Προς το περιεχόμενο

Προταση για usb stick για χρηση σε philips androidtv


kallair

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπερα. Η philips υποστηριζει PVR για να παταω pause και να αποθηκευω εγγραφες.

Ποιο στικακι θα μου προτεινατε που να μην εχω θεματα; θελω να ειναι σταθερο (να μην το "χανει" η τηλεοραση), γρηγορο(ωστε να μην εχει σπασιματα στο replay), ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ. 

Χρησιμοποιειτε καποιο usb stick για αυτο το λογο και αν ναι, ποιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω μια lg πενταετίας. Έχω πάρει ένα σκληρό Μ.2 mve 512 gb και αγόρασα και μια θήκη για τέτοιο σκληρό. Είμαι πολύ ευχαριστημένος, δεν κάνει αποσυνδέσεις, μεγάλη χωρητικότητα και μεγάλη ταχύτητα εγγραφής από τον υπολογιστή στον σκληρό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασα 3 στικακια να τα αφησω μονιμα πανω. στα 2 που εχω φωτογραφιες κ βιντεο μεσα απο γαμους κ βαφτησια, δεν τα "χανει" κ δεν εχω αποσυνδεσεις. 

Στο 3ο (δεν θυμαμαι τι μαρκα ειναι κανενα απο αυτα τα στικακια, ολα διαφορετικη μαρκα μεταξυ τους) που μου ζητησε κ το διαμορφωσα να παιζει το PVR σε ασχετα τακτικα χρονικα διαστηματα, το χανει κ αποσυνδεεται κ το βρισκει αμεσως, με αποτελεσμα η androidtv να ξεκινα αυτοματα την εφαρμογη file manager.

Θα δοκιμασω να κανω τραμπα τα αρχεια μεταξυ τους κ να αλλαξω την διαμορφωση στο στικακι με τις αποσυνδεσεις, για να δω αν φταιει το στικακι ή κατι αλλο. Αν δω οτι το κανει κ με στικακι που επαιζε κανονικα πριν χωρις αποσυνδεσεις, δεν θα ασχοληθω παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...