Προς το περιεχόμενο

Η Sony αποσύρει το Concord μετά από τις καταστροφικές πωλήσεις και προσφέρει πλήρη επιστροφή χρημάτων


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 minutes ago, stevenfins said:

Ναι αυτό φταίει.

Θέλεις να μετρήσουμε σαύρες, κόκκινους, κίτρινους χαρακτήρες; Οσοι σου έγραψα είναι άνθρωποι. 

32 minutes ago, stevenfins said:

Άρα όχι "ασχημες χοντρές μειονοτικές μεσήλικες λεσβίες γυναίκες"?

Γιατί δεν διαβάζεται τι σας γράφουν; Είπα ποιές είναι οι μεσήλικες, είπα ποιές είναι οι μειονότητες, είπα και ποιές είναι οι χοντρές. 

32 minutes ago, stevenfins said:

Και άρα τώρα γιατί είναι διαφορετικές; Γιατί δεν άφησε η Sony τις άλλες;

https://store.steampowered.com/app/2443720/Concord/

Backslash? Γιατί αντί για χειροκρότημα πήραν αρνητική δημοσιότητα και δεν πουλούσαν; Το αστείο είναι πως μετά 2-3 μέρες βγάλανε το LGPTQ+ tag, αλλά αφήσανε για σχεδόν 10 μέρες το Political. Το Political το βγάλανε μετά τα meetings της Δευτέρας.

Ο λόγος που βάλανε το LGPTQ+ η εταιρία ή οι χρήστες, φαντάζομαι δεν ήταν για να το θάψουν, αλλά απο καμάρι. Βλέπεις στην επιλογή χαρακτήρων έχει τα pronouns. Το κίτρινο βαρέλι/robot είναι he/him, το Lark είναι they/them και ο(η;) Dew είναι he/him. Ειδικά τον τελευταίο χαρακτήρα, τον he/him, τον περάσαμε απο ΑΙ (παρόμοιο με αυτά που χρησιμοποιούν στα dating sites) και έβγαλε πως είναι θυληκό 30 χρονών. Δικαιώμα του χαρακτήρα να προσδιορίζεται όπως θέλει αλλά το tag το πήρανε. 

Επεξ/σία από fast8
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, fast8 είπε

Γιατί δεν διαβάζεται τι σας γράφουν; Είπα ποιές είναι οι μεσήλικες, είπα ποιές είναι οι μειονότητες, είπα και ποιές είναι οι χοντρές

Κάνεις επεξεργασία το σχόλιο σου μετά από την απάντηση μου στο αρχικό σου και μου λες ότι δεν διαβάζω τι μου γράφεις. Άμα θες να κάνεις έτσι κουβέντα κάνε μόνος σου. Καλή συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, stevenfins said:

Κάνεις επεξεργασία το σχόλιο σου μετά από την απάντηση μου στο αρχικό σου και μου λες ότι δεν διαβάζω τι μου γράφεις. Άμα θες να κάνεις έτσι κουβέντα κάνε μόνος σου. Καλή συνέχεια.

Δεν έγινε έτσι. Διορθώνω ορθογραφικά μετά την δεύτερη ανάγνωση απο σεβασμό σε όσους εκνευρίζονται απο την λάθος ορθογραφια,  απλά εσύ είσαι απρόσεκτος.  Αν φοβάσαι ότι κάποιος αλλάζει το περιεχόμενο να κάνεις reply όλο το μήνυμα, όχι μόνο 3 προτάσεις. Πότε θα μάθεται το insomnia. Καλή συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, MikeGR7 είπε

Τουλαχιστον ειχαν τσιπα, εδω το Redfall οι αλλοι το κρατανε ακομα online 🫢

Αλίμονο η Microsoft να είχε πρόβλημα να πληρώνει 2-3 Server.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Sony δεν αφηνεις τις @@ριές και να βγάλεις κανενα prequel ή sequel του Soul Reaver μπας και δούμε φως; Νταξ αρκετά με τα παιχνιδάκια για το ΜΕΤΡΟ και IQ -100. Καιρός για κανενα GenX game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, MikeGR7 είπε

Τουλαχιστον ειχαν τσιπα, εδω το Redfall οι αλλοι το κρατανε ακομα online 🫢

To redfall παίζει και single player παρά το always online δεν χρειάζεται να βρεις κόσμο για να παίξεις όπως το Concord, είναι optional το multiplayer.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, xartemporas είπε

Έγινε συλλεκτικο..

image.png.ffbb485ec546f6f8b2c820938047858b.png

Εχει και χειροτερα. Δες τιμες για παλια παιχνιδια που εχουν μεινει ελαχιστα κλειδια στον κοσμο. 

Spoiler


Screenshot-1.png
Screenshot-2.png
Screenshot-4.png
Screenshot-5.png


 

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...