Προς το περιεχόμενο

Τα νέα iPhone 16 υποστηρίζουν ενσύρματη φόρτιση 45W


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 13/9/2024 στις 10:11 ΠΜ, Dimitris_1981 είπε

Ούτε το iPad M1 μου έχει βγάλει  και το έχω λιώσει. Για iPhone ας μας πουν άλλα παιδιά.

Ότι πληρώνεις παίρνεις δεν είναι οι καταναλωτές τρελοί,

Γενικα τα iPad Pro απο M1 εως και το φετινο Μ4 ειναι "σκυλιά του πολέμου" :P οσο περναει ο καιρος τοσο καλυτερα ρολαρουν κ τα χρηματα που ζητανε προφανως κ τα αξιζουν πας για 6 χρονια μινιμουμ σε iPad Pro ;)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

2 ώρες πριν, aces είπε

Γενικα τα iPad Pro απο M1 εως και το φετινο Μ4 ειναι "σκυλιά του πολέμου" :P οσο περναει ο καιρος τοσο καλυτερα ρολαρουν κ τα χρηματα που ζητανε προφανως κ τα αξιζουν πας για 6 χρονια μινιμουμ σε iPad Pro ;)

 

Αν και να σου πω το γλυκοκοίταζα το Μ4 πασάροντας το Μ1 στον αδελφό μου :D 

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dimitris_1981 είπε

Αν και να σου πω το γλυκοκοίταζα το Μ4 πασάροντας το Μ1 στον αδελφό μου :D 

Είναι πιο ελαφρύ το iPad Pro Μ4  λεπτό με βελτιωμένο design λογικά μέχρι Χριστούγεννα ίσως πέσει λιγάκι η τιμούλα :rolleyes:;) 

Η διαφορά είναι στο 2 panel oled που βγάζει καλύτερη απόδοση χρωμάτων άρα καλύτερη θέαση κ εμπειρία χρήσης.

Και το Μ1 κρατάει ακόμα…….

Επεξ/σία από aces
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, aces είπε

Είναι πιο ελαφρύ το iPad Pro Μ4  λεπτό με βελτιωμένο design λογικά μέχρι Χριστούγεννα ίσως πέσει λιγάκι η τιμούλα :rolleyes:;) 

Η διαφορά είναι στο 2 panel oled που βγάζει καλύτερη απόδοση χρωμάτων άρα καλύτερη θέαση κ εμπειρία χρήσης.

Και το Μ1 κρατάει ακόμα…….

Ναι δεν έχω θέματα πάει σφεντόνα σε ότι κάνω απλά είναι ο καταναλωτισμός που προσπαθώ να μαζέψω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι κάποια τρομαχτική αναβάθμιση αλλά είναι σημαντική και θεωρώ ότι η τακτική της Apple βαδίζει σε σταθερά βήματα, ειδικά όταν έχει την ποιότητα με το μέρος της και σε σχέση με τον ανταγωνισμό πρέπει να έχει κέρδη για να παραμείνει ανταγωνιστική όταν διαπιστώνει ότι την αντιγράφουν μέχρι και στην πολιτική της, ελπίζω μόνο να μπορέσει να επενδύσει περισσότερο στην έρευνα και την καινοτομία για να μην καταλήξει όπως η intel.

Επεξ/σία από Ne0n
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...