Προς το περιεχόμενο

Έρχεται στα μέσα Σεπτεμβρίου το Gigabit Voucher


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 12/9/2024 στις 11:54 ΠΜ, kogos είπε

Αυτό δεν ισχύει. Ακόμα και σε δικό τους ιδιόκτητο δίκτυο, οι παλαιές τιμές δεν ισχύουν. 500mbps πήγαν από 29€ στα 43€, ανεξαρτήτου ιδιόκτητου ή μη δικτύου. Μόνο αν τους πιέσεις θα πέσει στα 29€, αλλά για 300mbps, που παλιά ήταν 26€ (ίσως και χαμηλότερα, δεν θυμάμαι τις παλιές τιμές για 300mbps). Και μιλώ από προσωπική εμπειρία μετά από αλλεπάλληλα τηλεφωνήματα που τους έκανα, γιατί είχα συμβόλαιο με τις παλαιές τιμές, που ποτέ όμως δεν πέρασαν στο σύστημά τους, και τώρα μου ζητούν να κάνω νέο συμβόλαιο με τις καινούργιες τιμές. Ως δια μαγίας, ενώ είχα ζητήσει επανηλεμένα να με καλέσουν για να μου εξηγήσουν γιατί καθυστερεί η ενεργοποίηση, άρχισαν να με πέρνουν τηλέφωνο 4 φορές την ημέρα (χωρίς υπερβολή) μετά την αύξηση των τιμών. 

ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΑΦΙΤ!

🥲🥲🥲

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 153
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χειρότερο που ήρθε το voucher. Όταν η nova ανέβασε το πακέτο 12€ για 8€ επιδότηση καταλαβαίνουμε τι κοροϊδία τρώμε. Μακάρι να μην έχει πέραση στην αρχή να φάνε μια ψυχρολουσια οι κλέφτες του καρτέλ μπας και ρίξουν τις τιμές. Επίσης συγχαρητήρια στο υπουργείο ανταγωνιστικότητας που κάθεται και παρακολουθεί, ευτυχώς που τους πληρώνουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
3 hours ago, alexander098 said:

Χειρότερο που ήρθε το voucher. Όταν η nova ανέβασε το πακέτο 12€ για 8€ επιδότηση καταλαβαίνουμε τι κοροϊδία τρώμε. Μακάρι να μην έχει πέραση στην αρχή να φάνε μια ψυχρολουσια οι κλέφτες του καρτέλ μπας και ρίξουν τις τιμές. Επίσης συγχαρητήρια στο υπουργείο ανταγωνιστικότητας που κάθεται και παρακολουθεί, ευτυχώς που τους πληρώνουμε 

To πρόβλημα είναι ότι παίζει να δίνει τις αυξημένες και σε αυτούς που είναι στις περιοχές που έχει ιδιόκτητο. 

Κατά τα άλλα "λογικές" οι αυξήσεις από την στιγμή που θα δίνει και σε περιοχές άλλων ταχύτητες 300/500/1000.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας τρολαρουν?? 15 του μηνα δεν ηταν να βγει, γιατι προς το παρον τζιφος. Και απο δικα μου ατομα μεσα απο Vodafone δεν εχουν ενημερωθει για ανατιμησεις

 

Επεξ/σία από ParisFot
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, ParisFot said:

Μας τρολαρουν?? 15 του μηνα δεν ηταν να βγει, γιατι προς το παρον τζιφος. Και απο δικα μου ατομα μεσα απο Vodafone δεν εχουν ενημερωθει για ανατιμησεις

 

Μέσα του μήνα, ίσως 15, αλλά δεν βγήκε ακόμα ΚΥΑ δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
32 minutes ago, ParisFot said:

Καλα κρασια , Δοξα το θεω ερχετε ιναλαν στην περιοχη μου να δουμε ασπρο φως. 

Φάγαμε τον γάιδαρο 2 χρόνια τώρα, η ουρά έμεινε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Thresh είπε

To πρόβλημα είναι ότι παίζει να δίνει τις αυξημένες και σε αυτούς που είναι στις περιοχές που έχει ιδιόκτητο. 

Κατά τα άλλα "λογικές" οι αυξήσεις από την στιγμή που θα δίνει και σε περιοχές άλλων ταχύτητες 300/500/1000.

Πλέον κατήργησαν τις "προσφορές" για το ιδιόκτητο δίκτυο. Προσωπικά οι αυξήσεις μου φαίνονται κάπως φουσκωμένες και γενικά χτυπάει άσχημα να ανεβάζουν τιμές 3-4 μέρες πριν, δείχνουν πιο έντονα πόσο "ελέγχουν" την αγορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυσαμε ολα τα αλλα προβληματα και μας περισσεψαν λεφτα για την ευρυζωνικοτητα....δεν κοιτανε να δωσουν το επιδομα θερμανσης που το περιμενουμε απο τον προηγουμενο χειμωνα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
44 minutes ago, gppapado said:

Τα ζωα της κοσμοτε ανεβασαν την 300αρα απο 37,90 στα 40.90. Τι καρτελ ειναι αυτοι ρε; 

Από 1η Αυγούστου, όπως και την 500αρα από 42.9 σε 45.9 και την 1000αρα από 50.9 σε 53.9.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, georgeol είπε

Στις 27/8 έκανα αίτηση στην Nova για ftth 300mbps στα 26 ευρώ με 6 μήνες δωρεάν πάγια.

Μετά από 1 εβδομάδα το πήγαν 38 ευρώ!!!

Για σένα ποια τιμή ισχύει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Thresh είπε

Από 1η Αυγούστου, όπως και την 500αρα από 42.9 σε 45.9 και την 1000αρα από 50.9 σε 53.9.

περιμενω κι εγω να βγουν τα κουπονια να βαλω 500ρα ή 1000ρα. Ξερεις ποσο θα πεσει η τιμη τους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...