Προς το περιεχόμενο

Gaming μέσω της AirConsole θα προσφέρει σύντομα στα αυτοκίνητά της στην Ευρώπη η Volkswagen


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, Insane Insane said:

"Για λόγους ασφαλείας, τα παιχνίδια θα είναι διαθέσιμα μόνο όταν το όχημα είναι σταθμευμένο" 

θα φωνάζεις τους φίλους σου θα μπαίνετε όλοι στο αυτοκίνητο για να παίξετε άνετα

Καλοκαίρι κάτω από τον ήλιο μέσα στο αμάξι για "καυτο* gaming

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάκιστο και άχρηστο.. Τα tablets / μεγάλες, έγχρωμες οθόνες αφής δίπλα στον οδηγό πρέπει να απαγορευτούν άμεσα (και παγκοσμίως, αν γίνεται..).

Εκτός κι αν σιγά σιγά μας προετοιμάζουν για την εποχή της αυτόνομης οδήγησης. Όπου ο οδηγός θα είναι απλά ένας επιβάτης, κατά προτίμηση περιστοιχισμένος από οθόνες, για να "μη χάνει τον χρόνο του" (= να συνεχίζει να καταναλώνει..)

 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παίξεις διπλό κάνα Pro με τον policemάνο που σε σταμάτησε για έλεγχο γλιτώνεις πρόστιμο για την μπακέτα στο δίπλα μπάκετ κάθισμα και τη φραπεδιά ανάμεσα στα πόδια  😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μα ναι, τα χαζοπαίχνιδα στην οθόνη του αυτοκινήτου περιμέναμε χρόνια!

Αλλά εντάξει, άβυσσος η ψυχή του πελάτη. Μια γνωστή μου πέρυσι πήρε ένα καινούργιο και μου λέει πλήρωσα κι έβαλα έξτρα και είχε βάλει καλύτερες οθόνες μέσα και κάτι άκυρα, πλήρωσε πακέτο σε αυτά. Καλά, της λέω, μήπως αντί γι αυτά να έβαζες κανά αυτόματο κιβώτιο που το έχεις συνέχεια μέσα στη πόλη 1η/2α να μη σε κουράζει; Έκανε 1 λεπτό να μου απαντήσει (δε το είχε σκεφτεί αυτό καν). Της πούλησε ο πωλητής οθονίτσες για να τη κάνει χαρούμενη...

 

 

  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κινεζιαρικα πραγματα ειναι αυτά εν έτη 2024 με πιανει σιχαμάρα από τα UI τους και τα προιστορικά ηλεκτρονικά που ενσωματώνουν στα "entertainment system" τους, connect go my as*, τουλάχιστον αν κάνετε τέτοια μπουμεροκίνηση βάλτε ενα mame32 να στανιαρουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...