Προς το περιεχόμενο

Το νέο iPhone 16 Pro έρχεται στις 20 Σεπτεμβρίου με μεγαλύτερη οθόνη και βελτιωμένη διαχείριση θερμότητας


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 159
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 minute ago, logistoulis said:

Οι δέκα άνθρωποι που έχουμε Sony και έχουμε ήδη σχετικό κουμπί

Κάποτε αγαπούσα Sony. Γενικά οι υπόλοιποι, πιστεύω 1 στις 10 να είναι με το κινητό στα πλάγια. 

 

15 minutes ago, apos said:

Όντως τώρα...;

Πιστεύω ότι είναι απλά αχρείαστο. Όχι μόνο από μεριάς μου, με όποιον έχω μιλήσει, ότι φωτογραφία βλέπω σε Social κλπ είναι κάθετη. Αντε να βγάλεις ένα τοπίο μια στις δέκα όπως είπα παραπάνω. 

  • Confused 9
  • Sad 2
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά θα πάω για iPhone 16 Pro 128GB στα 1060€ και θα ειναι διαθεσιμο απο 20/9 στα Apple Stores στο Dubai και απο εκει θα πεσει και η αγορα άλλωστε ειναι ίδιο μοντελο με το ευρωπαικο ιδιες μπαντες... 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, dream21 είπε

Το καλό ειναι οτι κράτησαν τις ιδιες τιμες με πέρυσι οποτε μια χαρά.. Πιστευω μια αλλαγη θα την κανω απο 12 Pro max σε 16 Pro max :D 

Και εγώ από 12 Pro Max νομίζω ήρθε η ώρα μας…!!!

  • Like 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, dimkalogiros είπε

6,9 ίντσες το Pro Max. Καλά πήγε αυτό.. 

Όσο για το Capture Button, αλήθεια ποιος βγάζει φωτογραφίες με το κινητό γυρισμένο στα πλάγια; 

Φαίνεται ότι από φωτογραφία δεν κατέχεις και πολλά.

4 λεπτά πριν, dream21 είπε

Τελικά θα πάω για iPhone 16 Pro 128GB στα 1060€ και θα ειναι διαθεσιμο απο 20/9 στα Apple Stores στο Dubai και απο εκει θα πεσει και η αγορα άλλωστε ειναι ίδιο μοντελο με το ευρωπαικο ιδιες μπαντες... 

 

 

Με διαφορετική διάρκεια εγγυήσεις και ίσως όχι FaceTime. Ψάξε το καλά πριν αγοράσεις.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 minutes ago, dimkalogiros said:

Κάποτε αγαπούσα Sony. Γενικά οι υπόλοιποι, πιστεύω 1 στις 10 να είναι με το κινητό στα πλάγια. 

 

Πιστεύω ότι είναι απλά αχρείαστο. Όχι μόνο από μεριάς μου, με όποιον έχω μιλήσει, ότι φωτογραφία βλέπω σε Social κλπ είναι κάθετη. Αντε να βγάλεις ένα τοπίο μια στις δέκα όπως είπα παραπάνω. 

Δεν βγάζουμε όλοι μόνο selfie από την τουαλέτα για τα social, να ξέρεις  🤣

  • Like 6
  • Thanks 2
  • Haha 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, ProponitisTouKanape είπε

θα υπάρχουν ομως 15 pro σε καταστήματα ή αυριο πρωι θα τα έχουν εξαφανίσει ολα; Η Apple ήδη τα αφαίρεσε

H apple ναι τα αφαιρει κρατάει το απλό 

θα τα κρατήσουν kotso κλπ μέχρι να έρθουν τα 16 pro δεν θα ερθουν κ πολλα 16 απο την αρχη έτσι κ αλλιώς πάει μέχρι εξαντλησεως του στοκ σε 15 pro/max  οπότε πρέπει να κινηθείς γρήγορα αλλιώς δες σε μτχ/used ή Amazon.it / amazon.de

Επεξ/σία από aces
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, dimkalogiros είπε

Πιστεύω ότι είναι απλά αχρείαστο. Όχι μόνο από μεριάς μου, με όποιον έχω μιλήσει, ότι φωτογραφία βλέπω σε Social κλπ είναι κάθετη. Αντε να βγάλεις ένα τοπίο μια στις δέκα όπως είπα παραπάνω. 

Καλά, ο καθένας ό,τι θέλει και βολεύεται... Καταλαβαίνεις όμως ότι εκφράζεις μία άποψη που είναι ο ορισμός "κρίνω εξ ιδίων τα αλλότρια", έτσι;

  • Like 5
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, aces είπε

H apple ναι τα αφαιρει κρατάει το απλό 

θα τα κρατήσουν kotso κλπ μέχρι να έρθουν τα 16 pro δεν θα ερθουν κ πολλα 16 απο την αρχη έτσι κ αλλιώς πάει μέχρι εξαντλησεως του στοκ σε 15 pro/max  οπότε πρέπει να κινηθείς γρήγορα αλλιώς δες σε μτχ/used ή Amazon.it / amazon.de

ο λόγος που το κάνουν?για να πουλάνε τα νέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, avacan23 said:

16 Σεπτεμβρίου το ios 18 που θα υποστηρίζει iPhone XS και πάνω.. 

δε θέλω να πω τίποτα για φέτος χαμένη χρόνια. Η καλύτερη αγορά είναι το iPhone 15 pro max. 
 

1500 ευρώ το νέο 16 max και 1000 ευρω το παλιό 15 με ίδιες δυνατότητες… 

It is what it is 

και του χρόνου 

Το έβαλα στης γυναίκας το XS Max πριν λίγο που το έδωσε RC 

Και δεν πάει… βήμα !!!

IMG_0131.jpeg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimkalogiros είπε

6,9 ίντσες το Pro Max. Καλά πήγε αυτό.. 

Όσο για το Capture Button, αλήθεια ποιος βγάζει φωτογραφίες με το κινητό γυρισμένο στα πλάγια; 

Εσύ ξαπλωμένος στο κρεβάτι ΜΟΝΟ🤪

54 λεπτά πριν, msqueez είπε

Νομίζω έκαναν χαζομάρα που έβαλαν τα features της κάμερας και στα απλά 16, με το έξτρα κουμπί κτλ.
Σε Pro θα πάει κάποιος που θέλει ταχύτερο CPU/GPU για το Apple Intelligence και λίγο καλύτερη κάμερα. 
 

Για μένα δεν αξίζει το Pro φέτος. 

Αξίζει φέτος κάμερες ταχύτατες μια μνήμη 

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, busellatos said:

Εσύ ξαπλωμένος στο κρεβάτι ΜΟΝΟ🤪

Αξίζει φέτος κάμερες ταχύτατες μια μνήμη 

Για εμένα απο το 15 Pro να πάω στο 16 Pro δεν θα δω καμία διαφορά. Άσε που δεν με ενδιαφέρει καν το Intelligence 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός υποτίθεται ότι του είχαν φέρει όλα τα χρώματα και τελικά ήταν ψεύτικα. 

Το 16 pro πάντως είναι το καλύτερο πιστεύω. 6.3 ιντσες οκ λίγο παραπάνω από το περσινό, στα όρια της φορητότητας, και μικρό μέγεθος και προ, αν και μου αρέσουν τα κινητά από 6.8 και πάνω. 

Πιστεύω το καφέ χρώμα είναι το must φέτος . Αν είναι να πάρεις άλλο χρώμα πάρε το 15.. δεν θα καταλάβει ο διπλανός σου τη διαφορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...