Προς το περιεχόμενο

Η Sony αυξάνει την τιμή του PlayStation 5 στην Ιαπωνία κατά 19%


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα PS4 Slim και το πούλησα 100€ σ'ένα φίλο μου, και πήρα 549€ το PS5 Slim γιατί να αγοράσω το Pro, τι παραπάνω θα μου δώσει σε 4Κ OLED τηλεόραση;

Να είχα 8Κ τηλεόραση να πώ οκ ρε φίλε να το πάρω..

Πάντως αν το PS5 Slim κάνει 549 εννοώ το Disc το Pro θα ξεπεράσει τα 700+ είναι βέβαιο... θα πλασαριστεί ως η top επιλογή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Super Moderators
6 minutes ago, Σπίθας Στο Σκοτάδι said:

Να είχα 8Κ τηλεόραση να πώ οκ ρε φίλε να το πάρω..

Ούτε το PS6 (μην πω 7) δεν θα παίζει όπως "πρέπει" σε 8Κ, πόσο μάλλον το PS5 Pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Σπίθας Στο Σκοτάδι είπε

Είχα PS4 Slim και το πούλησα 100€ σ'ένα φίλο μου, και πήρα 549€ το PS5 Slim γιατί να αγοράσω το Pro, τι παραπάνω θα μου δώσει σε 4Κ OLED τηλεόραση;

Καλύτερο framework κατά πάσα πιθανότητα.
Θα μου πεις: Δεν θα μπορούσαν να δώσουν καλύτερο framerate σε 4Κ με το PS5 Slim ;
Προφανώς όλα γίνονται για το χρήμα. Εξαντλούν το περιθώριο κέρδους με τεχνολογία, την οποία παρουσιάζουν ως τεχνολογία αιχμής αλλά δεν είναι, καθώς και με ημιτελή προϊόντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, svartevarg είπε

Καλύτερο framework κατά πάσα πιθανότητα.
Θα μου πεις: Δεν θα μπορούσαν να δώσουν καλύτερο framerate σε 4Κ με το PS5 Slim ;
Προφανώς όλα γίνονται για το χρήμα. Εξαντλούν το περιθώριο κέρδους με τεχνολογία, την οποία παρουσιάζουν ως τεχνολογία αιχμής αλλά δεν είναι, καθώς και με ημιτελή προϊόντα.

Νομίζω αυτό που λές είναι για τον απαιτητικό παίκτη και κάποιον που ασχολείται με games 3-4 ώρες/ημέρα, εγώ παίζω μόνο FIFA 23(προς το παρόν έως ότου βγεί το FC 25) και όχι πάνω από 2-3 φορές/μήνα... είμαι πλέον 45 δεν έχω την όρεξη που είχα στα 25 μου που έλιωνα θυμάμαι με το PS2 έπαιζα 8-10 ώρες και γινόντουσαν κόκκινα τα μάτια μου, θυμάμαι να παίζω τουρνουά και να με βρίσκει η ανατολή του ηλίου στην καρέκλα..  Άλλο τα νιάτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προτίμησα με 350 το ταπεινο series s με 1tb, έβαλα και gamepass από κλειδαδικα και έχω ησυχάσει. Ούτε την σούπερ ουαου 4κ τηλεόραση έχω, ούτε με ενοχλεί να μην παίζω καινούργια παιχνίδια στα ultra hdr 60+ fps και δεν συμμαζεύεται.

Σίγουρα άλλο target group το ps5 και το ps5 pro αλλά όχι και 700-800 για μια κονσόλα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Σπίθας Στο Σκοτάδι said:

Είχα PS4 Slim και το πούλησα 100€ σ'ένα φίλο μου, και πήρα 549€ το PS5 Slim γιατί να αγοράσω το Pro, τι παραπάνω θα μου δώσει σε 4Κ OLED τηλεόραση;

Να είχα 8Κ τηλεόραση να πώ οκ ρε φίλε να το πάρω..

Πάντως αν το PS5 Slim κάνει 549 εννοώ το Disc το Pro θα ξεπεράσει τα 700+ είναι βέβαιο... θα πλασαριστεί ως η top επιλογή

Δεν νομίζω για την παραπάνω κάρτα και έναν over clock επεξεργαστή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα αυτή την στιγμή είναι μονόδρομος ένα used Xbox Series S μαζί με Game Pass Ultimate και ένα budget PC με 500-600€. Εξάλλου και η Sony βγάζει πλέον games της στα PC, αν είσαι patient gamer μια χαρά την βγάζεις έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...