Προς το περιεχόμενο

Υψηλές συγκεντρώσεις αλλόκοτων όσο και σπάνιων βακτηριδίων εντοπίστηκαν σε μελάνια τατουάζ που πωλούνταν στο Amazon


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 97
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 minutes ago, Stathis85 said:

Εσυ δλδ θεωρείς το σώμα σου Ferrari? Ποιος εισαι ο Σπαλιάρας?..... 

Ααα είσαι τόσο μπροστά που θεωρείς ωραίο "άνδρα" τον Σφαλιάρα;;; 😳😳😂😂😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πρωτοδιαβάσει κανείς εδώ μέσα. Ότι τα τατουάζ είναι για ναυτικούς, για έλλειψη προσωπικότητας, κάποτε μόνο οι δούλοι τα είχαν και άλλα τέτοια ωραία. Έλλειψη προσωπικότητας θα έχει λογικά ο Μέσι με 8 χρυσές μπάλες και 1 Μουντιάλ. Κάποτε το βαμβάκι το μάζευαν μόνο οι μαύροι. Επίσης μια χαρά αξιοσέβαστο επάγγελμα είναι αυτό του ναύτη και μάλιστα απ' τα δυσκολότερα. Γενικά ό,τι γράφτηκε (περί έλλειψης προσωπικότητας και μιμιτισμού) άνετα μπορείς να το πεις και για τα κομματόσκυλα, τους φανατικούς οπαδούς ομάδων, τους καπνιστές κτλ.

Υ.Γ. δεν έχω κανένα τατουάζ πάνω μου και δεν βλέπω να κάνω μιας και δεν μπορώ να δεσμευτώ ούτε με το τι χρώμα πουκάμισο θα βάλω το βράδυ.

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, konstantinos77g είπε

Ααα είσαι τόσο μπροστά που θεωρείς ωραίο "άνδρα" τον Σφαλιάρα;;; 😳😳😂😂😂

Είναι κάποιος που ειναι εδω και δεκαετίες φέτες. Εκτος αν για φερράρι εσυ εννοείς τον κάθε σαπιοκοιλιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

...απο τις απαντήσεις εύκολα καταλαβαίνεις ποιος έχει χτυπήσει τατουάζ κ ποιος όχι (απλή διαπίστωση).

Όντως είναι εντυπωσιακό το επίπεδο που έχει φτάσει η δερματοστιξία (κ με τη βοήθεια τις τεχνολογίας) σήμερα.

Πραγματικά κάποιες δουλειές σε κάνουν να θαυμάζεις τον καλλιτέχνη κ όχι "αυτόν που το φοράει" (ακριβώς σαν την μόδα δλδ) αλλά κ να εντυπωσιάζεσαι (ή να τρομάζεις) με σύνολα / ομάδες/ κοινότητες όπως μαφία - γιακούζα, vor V zakone, Λος Ζέτας, Σιναλόα, Χουάρεζ etc. αλλά κ την ιστορία που έχουν να πουν: Αίγυπτος, Πολυνησία (Maori), Πτολεμαίοι, Ίνκας, Ρωμ. Αυτοκρατορία (Στίγματα), African Scarification κλπ.

Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω όμως σήμερα, είναι ότι όλοι όσοι φέρουν τατουάζ έχουν την άποψη: "το πρώτο είναι μόνο η αρχή".

Παιδιά προσοχή κ απαιτείτε πάντα το καλύτερο (ασφαλέστερο) για το δέρμα σας.

Επεξ/σία από TechnoState
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 minutes ago, Stathis85 said:

Είναι κάποιος που ειναι εδω και δεκαετίες φέτες. Εκτος αν για φερράρι εσυ εννοείς τον κάθε σαπιοκοιλιά

Το "φέτες" δεν σημαίνει απαραίτητα και ωραίο σώμα, σημαίνει απλά γυμνασμένο, γιατί ο συγκεκριμένος μόνο ωραίο σώμα δεν έχει...
Παίζει να έχει και τον πιο άσχημο σωματότυπο που έχω δει σε άντρα...
Έχει ωραία παιδιά και Ελλάδα και εξωτερικό με πρόσωπο και σώμα που χαζεύεις να τους κοιτάς, τι να λέμε τώρα...
Αλλά στο  Ελλάdα... 😉

  • Thanks 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω τι σας ενοχλεί..Το σώμα μου και το δέρμα μου είναι δικά μου.Αν εγώ(ο κάθε εγώ) θέλω να κάνω τατουάζ που ενοχλώ τον διπλανό μου;; 

Για να προλάβω καλοθελητές δεν έχω τατουάζ αλλά δεν με ενοχλεί ο/η κάποιος/κάποια που θα κάνει..Λέτε κάποιοι για το πως θα φαίνονται σε γηρασμένο κορμί..Αν σας ενοχλεί να επιλέξετε σύντροφο χωρίς τατουάζ για να μη πονάνε τα μάτια σας όταν γεράσει και κρεμάσουν (και) αυτά.

Το τι θα κάνει κάποιος στο δέρμα και το σώμα  του αφορά μόνο τον ίδιο.-

Σταματήστε να βάζετε ταμπέλες και να κριτικάρετε τα πάντα.

Έγραψα κάτι αστείο @BadMathematics..; 

  • Like 14
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, lovesucks said:

Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω τι σας ενοχλεί..Το σώμα μου και το δέρμα μου είναι δικά μου.Αν εγώ(ο κάθε εγώ) θέλω να κάνω τατουάζ που ενοχλώ τον διπλανό μου;; 

Για να προλάβω καλοθελητές δεν έχω τατουάζ αλλά δεν με ενοχλεί ο/η κάποιος/κάποια που θα κάνει..Λέτε κάποιοι για το πως θα φαίνονται σε γηρασμένο κορμί..Αν σας ενοχλεί να επιλέξετε σύντροφο χωρίς τατουάζ για να μη πονάνε τα μάτια σας όταν γεράσει και κρεμάσουν (και) αυτά.

Το τι θα κάνει κάποιος στο δέρμα και το σώμα  του αφορά μόνο τον ίδιο.-

Σταματήστε να βάζετε ταμπέλες και να κριτικάρετε τα πάντα.

Θα συμφωνήσω σε όλα!
Ούτε εγώ έχω ούτε έχω σκοπό να κάνω.
Το μόνο, κάτι που είναι προσωπικό, είναι ότι δεν τα βρίσκω ελκυστικά, στον ερωτικό τομέα...
Δεν μου έχει τύχει ακόμα και εύχομαι ποτέ... 😋😉😂

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η πλακα ειναι οτι το τατουαζ ειναι "κατι μοναδικό ιδιαίτερο για σενα" κ πας στον τατουατζη διχως ναχεις ιδεα τι θες κ σου ανοιγει το ντοσιε με τα "μοναδικά ιδιαιτερα" σχεδια. Πιο μοδα πεθαινεις. Θαχε καποιο νοημα να ειχε συγκεκριμένη διάρκεια πχ μαξ 1 -2 χρονια κ ναχε κανονικα χρώματα. Νησαφι με τις γκριζοπρασινες νεκροκεφαλες σε χερια κ τις ολομαυρες γάμπες λες κ φορας μποτα. Wallpaper στο κινητό κ πάνω απο μηνα το βαριεμαι. Θα ξυπνάς μερα νυχτα κ θα βλέπεις τις ίδιες μουτζούρες;

Οσο για τα χρωματα θαναι σα τα πακιστανικα μανο κ τις μαγειρικες της ινδιας.

Επεξ/σία από magicnumbers
  • Like 8
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...