Προς το περιεχόμενο

Νέες διαρροές αποκαλύπτουν σημαντικές αναβαθμίσεις στο σχεδιασμό και τα τεχνικά χαρακτηριστικά του Galaxy S25 Ultra


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο snapdragon 8 gen 4 που κατασκευαζεται τον Οκτώβριο του 2024 (s25 ultra) λοιπόν είναι ο ανταγωνιστής του Α18 pro που κατασκευαζεται τον Νοέμβριο του 2024 (IPhone 16 pro max) 

Μην ξανά ακούσω λοιπόν ότι αντίπαλος του IPhone 16 pro max είναι το s24 ultra σας παρακαλώ πολύ!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 hour ago, kostasfalcon said:

Εμένα με έχει κουράσει πολύ το πιάσιμο του s23 ultra και με ενοχλεί πολύ στην παλάμη... ελπίζω να είναι ακόμη πιο στρογγυλό στις άκρες το s25 ultra 

Έχεις καποι θήκη?αν ναι ποια έχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, b-boy_steve είπε

Ο snapdragon 8 gen 4 που κατασκευαζεται τον Οκτώβριο του 2024 (s25 ultra) λοιπόν είναι ο ανταγωνιστής του Α18 pro που κατασκευαζεται τον Νοέμβριο του 2024 (IPhone 16 pro max) 

Μην ξανά ακούσω λοιπόν ότι αντίπαλος του IPhone 16 pro max είναι το s24 ultra σας παρακαλώ πολύ!!! 

Ο Gen 4 ΘΑ κατασκευαστεί και ΘΑ τον φορέσουν τα τηλέφωνα του 2025 με πρώτο όπως είθισται το Xiaomi.

 

 Ο Α18 pro ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΙ ΗΔΗ και σε ούτε ένα μήνα θα πωλείται μαζί με τα I phone 16 pro.

 Τον Σεπτέμβριο λοιπόν ο καταναλωτής έχει μεταξύ άλλων και δυο προτάσεις από apple και Samsung.

 S24 ultra και I phone 16pro max.

Τον Φεβρουάριο του 2025 πάλι θα έχει δυο προτάσεις από αυτές τις εταιρείες…

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, kinitos είπε

Έχεις καποι θήκη?αν ναι ποια έχεις?

Φυσικά και έχω…spigen optik armor 

δεν είναι θέμα ποια θήκη έχω,  ούτε είναι η μοναδική που του έχω βάλει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, svartevarg είπε

Το θέμα είναι τι γίνεται με τα S25 και S25 plus.
Θα έχουν καμία βελτίωση ;;
Γιατί προφανώς το πενάκι και το τόσο μεγάλο μέγεθος δεν είναι για όλους.

Όταν πρόκειται για τη ναυαρχίδα της είναι αυτονόητο το spen και η αντίστοιχη οθόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, achilles_g_ είπε

Όταν πρόκειται για τη ναυαρχίδα της είναι αυτονόητο το spen και η αντίστοιχη οθόνη.

Θα μπορούσε το s25 plus να είχε τουλάχιστον τις ίδιες κάμερες και snapdragon με το ultra, όπως κάνει η Google με το νέο pixel pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, kostasfalcon said:

Φυσικά και έχω…spigen optik armor 

δεν είναι θέμα ποια θήκη έχω,  ούτε είναι η μοναδική που του έχω βάλει

Και εγώ ίδια έχω απλά η θήκη αλλάζει τελείως το κινητό. Δεν έχει καμία σχέση με η χωρίς

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, Chris_BMW said:

Ο Gen 4 ΘΑ κατασκευαστεί και ΘΑ τον φορέσουν τα τηλέφωνα του 2025 με πρώτο όπως είθισται το Xiaomi.

 

 Ο Α18 pro ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΙ ΗΔΗ και σε ούτε ένα μήνα θα πωλείται μαζί με τα I phone 16 pro.

 Τον Σεπτέμβριο λοιπόν ο καταναλωτής έχει μεταξύ άλλων και δυο προτάσεις από apple και Samsung.

 S24 ultra και I phone 16pro max.

Τον Φεβρουάριο του 2025 πάλι θα έχει δυο προτάσεις από αυτές τις εταιρείες…

Δηλαδή το xiaomi 14 που έγινε released στην Κίνα το 2023 είναι διαφορετική γενιά με το IPhone 15 pro max ε; Σας βολεύει έτσι ε; 

Οι γενιές των smartphone φαίνονται από την χρονολογία κατασκευής του επεξεργαστή τους και όχι από το πότε βγήκε ένα τηλέφωνο. 

Ο gooγλης λοιπόν όπως βλέπεις σύμφωνα με την apple και την Qualcomm δίνει αυτές τις ημερομηνίες κυκλοφορίας των επεξεργαστών, είτε σας αρέσει είτε όχι! 

Screenshot_20240818_161539_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20240818_161516_Samsung Internet.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kinitos είπε

Και εγώ ίδια έχω απλά η θήκη αλλάζει τελείως το κινητό. Δεν έχει καμία σχέση με η χωρίς

1445€ που έδωσα όχι φίλε γυμνό δεν το αφήνω...του έχω επάνω και γυαλί Whitestone dome.

Τα λεφτά μου τα τιμάω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, b-boy_steve said:

Δηλαδή το xiaomi 14 που έγινε released στην Κίνα το 2023 είναι διαφορετική γενιά με το IPhone 15 pro max ε; Σας βολεύει έτσι ε; 

Οι γενιές των smartphone φαίνονται από την χρονολογία κατασκευής του επεξεργαστή τους και όχι από το πότε βγήκε ένα τηλέφωνο. 

Ο gooγλης λοιπόν όπως βλέπεις σύμφωνα με την apple και την Qualcomm δίνει αυτές τις ημερομηνίες κυκλοφορίας των επεξεργαστών, είτε σας αρέσει είτε όχι! 

Screenshot_20240818_161539_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20240818_161516_Samsung Internet.jpg

Σύμφωνα με τα λεγόμενα σου το pixel 8 pro είναι διαφορετική γενιά από το s24 ultra.. 😂 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους ουσιαστική αναβάθμιση στις κάμερες, όχι η περσυνή κοροϊδία. Εάν βάλουν και το δορυφορικό SMS έκτακτης ανάγκης θα είναι σοβαρός λόγος για αναβάθμιση από τα προηγούμενα μοντέλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, b-boy_steve είπε

Δηλαδή το xiaomi 14 που έγινε released στην Κίνα το 2023 είναι διαφορετική γενιά με το IPhone 15 pro max ε; Σας βολεύει έτσι ε; 

Τι να με βολεύει ρε φίλε;!

 Ούτε που με νοιάζει ..

 Απλά σου λέω πως τα τηλέφωνα -οι ναυαρχίδες δηλαδή- των Apple και Samsung έχουν μεταξύ τους 6 μήνες διαφορά κυκλοφορίας με ότι αυτό συνεπάγεται.

 Όταν βγει το 16pro max αναγκαστικά θα συγκριθεί με το S24 ultra .

 Και αντίστοιχα όταν βγει το S25 ultra θα συγκριθεί με το 16 pro max μέχρι να βγει το 17pro max η όπως θα λέγεται .

 Αυτές οι επιλογές υπάρχουν τις δεδομένες χρονικές στιγμές από αυτές τις εταιρίες !

 Που δυσκολεύεστε -σαι να το καταλάβεις !;;

 Αν δούλευες σε καταστημα τεχνολογίας δηλαδή και ερχόταν ένας υποψήφιος αγοραστής και σου ζητούσε το κορυφαίο εκ των δυο εταιρειών τον Οκτώβριο τι θα του έλεγες ; Έχω το 16 pro max από apple και αν περιμένεις ένα πεντάμηνο θα έχω το 25 ultra από Samsung;;

 Είστε με τα καλά σας;;

Επεξ/σία από Chris_BMW
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, kostasfalcon said:

1445€ που έδωσα όχι φίλε γυμνό δεν το αφήνω...του έχω επάνω και γυαλί Whitestone dome.

Τα λεφτά μου τα τιμάω...

Δεν διαφωνούμε κάπου.

Απλά είπα ότι το κινητό χωρίς θήκη εχει άλλη αίσθηση.

Πχ δεν μπορώ να πω με ενοχλεί η γωνια  η το στρογγυλό και να μην υο βλέπω καν μέσα από την θήκη.

Και η κάθε θήκη έχει άλλη αίσθηση άλλο όγκο και λοιπά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Chris_BMW said:

Τι να με βολεύει ρε φίλε;!

 Ούτε που με νοιάζει ..

 Απλά σου λέω πως τα τηλέφωνα -οι ναυαρχίδες δηλαδή- των Apple και Samsung έχουν μεταξύ τους 6 μήνες διαφορά κυκλοφορίας με ότι αυτό συνεπάγεται.

 Όταν βγει το 16pro max αναγκαστικά θα συγκριθεί με το S24 ultra .

 Και αντίστοιχα όταν βγει το S25 ultra θα συγκριθεί με το 16 pro max μέχρι να βγει το 17pro max η όπως θα λέγεται .

 Αυτές οι επιλογές υπάρχουν τις δεδομένες χρονικές στιγμές από αυτές τις εταιρίες !

 Που δυσκολεύεστε -σαι να το καταλάβεις !;;

 Αν δούλευες σε καταστημα τεχνολογίας δηλαδή και ερχόταν ένας υποψήφιος αγοραστής και σου ζητούσε το κορυφαίο εκ των δυο εταιρειών τον Οκτώβριο τι θα του έλεγες ; Έχω το 16 pro max από apple και αν περιμένεις ένα πεντάμηνο θα έχω το 25 ultra από Samsung;;

 Είστε με τα καλά σας;;

Προφανώς και θα συγκριθεί με το s24 ultra το 16 pro max, τους πρώτους 3 μήνες, αλλά αυτό δεν τα κάνει ίδιας γενιάς τηλέφωνα! Αυτό θέλω να καταλάβει ο κόσμος γιατί από λάθος ή πονηριά μπερδεύουν τις γενιές. 

Οκτώβρης με Ιανουάριο είναι 5 μήνες; Το ακούσαμε και αυτό στο ινσομνια! 😂 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, b-boy_steve είπε

Προφανώς και θα συγκριθεί με το s24 ultra το 16 pro max, τους πρώτους 3 μήνες, αλλά αυτό δεν τα κάνει ίδιας γενιάς τηλέφωνα! Αυτό θέλω να καταλάβει ο κόσμος γιατί από λάθος ή πονηριά μπερδεύουν τις γενιές. 

Οκτώβρης με Ιανουάριο είναι 5 μήνες; Το ακούσαμε και αυτό στο ινσομνια! 😂 

Είναι Σεπτέμβρης με Ιανουάριο .

 Δεν είναι έξι είναι πέντε μήνες αν εκεί κολλάς .

 Πάντα μα πάντα τα δυο αυτά τηλέφωνα θα έχουν πέντε μήνες διαφορά το ένα με το άλλο με ότι αυτό συνεπάγεται όταν τα συγκρίνουμε μεταξύ τους.

 Όπως είναι «άδικο» να συγκριθεί το 16 pro max με το 24 ultra έτσι θα είναι άδικο όταν θα το συγκρίνεις και με το 25 ultra .

 Δεν μπορώ να στο πω πιο απλά και πιο ξεκάθαρα .

 Συνεχίζεις και επιμένεις στο ίδιας γενιάς .

 ΠΟΤΕ ΤΩΝ ΠΟΤΩΝ δεν θα είναι ίδιας γενιάς αφού λίγο πολύ και ανάλογα με το ποτέ τα παρουσιάζουν απέχουν σχεδόν μισό χρόνο μεταξύ τους 

 Το note που έβγαζε κάποτε το θυμάσαι ;;

 Απείχε και αυτό σχεδόν έξι μήνες από το εκάστοτε Galaxy .

 Και όμως στην απόδοση των καμερών ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ υπερείχε .

 ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΣΧΕΔΟΝ ΜΙΣΟ ΧΡΟΝΟ περισσότερη  ΕΞΕΛΙΞΗ

 

Επεξ/σία από Chris_BMW
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...