Προς το περιεχόμενο

Η Cosmote TV ενώνει δυνάμεις με το Netflix, προσφέροντας νέα συνδυαστικά πακέτα που περιλαμβάνουν και τα κανάλια novasports


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής γιατί μάλλον έκανα βλακεία.

Έχω συνδρομή netflix και ξεχωριστή cosmote tv. Σήμερα διαπίστωσα ότι στην τηλεόραση που έχω την cosmote tv είχε εμφανιστεί η εφαρμογή του netflix. Δεν ήξερα καθόλου για την καινούρια συμφωνία των δύο εταιρειών και χωρίς να το πολυσκεφτώ μπήκα στην εφαρμογή με τους κωδικούς που ήδη είχα. Αργότερα συνειδητοποιήσα από μια διαφήμιση ότι πρόκειται για καινούρια συνεργασία κλπ. Να σημειώσω εδώ ότι ο πατερας μου άλλαξε πριν λίγες μέρες το πακέτο της cosmote tv για να βλέπει τα παιχνίδια του και γι'αυτό προφανώς βγήκε και η εφαρμογή του netflix (δεν είχα ιδέα). 

Επειδή διάβασα διάφορα για χρεώσεις και παραμονή δύο χρόνων, θέλω να ρωτήσω αν κάποιος ξέρει, μπορώ να αποσυνδεσω με κάποιο τρόπο το λογαριασμό μου του netflix απο την cosmote tv; Γιατί δε θέλω να χρεώνεται μέσα στο λογαριασμό της cosmote. Επίσης, επηρεάζεται κάπως η υπάρχουσα συνδρομή μου στο netflix; Γενικά τι πρέπει να κάνω για να επανέλθω στην πρότερη κατάσταση; Υπάρχει επιπλέον επιβάρυνση; 

Ευχαριστώ πολύ.

Επεξ/σία από Anjelica
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...