Προς το περιεχόμενο

Οι εφαρμογές γνωριμιών αντιμετωπίζουν κρίση εμπιστοσύνης και πτώση χρηστών


Axlmon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Ntinaras είπε

Επισης πολλες φορες κατατανταει ενοχλητικο να στη πεφτουν ενω εισαι σε χωρο ακαταλληλο για κατι τετοιο. Πχ, οταν δουλευεις.

Μου έχει τύχει να λαμβάνω «τυχαία» SMS και Viber κατά σύμπτωση νεοπροσληφθής σε νέες δουλειές από άτομα που βρήκαν το τηλ μου και δυστυχώς λόγω θέσης δεν απάντησα καν, ακόμα κι αν ενδεχομένως με ενδιέφερε το πρόσωπο. Είναι λίγο δύσκολο όταν δουλεύεις κάπου να κάνεις κάτι εντός χώρου εργασίας, δυσχεραίνει το προφίλ σου εντός εταιρείας/οργανισμού, ειδικά όταν πρέπει να έχεις το σεβασμό.

Επεξ/σία από PCharon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Ntinaras είπε

Αυτοι που κορναρουν στα φαναρια ειναι αυτοι που αραζουν ολη μερα με την μπυροκοιλια , βλεπουν ολυμπιακο και κραζουν τα παντα επειδη ειναι μιζεροι. Δεν μπορουν να μπουν σε dating app γιατι ειναι παντελως τεχνολογικα αναλφαβητοι.

 εχεις ξαναποσταρει και αλλη φορα παρομοια, οταν θελεις να κραξεις καποιον λες τα ιδια, ειδικα οτι βλεπουν ολυμπιακο...δηλαδη γιατι να μην βλεπουν παναθηναικο η αεκ?

κατι σου εχει κανει καποιος ολυμπιακος παλια και σε εχει τσουξει μαλλον...αντε γεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Nokia3210 είπε

 εχεις ξαναποσταρει και αλλη φορα παρομοια, οταν θελεις να κραξεις καποιον λες τα ιδια, ειδικα οτι βλεπουν ολυμπιακο...δηλαδη γιατι να μην βλεπουν παναθηναικο η αεκ?

κατι σου εχει κανει καποιος ολυμπιακος παλια και σε εχει τσουξει μαλλον...αντε γεια!

Το ιδιο μου κανει. Στην ιδια κατηγορια πικπα ειναι.

Εσυ γιατι θιχτηκες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα βρεις γυναίκα από τιντερ; Και άμα σου εκμυστηρευτεί ότι μέσω εφαρμογής όλοι οι άλλοι κατέληγαν στο κρεβάτι μαζί της μια ή δύο φορές και εξαφανιζόταν, κλάματα, δράματα, ξανά μανα από την αρχή, αλλά ευτυχώς που ήρθες εσύ στην ζωή μου και θα με παντρευτείς κτλπ πως θα νιώσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Θα βρεις γυναίκα από τιντερ; Και άμα σου εκμυστηρευτεί ότι μέσω εφαρμογής όλοι οι άλλοι κατέληγαν στο κρεβάτι μαζί της μια ή δύο φορές και εξαφανιζόταν, κλάματα, δράματα, ξανά μανα από την αρχή, αλλά ευτυχώς που ήρθες εσύ στην ζωή μου και θα με παντρευτείς κτλπ πως θα νιώσεις;

Πολλά κουτάκια μαζεύτηκαν μαζί και στο τέλος χάθηκε η μπάλα…

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, ScorpioX777 είπε

Αν σημερα που οι γυναικες εχουν απελευθερωθει τοσο πολυ χρειαζεται καποιος τετοια site πρεπει να υπαρχει σοβαρο προβλημα...

Ας γελάσω. Ντεμεκ απελευθέρωση υπάρχει. Οι γυναίκες είναι τίγκα στην ανασφάλεια και αυτή την βγάζουν με πολλούς τρόπους. Από το ότι σχεδόν σε όλα τα προφιλ βλέπεις φώτο και πόζες που τις είδαν από αλλού ή από τα reality, λες και θέλουν να λάβουν μέρος στο GNTM η κάνουν επιδειξη μόδας το μαγιό, κόβονται από εμένα. Γυναίκες με τατουάζ και τρύπες σε αφαλούς χείλια και ρουθούνια, σαν φρικιά, επίσης κόβονται. Ξεκάθαρα αντιγραφή από πόζες σε παραλίες, νησάκια, μνημεία, θάλασσες, ειδικά αυτή την Ιταλία και τα μνημεία της βαρέθηκε να τα βλέπει μέχρι και ο γατος μου από το app. 

Πέραν από τις ανασφαλειες αυτές, δεν αφήνω απέξω τις απαιτήσεις και τον ψηλομυτισμο που υπάρχει σε μεγάλη μερίδα γυναικών. Πράγμα που θα οδηγήσει πιθανότερα να τερματιστει άδοξα η γνωριμία από το 1ο ως 3ο ραντεβού. Φυσικά εδώ δεν θα παραβλέψω να πω ότι μερίδιο για αυτά έχουν και κάποιοι άνδρες που με κάποιον τρόπο έχουν βάλει το χεράκι τους για να γίνουν έτσι οι γυναίκες. 

Όσο για γνωριμία τυχαία απέξω, απλά την ξεχνάμε, το πιθανότερο είναι να καταλήξεις κατηγορουμενος για πέσιμο η παρενόχληση άμα πας να μιλήσεις σε γυναίκα, όχι μόνο για γνωριμία και φλερτ αλλά και το οτιδήποτε άσχετο. Απελευθέρωση της δεκάρας έχουμε, τώρα έχουμε τον καρκίνο των woke και τις φεμινιστριες έτοιμες να σου ρίξουν παντόφλα. Άμα δεν είσαι ο Έλβις Πρίσλεϊ, ο Ντι Κάμπριο, ο Μπραντ Πιτ η ο Ρουβας, αυτού του τύπου τις γνωριμίες τις ξεχνάς. 

7 ώρες πριν, ScorpioX777 είπε

Οχι τετοια, 53 χρονων ειμαι και οταν βγαινω χωρις την γυναικα μου με κανα φιλο με γλυκοκοιτανε οι πιτσιρικες, φαντασου ποσο ευκολο θα ειναι για εναν 25αρη ας πουμε...

Απλά, είσαι πολύ εμφανίσιμο άτομο, έχεις κάποιο χαρακτηριστικό που έλκει γυναίκες και δεν το έχει η πλειοψηφία. 

7 ώρες πριν, Doubt είπε

 

Θυμάμαι μια νεαρά που έκλεινε τα ραντεβού της διαδοχικά ανά 1-2 ώρες στην ίδια περιοχή και μου το είχε πει κιόλας στα ίσα. Στυλ

- Αργότερα τι κάνεις;

- αα, δεν μπορώ, έχω άλλο ραντεβού.

Εγώ σε μια τέτοια γυναίκα τουλάχιστον θα εκτιμούσα την ειλικρίνεια της. Βέβαια άλλο να το γράφω εγώ από τον καναπε μου που δεν μου έχει συμβεί κάτι τέτοιο κι άλλο να σου συμβεί, εκεί σίγουρα θα είχα αρνητικό συναίσθημα και αποψη.. 

2 ώρες πριν, PCharon είπε

Α δηλαδή συμπέρανες πως είμαι ακοινώνητος επειδή έγραψα πως μπήκα στο τίντερ, με ξέρεις καλά δηλαδή, ξέρεις τί δουλειά κάνω κτλ. 🤣

Έκανα ακριβώς ότι κάνω κι έξω, έχω μια ηλικία και υπήρξα σε σχέσεις και πριν από το τίντερ. Το τίντερ προσθέτει βαθμό δυσκολίας και διασκέδασης για μένα, βάζοντας το σκαλοπάτι, αντί πχ να κεράσω απευθείας κάπου ένα ποτό, να πείσω κάποια να βγω να τη κεράσω ένα ποτό και να τα πούμε εκεί.

Σε πληροφορώ συμφορουμίτη μου πως είμαι απόλυτα περήφανος για τα αξιόλογα άτομα που γνώρισα κι έβαλα δίπλα μου και βεβαίως τις γνώρισα σε κάθε φίλο και συγγενή μου όσο συνυπήρξαμε. Με τη τωρινή γυναίκα δε που είμαι, έχουν εντυπωσιαστεί οι πάντες περισσότερο από εμένα που λόγο ηλικίας κι εμπειρίας έχω παραξενέψει. Πού είναι η ντροπή δε ξέρω, μόνο εσύ την είδες.

Πολύ καλά έκανες και γνώρισες γυναίκες που ταιριάζατε από εκεί. Μην δίνεις σημασία σε άτομα που επειδή τους έτυχε να είναι εμφανίσιμα, είχαν κάποιο παραπάνω χάρισμα και με τον τρόπο τους μπορούσαν να γνωρίσουν μόνοι τους γυναίκες, βλέπουν και κρίνουν όλους τους άλλους αφ' υψηλού. Από τα σχολικά χρόνια δεχόμουν bullying και με κορόιδευαν συμμαθητές μου για τέτοια θέματα, αυτοί είχαν πολλές φίλες και γνωριμίες, αλλά ποτέ δεν ήθελε κάποιος να με βοηθήσει, μόνο καζούρα, κοροϊδία, χαβαλές και κραξιμο. Μεγάλο ψυχικό τραύμα.... 

  • Like 5
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, BadMathematics είπε

Πραγματικά λυπάμαι που διαβάζω άλλο ένα post ρατσισμού, ένα post  έμμεσου μίσους για το γυναικείο φύλο, ένα post κομποστοποίησης ηλικιών, χαρακτήρων, προθέσεων, ερωτισμού, ένα συνονθύλευμα οργής πίκρας θυμού, μια ταμπελοποίση (έπλασα νέα λέξη) μορφών, ιδεών, του ίδιου του αγνού αυθορμητισμού...και τόσα άλλα...κρίμα δεν είναι;

Για να έχει ο άνδρας έναν άγγελο στη ζωή του, οφείλει να δημιουργήσει έναν παράδεισο, οι άγγελοι δεν μπορούν να ζήσουν στην κόλαση...σου εύχομαι κάποια στιγμή να αναιρέσεις τις απόψεις σου, αν ξύσεις την επιφάνεια, δε θα πιστεύεις τι μπορείς να βρεις....

Η τυχαία συνάντηση δεν είναι τόσο άσχημη όπως την έκανες να φαίνεται. Γεια σας έχουμε γνωριστεί; *** Όχι.  Πολύ ωραία, λέγομαι Τάκης, Μάκης,Γιάννης, και προτείνεις το χέρι σου. Υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες να γνωριστείς με κάποια χωρίς όλο αυτό το αρνητικό σενάριο που παρουσιάζεις. Τόσο απλά αλλά πρέπει να χεις τα κότσια για να το κάνεις.

Όλα αυτά στα γράφω φιλικά και με καλή πρόθεση.

Ναι μια στις χίλιες και λιγότερο πιθανότητες. Δεν θα αποκριθει σε τίποτα η γυναίκα, θα σε γράψει κι αν επιμείνεις μπορεί να έχεις και πρόβλημα. Οι γυναίκες φοβούνται πολύ από το κύμα γυναικτονιων που εντάθηκε από το 2020 και έπειτα, και όχι μόνο, παρενοχλησεις, βιασμοι, σχόλια με ύβρεις και χυδαιότητες από τα social, αυτό γυρίζει μπούμερανγκ εναντίον όλων των ανδρών επί δικαίων και αδίκων. Σε ένα ιδανικό πλαίσιο για εμένα, ο Νεάντερταλ άνδρας που δεν έχει κανόνες ευγενικης συμπεριφοράς απέναντι στις γυναίκες δεν θα έπρεπε να έχει το δικαίωμα για σχέση, την δυνατότητα έπρεπε να την είχαν οι υπόλοιποι. Με το να πας να μιλήσεις δρόμο δεν γίνεται τίποτα, πιο καλή πιθανότητα υπάρχει μέσα από ομάδες δραστηριοτήτων και χόμπι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια στιγμή θα πρέπει να καταλάβουμε ότι δεν υπάρχουν άσχημοι άνθρωποι, αλλά άνθρωποι που δεν είναι του γούστου μας και της εικόνας που έχουμε σχηματίσει για το τι είναι όμορφο…

αυτό απευθύνεται και για τον σύντροφο που ψάχνουμε αλλά και το σημαντικότερο για τον ίδιο μας τον εαυτό…

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, Tetrabitos said:

Εντ μεταξύ γουστάρουν και οι πιτσιρίκες την προσοχή που απολαμβάνουν στα φανάρια. Απλά δεν το δείχνουν.

Αυτό το συμπέρασμα από που το εβγαλες? 

2 hours ago, Tetrabitos said:

Θα βρεις γυναίκα από τιντερ; Και άμα σου εκμυστηρευτεί ότι μέσω εφαρμογής όλοι οι άλλοι κατέληγαν στο κρεβάτι μαζί της μια ή δύο φορές και εξαφανιζόταν, κλάματα, δράματα, ξανά μανα από την αρχή, αλλά ευτυχώς που ήρθες εσύ στην ζωή μου και θα με παντρευτείς κτλπ πως θα νιώσεις;

Εσύ θα βρεις από την πραγματική ζωή? 

Και αν με δάκρυα στα μάτια σου πει πως όλοι οι άντρες της πραγματικότητας κατέληγαν στον καναπέ μαζί της 1 ή 2 φορές και μετά έφευγαν αλλά ευτυχώς εμφανίστηκες εσύ ένας ακόμα άντρας της πραγματικότητας που θα την παντρευτείς πως θα νιώσεις? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NickTG είπε

Αυτό το συμπέρασμα από που το εβγαλες? 

Εσύ θα βρεις από την πραγματική ζωή? 

Και αν με δάκρυα στα μάτια σου πει πως όλοι οι άντρες της πραγματικότητας κατέληγαν στον καναπέ μαζί της 1 ή 2 φορές και μετά έφευγαν αλλά ευτυχώς εμφανίστηκες εσύ ένας ακόμα άντρας της πραγματικότητας που θα την παντρευτείς πως θα νιώσεις? 

Hoe math, YouTube channel σου προτείνω και θα βρεις τις απαντήσεις που με ρωτάς!

Peace out, hombre 

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mariosnik_ είπε

Όσο για γνωριμία τυχαία απέξω, απλά την ξεχνάμε, το πιθανότερο είναι να καταλήξεις κατηγορουμενος για πέσιμο η παρενόχληση άμα πας να μιλήσεις σε γυναίκα, όχι μόνο για γνωριμία και φλερτ αλλά και το οτιδήποτε άσχετο. Απελευθέρωση της δεκάρας έχουμε, τώρα έχουμε τον καρκίνο των woke και τις φεμινιστριες έτοιμες να σου ρίξουν παντόφλα. Άμα δεν είσαι ο Έλβις Πρίσλεϊ, ο Ντι Κάμπριο, ο Μπραντ Πιτ η ο Ρουβας, αυτού του τύπου τις γνωριμίες τις ξεχνάς. 

Μάστορα είσαι λάθος. Έχεις μείνει πολύ online και βλέπεις κάθε ακραία συμπεριφορά και ότι πιο άκυρο υπάρχει και έχεις πιστέψει ότι αυτό είναι το φυσιολογικό εκεί έξω. 

Μία χαρά είναι οι κοπέλες. Μέτρα και σταθμά έχεις, βάλε το νιονιό σου να δουλεύει. Δεν χρειάζεσαι όλες, χρειάζεσαι μόνο αυτές τις μια, δύο τρεις που θα έχεις ξεχωρίσει και θα έχεις δουλέψει για να ανταποκριθείς. 

Ακόμα και αν πούμε ότι 8/10 είναι σκάρτες (που δεν είναι) έχεις άπειρες πιθανότητες να βρεις το δέκα το καλό για εσένα. Θέλει δουλειά όμως, όχι θεωρίες. 

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, mariosnik_ είπε

Έχοντας ασχοληθεί με διάφορες εφαρμογές γνωριμιών, συμφωνώ σχεδόν με όλα όσα λέει το άρθρο. 

Το πρόβλημα δεν είναι τόσο τα ψεύτικα προφίλ, αυτα τα καταλαβαίνεις εύκολα και τα προσπερνάς. Το πρόβλημα είναι ότι υπάρχει ανασφάλεια εκ μέρους των γυναικών και ως αποτέλεσμα δεν μιλάνε καθόλου, οπότε χάνεται κάθε πιθανότητα να γνωρίσεις κάποια. 

Τρώει πολύ χρόνο το στήσιμο και εμφάνιση ενός βέλτιστου προφίλ, σε σημείο τέτοιο που κουράζεσαι και βαριέσαι στο τέλος να ασχολείσαι. 

Πολλες γυναίκες δεν θέλουν γνωριμίες αλλά να προμοταρουν το instagram τους ή άλλα πράγματα πχ επάγγελμα. Δεν σηκώνουν ικανοποιητικό αριθμό φωτογραφιών. Και το χειρότερο από όλα για μένα, το 90%.δεν κάθεται να γράψει ένα κείμενο της προκοπής για το τι θέλει, τι ψάχνει, να το διαβάσω και να καταλάβω διαφορά πράγματα για τον άνθρωπο σε συνδυασμό με τις φωτογραφίες. Όσες γραφουν κάτι, είτε θα γράψουν μια φράση βλακεια που από κάπου την είδαν και την αντέγραψαν έτσι για να φαίνεται. Εξαιρετικά αρνητικα θεωρώ και τα τραγικά ορθογραφικά  λάθη, ή λάθη πληκτρολογησης που βλέπω, σαν να μην ενδιαφέρεται καθόλου, βαριόταν να το αλλάξει η δεν ξέρω και εγώ τι. Περιμένουν δήθεν να μιλήσεις και να ρωτήσεις αλλά αφού δεν απαντάνε καν, όταν δεν βλέπω ούτε ενα κείμενο δεν μπαίνω στον κόπο να ασχοληθώ.

Οποτε, χάσιμο χρόνου στην τελική. Προκρινω και εγώ αυτά τα χομπι με τις διάφορες ομάδες που ίσως υπάρξει και καμιά γνωριμία εκεί. 

 

Αν ήσουν ωραίος και χρόνο θα έβρισκε, και μακροσκελή μηνύματα θα έγραφε, και την ορθογραφία θα πρόσεχε και θα έστελνε και πρώτη.

Αυτά τα apps είναι ο τέλειος τρόπος για να ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ο μέσος άντρας την αυτοεκτίμηση του. Περισώστε την αξιοπρέπεια σας και μην ασχολείστε.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, AtiX είπε

Κάποια στιγμή θα πρέπει να καταλάβουμε ότι δεν υπάρχουν άσχημοι άνθρωποι, αλλά άνθρωποι που δεν είναι του γούστου μας και της εικόνας που έχουμε σχηματίσει για το τι είναι όμορφο…

αυτό απευθύνεται και για τον σύντροφο που ψάχνουμε αλλά και το σημαντικότερο για τον ίδιο μας τον εαυτό…

Έλα ρε φίλε τώρα... Κοροιδευομαστε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, mariosnik_ είπε

Ας γελάσω. Ντεμεκ απελευθέρωση υπάρχει. Οι γυναίκες είναι τίγκα στην ανασφάλεια και αυτή την βγάζουν με πολλούς τρόπους. Από το ότι σχεδόν σε όλα τα προφιλ βλέπεις φώτο και πόζες που τις είδαν από αλλού ή από τα reality, λες και θέλουν να λάβουν μέρος στο GNTM η κάνουν επιδειξη μόδας το μαγιό, κόβονται από εμένα. Γυναίκες με τατουάζ και τρύπες σε αφαλούς χείλια και ρουθούνια, σαν φρικιά, επίσης κόβονται. Ξεκάθαρα αντιγραφή από πόζες σε παραλίες, νησάκια, μνημεία, θάλασσες, ειδικά αυτή την Ιταλία και τα μνημεία της βαρέθηκε να τα βλέπει μέχρι και ο γατος μου από το app. 

Πέραν από τις ανασφαλειες αυτές, δεν αφήνω απέξω τις απαιτήσεις και τον ψηλομυτισμο που υπάρχει σε μεγάλη μερίδα γυναικών. Πράγμα που θα οδηγήσει πιθανότερα να τερματιστει άδοξα η γνωριμία από το 1ο ως 3ο ραντεβού. Φυσικά εδώ δεν θα παραβλέψω να πω ότι μερίδιο για αυτά έχουν και κάποιοι άνδρες που με κάποιον τρόπο έχουν βάλει το χεράκι τους για να γίνουν έτσι οι γυναίκες. 

Όσο για γνωριμία τυχαία απέξω, απλά την ξεχνάμε, το πιθανότερο είναι να καταλήξεις κατηγορουμενος για πέσιμο η παρενόχληση άμα πας να μιλήσεις σε γυναίκα, όχι μόνο για γνωριμία και φλερτ αλλά και το οτιδήποτε άσχετο. Απελευθέρωση της δεκάρας έχουμε, τώρα έχουμε τον καρκίνο των woke και τις φεμινιστριες έτοιμες να σου ρίξουν παντόφλα. Άμα δεν είσαι ο Έλβις Πρίσλεϊ, ο Ντι Κάμπριο, ο Μπραντ Πιτ η ο Ρουβας, αυτού του τύπου τις γνωριμίες τις ξεχνάς. 

Απλά, είσαι πολύ εμφανίσιμο άτομο, έχεις κάποιο χαρακτηριστικό που έλκει γυναίκες και δεν το έχει η πλειοψηφία. 

Εγώ σε μια τέτοια γυναίκα τουλάχιστον θα εκτιμούσα την ειλικρίνεια της. Βέβαια άλλο να το γράφω εγώ από τον καναπε μου που δεν μου έχει συμβεί κάτι τέτοιο κι άλλο να σου συμβεί, εκεί σίγουρα θα είχα αρνητικό συναίσθημα και αποψη.. 

Πολύ καλά έκανες και γνώρισες γυναίκες που ταιριάζατε από εκεί. Μην δίνεις σημασία σε άτομα που επειδή τους έτυχε να είναι εμφανίσιμα, είχαν κάποιο παραπάνω χάρισμα και με τον τρόπο τους μπορούσαν να γνωρίσουν μόνοι τους γυναίκες, βλέπουν και κρίνουν όλους τους άλλους αφ' υψηλού. Από τα σχολικά χρόνια δεχόμουν bullying και με κορόιδευαν συμμαθητές μου για τέτοια θέματα, αυτοί είχαν πολλές φίλες και γνωριμίες, αλλά ποτέ δεν ήθελε κάποιος να με βοηθήσει, μόνο καζούρα, κοροϊδία, χαβαλές και κραξιμο. Μεγάλο ψυχικό τραύμα.... 

Μου κανει εντυπωση που ενω αναφερεις οτι απο τα σχολικα σου χρονια δυσκολευοσουν με τετοια θεματα σημερα συνεχιζεις να δυσκολευυεις τον εαυτο σου αποκλειοντας γυναικες με κριτηριο την εμφανιση.

Ποιος σου ειπε οτι η κοπελα με το τατουαζ δεν μπορει να ειναι αυτο που ψαχνεις...

Ξεκινα με βαση τον μη αποκλεισμο και θα παει καλυτερα, πολλες φορες η ευχαριστη εκπληξη στη ζωη ερχεται απο εκει που δεν το περιμενουμε...

Επεξ/σία από ScorpioX777
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Ducatista είπε

Έλα ρε φίλε τώρα... Κοροιδευομαστε

Ναι κοροϊδευόμαστε αν μένει κάποιος στο περιτύλιγμα που παρεπιπτόντως είναι και εφήμερο…

  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...