Προς το περιεχόμενο

Soundcore Q35 + Soundcore Liberty 4NC 62€[ΤΕΛΟΣ]


Rattlehead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 136
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Περίεργο πάντως που, ενώ το κατάλαβαν μέσα σε λίγη ώρα και το διόρθωσαν, ήδη 4 ώρες μετά την παραγγελία μου και 2-3 μετά τη διόρθωση, δεν έχει έρθει κάποιο μέιλ περί λάθους κλπ. Σε αντίστοιχες πατάτες από εγχώριες αλυσίδες (πχ Mediamarkt ή και Public εάν θυμάμαι) είχε φύγει μέιλ σε όλους σχεδόν αμέσως όταν το είχαν καταλάβει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Soundcore Q35 + Soundcore Liberty 4NC 62€[ΤΕΛΟΣ/Πιθανώς ακυρα]
1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Υπάρχουν ήδη αναφορές για επιστροφές χρημάτων στο pp. Για τσεκάρετε, μπορεί απλά να μην έχουν στείλει τα άκυρα ακόμα 

Εγώ πλήρωσα με revolut ακόμα δεν μου έχει έρθει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Υπάρχουν ήδη αναφορές για επιστροφές χρημάτων στο pp. Για τσεκάρετε, μπορεί απλά να μην έχουν στείλει τα άκυρα ακόμα 

Με πιστωτική πλήρωσα και το ποσό παραμένει δεσμευμένο πάντως. Φυσικά κρατάμε μικρό καλάθι, και εδώ που τα λέμε, ούτε τα χρειαζόμασταν οπωσδήποτε και όπως λέει και το γνωστό άσμα, τι είχαμε τι χάσαμε ( (στ)ο λέω σε ξεχάσαμε), πάλι όμως σε αντίστοιχες περιπτώσεις λάθους η επιστροφή -άλλως ακύρωση της συναλλαγής στην κάρτα- είχε ήδη γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 hours ago, SabotazNic said:

Υπάρχουν ήδη αναφορές για επιστροφές χρημάτων στο pp. Για τσεκάρετε, μπορεί απλά να μην έχουν στείλει τα άκυρα ακόμα 

Μαζί σου, μου φαίνεται τελείως τρελό να μπορέσει να ανταποκριθεί η εταιρία σε τόσες παραγγελίες που θα έγιναν.
Παρόλα αυτά υπάρχουν ήδη αναφορές για παραλαβή Tracking Number!
Λογικά θα γράψουν και εδώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...