάτι άλλο ή θα γινει κάποια στιγμή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...