Προς το περιεχόμενο

Η τιμή του PS5 Pro διχάζει τους gamers, όχι όμως τους αναλυτές


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, nickol-us είπε

Γκώσαμε με το ps5 pro.

Καθένας λέει οτι θέλει, θα δούμε στο τέλος η ιστορία τι θα γράψει.

Κοντός ψαλμός αλληλούια.

Η ιστορία θα γράψει  +900 ευρώ στην επόμενη γενιά κονσολών αν το πείραμα πετυχει....

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 147
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι αναλυτές λένε μπουρδες! Μια ζωή τα ίδια! Προς το παρόν 950 ευρώ για ολοκληρωμένη την κονσόλα δεν τα δίνω που να με βαράνε...Και μιλάω ως κάτοχος PS5 (και έχω και όλες τις κονσόλες από τις άλλες 2 εταιρίες). Το Pro, με αυτά τα specs,  θα το σκεφτόμουν για αγορά  το πολύ μέχρι τα 650 ευρώ,  μαζί με drive και stand.

Προς το παρόν σε ότι αφορά τη Sony, το μόνο που έχω να πω είναι.....μαυρίστε τους!

 

iparxei-kai-filotimo.jpg.ba8bdf3d0e985f6e0a22eeb7e6bcd9d1.jpg

 

 

 

  • Like 12
  • Thanks 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σαν νέος γονιός λυπάμαι τους γονείς που θα βλέπουν τα παιδιά τους, video από ελληνικά μέσα που θα έχουν πάρει τσάμπα το σύστημα, και θα λένε "παιδιά έπαθα πλάκα με αυτό που είδα, σε αυτό το παιχνίδι εννοείτε ότι το έπαιξα στο πσ προ πωωωω" και θα κοπανιέται το παιδί θέλω το pro ο Μάκης στο σχολείο το έχει και ο τάδε στο internet λέει ότι είναι γαματο! Πραγματικά εάν υπάρχει θεός και ακούει να βγει ο ίδιος nadela και να πει με τατουάζ στο μπράτσο τύπου halo 599€ XsX Pro

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dtk-386 είπε

Oπότε αδέρφια να περιμένετε το 6 στα 1500 ευρώ με αυτά που διαβάζουμε από μερικούς εδώ μέσα ότι θα το πάρουν day 1 κτλ. :rolleyes: :lol:

Φίλε τσίμπησα δύο και κοιτάω και την έκδοση που θα βγάλουν την Χρυσάφη με 16Κ Ρεάλ γκριμιγκ προ . Με 4 κοντρόλ και τις στο βάσεις . Τώρα για το dvd Ρομ του δεν ξέρω είναι υπερβολή ...αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί τόσο κλάμα ..κονσολαρα !!!!!θα παίζεις τα ρετεξτουρορειμεοκ του  πσ4 και θα είσαι άρχοντας !!! Εγώ στο λέω πουλά το σπίτι σου και πάρε 3 κονσόλες να έχεις καβςτζα .

Μην είσαι κορόιδο...πάρε τώρα που έχει ..έχει και Στικερ 8k ... εργαλεία.

Ένα τσουνάμι λευτα για να παίζεις παιχνίδια του πσ4 ρε τεξτουρ ..

..

 

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, filipprin είπε

Το PS 5 pro premium εμπειρία.Ε ρε γελιο που εχει να πέσει.Ονειρεύονται κονονμες τυπου apple.

Οικονομάει ακόμα, η μυλοεταιρια? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι αναλυτές μας έχουν κάψει πολάκις σε όλες τις εκφάνσεις της ζωής μας, ιδιαίτερα σε αυτή τη χώρα. Ας κρατήσουν λοιπόν τις αναλύσεις για τους εαυτούς τους, μιας και οι ίδιοι δεν θα βάλουν φράγκο.

Επεξ/σία από gregpec2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Choronzoon είπε

H αλήθεια είναι ότι υπήρξαν και ποιο ακριβές κονσολες adjusted to inflation ,με χαρακτηριστικά παραδείγματα το 3do και το neo geo . Επίσης αλήθεια είναι ότι πάτωσαν . ...

Και το ps1 ήταν πολύ Ακριβο για την εποχή του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, jo77hn είπε

Οι αναλυτές να πάνε να το αγοράσουν μόνοι τους,και να το πάρουν και από scalpers 1500 ευρώ.Ολα τα τσιράκια της βιομηχανίας μαζεμένα!!!Piscatella και Pi scata στα μούτρα τους...

ήρεμα ρε φίλε μι χαρά τιμή έχει για τα σπεκσ του αν έφτιαχνες pc σε αυτά τα λεφτά θα ταν χειρότερο 

  • Haha 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Ducatista είπε

Και το ps1 ήταν πολύ Ακριβο για την εποχή του

Ήταν , το 3do όμως και το neo geo ήταν σε άλλο λεβελ

Επεξ/σία από Choronzoon
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας το χαίρονται οι αναλυτές και ας το πληρώσουν κιόλας. Μου φαίνεται ότι θα δούμε μετά τις "απίστευτες" πωλήσεις που θα κάνει τίτλους του στυλ "H Sony σε κατάσταση αναδιάρθρωσης απέλυσε managers..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...