Προς το περιεχόμενο

Διαρροή μπορεί να μας δίνει μια πρώτη ματιά του PlayStation 5 Pro


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

ΑΑΑΑΑΑιντε παιδιά βγαίνει το 5 PRO να στήσουμε κάνα πανηγύρι να ψήσουμε αρνιά-κοντοσούβλια-κεμπάπια-λουκάνικα και δώσε μπύρες-κρασιά-ρετσίνες και στο τέλος γλυκά κουρκουμπίνια-τουλούμπες-εκλέρια-εκμέκ κανταιφια να φάμε να πιούμε μόνο και μόνο για να τα κονομήσουν άλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, TrialKid είπε

Για πες μια τιμή 

εγω θα το δωσω 200 (χωρις κοντρολερ) για να παω στο προ

13 ώρες πριν, dimtsef είπε

επιτέλους, να πάρουμε κανα μεταχειρισμένο 5αρι στη σωστή και λογική τιμή...

ποια θα ηταν η λογικη τιμη για σενα? γτ σκεφτομαι να το δωσω το 5αρι disk για να παω σε προ μολις βγει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 minutes ago, pasxaliskar said:

εγω θα το δωσω 200 (χωρις κοντρολερ) για να παω στο προ

Δηλαδή αυτός που θα το πάρει θα δώσει στην καλύτερη +60€ να πάρει controller (55-70€)
Να πάει στα 260€ 

426€ παίρνω τώρα Digital με 2 χρόνια εγγύηση + καινούργιο controller με απόδειξη λιανικής στο όνομα μου (δεν υπολογίζω ότι κόβω και τιμολόγιο αν θέλω στον brother, μιλάω Λιανική 426€) 

426€-260€ =€166,00 (βάλε +100€ αν είναι με DVD) 

Για 166€ γιατί να προτιμήσει κάποιος να παίξει κορόνα - γράμματα ? 
Σε % failure, η απάντηση του πωλητή είναι πάντα “μεταχειρισμένο παίρνεις” 

συζήτηση κάνουμε, απλά περιμένω τους genius που θα τα ζητάνε εδώ μέσα 150€ και να είναι ζελατίνα, και τους 2ούς που θα πούνε στο 1st Day του PS5 Pro… “εγώ θα το πάρω Black Friday 300€”

Το δικό μου θα πάει στην συλλογή με τα υπόλοιπα PlayStation (από το 1ο μέχρι το 5ο τώρα, τα οποία είναι όλα κομπλέ με τα παρελκόμενα τους και έχουν και παιχνίδια) 

Επεξ/σία από TrialKid
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τιμήν τιμή πιστεύω θα είναι 600-700€  όποτε και η τιμή του απλού θα μείνει όπως έχει . Κάπου  διάβασα σε κάποιες χώρες υπήρχε και αύξηση τιμής του απλού κάνα 50€ . Έρχεται και το gta6 και θέλουν να το παίζει καλά όποτε θέλουν λίγο δύναμη ακόμα στην κονσόλα εξού και το pro . Δεν είναι κανείς υποχρεωμένος να πάρει προ αλλά για εμένα καλό είναι να έχω την επιλογή μια πιο δυνατής κονσόλας . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

220 250 μαζι με controller εκει θα παίξουν και ίσως και πιο κάτω αναλογα την κατάσταση των παρελκόμενων αποδειξη κτλπ
και όσον αφορά τα Day 1 που κοκορεύετε ο άλλος είναι ακόμα χειρότερα καθώς είναι πιο παλιά ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, TrialKid είπε

Δηλαδή αυτός που θα το πάρει θα δώσει στην καλύτερη +60€ να πάρει controller (55-70€)
Να πάει στα 260€ 

426€ παίρνω τώρα Digital με 2 χρόνια εγγύηση + καινούργιο controller με απόδειξη λιανικής στο όνομα μου (δεν υπολογίζω ότι κόβω και τιμολόγιο αν θέλω στον brother, μιλάω Λιανική 426€) 

426€-260€ =€166,00 (βάλε +100€ αν είναι με DVD) 

Για 166€ γιατί να προτιμήσει κάποιος να παίξει κορόνα - γράμματα ? 
Σε % failure, η απάντηση του πωλητή είναι πάντα “μεταχειρισμένο παίρνεις” 

συζήτηση κάνουμε, απλά περιμένω τους genius που θα τα ζητάνε εδώ μέσα 150€ και να είναι ζελατίνα, και τους 2ούς που θα πούνε στο 1st Day του PS5 Pro… “εγώ θα το πάρω Black Friday 300€”

Το δικό μου θα πάει στην συλλογή με τα υπόλοιπα PlayStation (από το 1ο μέχρι το 5ο τώρα, τα οποία είναι όλα κομπλέ με τα παρελκόμενα τους και έχουν και παιχνίδια) 

Οι καλύτεροι είναι αυτοί που θα στο ζητάνε τη μία μέρα στα:

"150€ φιλαράκι και τα μεταφορικά δικά σου"

και την επόμενη μέρα βγάζουν αγγελία:

"πωλείται άριστο PS5 250€. Είναι σχεδόν με τις ζελατίνες, γι αυτό και η τιμή. Παζάρια και ανταλλαγές θα διαγράφονται"...

Αυτοί είναι η πληγή του insomnia...

Επεξ/σία από Tlykog
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Tlykog είπε

Οι καλύτεροι είναι αυτοί που θα στο ζητάνε τη μία μέρα στα:

"150€ φιλαράκι και τα μεταφορικά δικά σου"

και την επόμενη μέρα βγάζουν αγγελία:

"πωλείται άριστο PS5 250€. Είναι σχεδόν με τις ζελατίνες, γι αυτό και η τιμή. Παζάρια και ανταλλαγές θα διαγράφονται"...

Αυτοί είναι η πληγή του insomnia...

Το πιο κωμικό τραγικό για μένα είναι όλοι αυτοί που αναφέρεις και βάζουν τέτοιου είδους αγγελίες δεν έχουν κανέναν ενεργό ρόλο σαν χρήστες εδώ μέσα, τους ενδιαφέρει μόνο να πουλήσουν αυτό που θέλουν εφόσον φυσικά βρούνε το κορόιδο πρώτα... Και αν πάνω στην αγανάκτηση σου του στείλεις και ένα μήνυμα για το πόσο θρασύς είναι σου την  λέει και από πάνω... Ελληνάρες με τα όλα τους.

Επεξ/σία από kostasfalcon
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, kostasfalcon είπε

Το πιο κωμικό τραγικό για μένα είναι όλοι αυτοί που αναφέρεις και βάζουν τέτοιου είδους αγγελίες δεν έχουν κανέναν ενεργό ρόλο σαν χρήστες εδώ μέσα, τους ενδιαφέρει μόνο να πουλήσουν αυτό που θέλουν εφόσον φυσικά βρούνε το κορόιδο πρώτα... Και αν πάνω στην αγανάκτηση σου του στείλεις και ένα μήνυμα για το πόσο θρασύς είναι σου την  λέει και από πάνω... Ελληνάρες με τα όλα τους.

Για την ακρίβεια είναι παράνομοι μεταπωλητές προϊόντων. Ασκούν κατ' εξακολούθηση εμπορική δραστηριότητα, χωρίς να το δηλώσουν στο κράτος και χωρίς να πληρώσουν ούτε ένα ευρώ φόρο...

και το καλύτερο απ΄όλα: νομίζουν ότι είναι και έξυπνοι και κοροϊδεύουν τους άλλους...

Επεξ/σία από Tlykog
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Tlykog said:

Για την ακρίβεια είναι παράνομοι μεταπωλητές προϊόντων. Ασκούν κατ' εξακολούθηση εμπορική δραστηριότητα, χωρίς να το δηλώσουν στο κράτος και χωρίς να πληρώσουν ούτε ένα ευρώ φόρο...

και το καλύτερο απ΄όλα: νομίζουν ότι είναι και έξυπνοι και κοροϊδεύουν τους άλλους...

Δηλαδή άμα πουλήσεις κονσόλα  μεταχειρισμένο, τα χρήματα που θα λάβεις πρέπει να φορολογηθούν ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, TrialKid είπε

Δηλαδή άμα πουλήσεις κονσόλα  μεταχειρισμένο, τα χρήματα που θα λάβεις πρέπει να φορολογηθούν ; 

Όχι. Όταν πουλάς πράγματα που σου ανήκουν, τα έχεις χρησιμοποιήσει και δεν σου κάνουν δεν είναι.

Όταν αγοράζεις και πουλάς κατ΄εξακολούθηση, τότε ασκείς εμπορική δραστηριότητα. Υπάρχουν άνθρωποι που ζουν από αυτό. Κάνουν αγορές και πωλήσεις μεταχειρισμένων προϊόντων. Ψάχνουν ανθρώπους που δέχονται παζάρια, τα αγοράζουν φθηνά και τα πουλάνε ακριβά. Άλλοι αγοράζουν προσφορές πχ από ebay και τα μεταπωλούν. Αυτό είναι παράνομο.

Επεξ/σία από Tlykog
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, TrialKid είπε

Δηλαδή αυτός που θα το πάρει θα δώσει στην καλύτερη +60€ να πάρει controller (55-70€)
Να πάει στα 260€ 

426€ παίρνω τώρα Digital με 2 χρόνια εγγύηση + καινούργιο controller με απόδειξη λιανικής στο όνομα μου (δεν υπολογίζω ότι κόβω και τιμολόγιο αν θέλω στον brother, μιλάω Λιανική 426€) 

426€-260€ =€166,00 (βάλε +100€ αν είναι με DVD) 

Για 166€ γιατί να προτιμήσει κάποιος να παίξει κορόνα - γράμματα ? 
Σε % failure, η απάντηση του πωλητή είναι πάντα “μεταχειρισμένο παίρνεις” 

συζήτηση κάνουμε, απλά περιμένω τους genius που θα τα ζητάνε εδώ μέσα 150€ και να είναι ζελατίνα, και τους 2ούς που θα πούνε στο 1st Day του PS5 Pro… “εγώ θα το πάρω Black Friday 300€”

Το δικό μου θα πάει στην συλλογή με τα υπόλοιπα PlayStation (από το 1ο μέχρι το 5ο τώρα, τα οποία είναι όλα κομπλέ με τα παρελκόμενα τους και έχουν και παιχνίδια) 

Οκ θα το δώσω 150 να φύγει τότε τάκα τάκα ..μου αρκεί και το 150ρικο .. 

21 ώρες πριν, TrialKid είπε

Δηλαδή αυτός που θα το πάρει θα δώσει στην καλύτερη +60€ να πάρει controller (55-70€)
Να πάει στα 260€ 

426€ παίρνω τώρα Digital με 2 χρόνια εγγύηση + καινούργιο controller με απόδειξη λιανικής στο όνομα μου (δεν υπολογίζω ότι κόβω και τιμολόγιο αν θέλω στον brother, μιλάω Λιανική 426€) 

426€-260€ =€166,00 (βάλε +100€ αν είναι με DVD) 

Για 166€ γιατί να προτιμήσει κάποιος να παίξει κορόνα - γράμματα ? 
Σε % failure, η απάντηση του πωλητή είναι πάντα “μεταχειρισμένο παίρνεις” 

συζήτηση κάνουμε, απλά περιμένω τους genius που θα τα ζητάνε εδώ μέσα 150€ και να είναι ζελατίνα, και τους 2ούς που θα πούνε στο 1st Day του PS5 Pro… “εγώ θα το πάρω Black Friday 300€”

Το δικό μου θα πάει στην συλλογή με τα υπόλοιπα PlayStation (από το 1ο μέχρι το 5ο τώρα, τα οποία είναι όλα κομπλέ με τα παρελκόμενα τους και έχουν και παιχνίδια) 

Πάντως το πιο φθηνό disk edition κάνει 494 Σκρουτζ ..οπότε όπως λες 494 - 250 ..δλδ 240 ευρώ δν είναι και μικρή διαφορά αλλά και πάλι το πάω 150 και φεύγει άνετα πιστευω .. εδώ ακόμα αγγελίες φεύγουν με πσ4 στα 150-200 άσε μας ρε φίλε 

Επίσης έχει και υπόλοιπο εγγύησης 6 μήνες 

Ααα και δώρο τσάντα μεταφοράς για ps5 χαχαχχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...