Προς το περιεχόμενο

Το νέο iPhone 16 Pro έρχεται στις 20 Σεπτεμβρίου με μεγαλύτερη οθόνη και βελτιωμένη διαχείριση θερμότητας


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 159
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 λεπτά πριν, msqueez είπε

Για εμένα απο το 15 Pro να πάω στο 16 Pro δεν θα δω καμία διαφορά. Άσε που δεν με ενδιαφέρει καν το Intelligence

Λογικό όπως μας το γνωρίζεις. Τι να το κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 minutes ago, redhotstef said:

Πιστεύω το καφέ χρώμα είναι το must φέτος . Αν είναι να πάρεις άλλο χρώμα πάρε το 15.. δεν θα καταλάβει ο διπλανός σου τη διαφορά. 

Γιατί πρέπει να νοιάζει τον οποιονδήποτε αν θα καταλάβει ο διπλανός του τη διαφορά;

Επεξ/σία από morfeas-dsl-
  • Like 9
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, morfeas-dsl- είπε

Γιατί πρέπει να νοιάζει τον οποιονδήποτε αν θα καταλάβει ο διπλανός του τη διαφορά;

Για τον ίδιο λόγο που κάποιος πρώτο πήρε iphone στη ζωή του, πριν χρόνια, όταν ήταν ανώριμο το ios και τα android ήταν κατά πολύ καλύτερα κινητά. Για τη μόστρα! 

  • Confused 4
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η νέα οθόνη του S24 με το ειδικό φίλτρο για τις αντανακλάσεις σε εξωτερικούς χώρους είναι ακόμη αποκλειστικότητα της Samsung? Επειδή δεν είδα να αναφέρεται κάτι σχετικό στα νέα iphone..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, koutsis είπε

Λογικό.  Αρχαίο μοντέλο!

Τι αρχαίο ρε παιδιά!Μου δουλεύει όπως την πρώτη μέρα!Με το 18 δε ξέρω βέβαια τι θα γίνει.Και δε θέλω να αλλάξω 😓😓

Επεξ/σία από jim1912
  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει καταντήσει πιο κουραστικό και από τα κρύα αστεία του Σεφερλή, να διαβάζουμε κάθε χρόνο τα ίδια και τα ίδια από το 3gs και μετά για τα iPhones…

όποιος τα αγοράσει και έχει μοντέλο από 12 και παλιότερο θα δει σημαντικές διαφορές, ενώ οποίος έχει περσινό ή προπέρσινο μοντέλο θα δει μικροδιαφορές…

έτσι λειτουργεί η apple, οποίος θέλει αγοράζει, οποίος θέλει πάει σε άλλες εταιρίες…

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, msqueez είπε

Νομίζω έκαναν χαζομάρα που έβαλαν τα features της κάμερας και στα απλά 16, με το έξτρα κουμπί κτλ.
Σε Pro θα πάει κάποιος που θέλει ταχύτερο CPU/GPU για το Apple Intelligence και λίγο καλύτερη κάμερα. 
 

Για μένα δεν αξίζει το Pro φέτος. 

Τα απλά δεν έχουν το extra κουμπί. 

Επεξ/σία από protathlitis
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dream21 είπε

Το καλό ειναι οτι κράτησαν τις ιδιες τιμες με πέρυσι οποτε μια χαρά.. Πιστευω μια αλλαγη θα την κανω απο 12 Pro max σε 16 Pro max :D 

Και πρόπερσι το ίδιο έγινε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

όχι όσα θα θέλαμε αλλά και πάλι ωραίο line up 

12 λεπτά πριν, protathlitis είπε

Τα απλά δεν έχουν το extra κουμπί. 

nai to exoyn bruhhh

1 ώρα πριν, busellatos είπε

Λογικό όπως μας το γνωρίζεις. Τι να το κάνεις.

εγώ θα πάω αξίζει μόνο για το νέο κουμπί 

Επεξ/σία από Jmanol000
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Niko Bellic είπε

Κανένας σοβαρός λόγος αναβάθμισης από 14 Pro Max.Παμε για του χρόνου και βλέπουμε.

 

2 λεπτά πριν, Jmanol000 είπε
2 ώρες πριν, zahos147 είπε

Μια από τα ίδια. Τπτ φοβερό όπως κάθε χρόνο. Κάτοχος 13 pro θα μείνω άλλον έναν χρόνο με αυτό. Πλέον κάθε 2-3 χρόνια αλλαγή κ αν...

Δεν είναι σοβαρός λόγος το πρότυπο type c ;

Δεν χρειάζεται να κουβαλάει κάποιος φορτιστη σε κάποιο ταξίδι, πάντα θα βρει από κάποιον αλλον , γιατί όλος ο πλανήτης πλέον πρέπει να έχει tupe c!

Αν και δεν έχω iphone, αν ήταν να μην πάρω το 15 και μετά, θα έπαιρνα το 12 pro max. Το ίδιο με τα δικά σας είναι και ίσως και καλύτερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, redhotstef είπε

 

Δεν είναι σοβαρός λόγος το πρότυπο type c ;

Δεν χρειάζεται να κουβαλάει κάποιος φορτιστη σε κάποιο ταξίδι, πάντα θα βρει από κάποιον αλλον , γιατί όλος ο πλανήτης πλέον πρέπει να έχει tupe c!

Αν και δεν έχω iphone, αν ήταν να μην πάρω το 15 και μετά, θα έπαιρνα το 12 pro max. Το ίδιο με τα δικά σας είναι και ίσως και καλύτερο. 

πεσ μου ότι είσαι αμπαλοσ από κινητά χωρίς να μου πεισ ότι είσαι αμπαλοσ από κινητά , το 12pm ήταν το χειρότερο προ μοντέλο που έχει βγει έλεος 

18 λεπτά πριν, panosk111178 είπε

Και πρόπερσι το ίδιο έγινε 

όχι δεν έγινε , τα 14 προ είχαν στην Ελλάδα 1400 ευρώ 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...