Προς το περιεχόμενο

Η Apple εισάγει λειτουργία παύσης εγγραφής βίντεο στην επερχόμενη αναβάθμιση iOS 18


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 hours ago, TechnoState said:

@polaki ...η κλήση αυτόματα μπαίνει σε σίγαση (δεν χτυπάει καν το πρώτο κουδούνισμα - ούτε ενεργοποιείται δόνηση...για να μην χαλάσει η hdr: Dolby Vision εγγραφή) ανεβαίνει ψηλά στη οθόνη σε συννεφάκι.

Δεν έχει τύχει να απαντήσω ποτέ για να δω αν διακόπτεται ή εγγραφή  

το δοκιμασα @polaki

μου βγαζει μυνημα οτι αμα απαντησω την κληση θα σταματησει το video και θα γινει αποθηκευση

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, poulinos said:

το δοκιμασα @polaki

μου βγαζει μυνημα οτι αμα απαντησω την κληση θα σταματησει το video και θα γινει αποθηκευση

Τουλάχιστον δεν το σταματάει αυτόματα, παλιά το έκανε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερό...meanwhile 7 χρόνια μετά και ακόμα να φτιάξουν το πρόβλημα που σε πετάει στο App Store και όχι στην εφαρμογή που έχεις ήδη installed. Σου στέλνει ο άλλος μήνυμα messenger με link youtube , πατάς σου ανοίγει παράθυρο , πατάς open app και σε πετάει στο app store , στο app store μετά σου λέει open καθώς έχεις την εφαρμογή και μετά το open σε πάει στη κεντρική youtube ΟΧΙ στο σύνδεσμο...... Ινοβέσιο θα το πω και εγώ γιατί μετά απο δεκαετία αρχίσω να κουράζομαι με τις μπούρδες της apple...

 

Στα της είδησης αυτό μου θυμίζει το άλλο gimmick που έλεγαν με το iphone 13 ή 14 που μπορείς να τραβάς βίντεο και με τις 4 κάμερες ταυτόχρονα.....τρομερό feature αλλά τελικά θες άλλο app και αν το βάλεις θα εκραγεί το τηλέφωνο. Έτσι ενημερωτικά με 4κ βίντεοαπο μια καμερα με το Filmic Pro App το τηλέφωνο βράζει , ρίχνει φωτεινότητα κλπ ωραία.....

Πολύ χρήσιμα features για άλλη μια φορά....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά αδιάφορο το pause. Τόσα χρόνια δεν το είχα χρησιμοποιήσει ποτέ. Απο την στιγμή που το πουλάει προ μοντάρεις το βίντεο ακόμα και ερασιτέχνης να είσαι. Ακόμα και με το iMovie το κάνεις.

Αν θέλουν να φτιάξουν κάτι , αυτό να είναι οι επαφές και το τηλέφωνο. Ειναι ειλικρινά το μόνο πράγμα που μου έχει λείψει από το one ui.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, chrsiou είπε

Μακάρι να φτιάξουν και το hotspot τώρα. Να μην απενεργοποιείται αυτόματα όταν δεν είναι καμιά συσκευή συνδεμένη

Απίθανο καθώς κάτι τέτοιο αδειάζει τη μπαταρία αρκετά γρήγορα και χωρίς ουσιαστικό λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, J0hn82 είπε

Απίθανο καθώς κάτι τέτοιο αδειάζει τη μπαταρία αρκετά γρήγορα και χωρίς ουσιαστικό λόγο.

επιλογη του καθενος ειναι παντως.

Στο android παντως, μπορεις να επιλεξεις μετα απο ποση ωρα θα απενεργοποιηθει το hotspot, οταν δεν υπαρχει συνδεμενη συσκευη. Φανταζομαι εχει τετοια επιλογη στο iOS ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...