Προς το περιεχόμενο

Τα νέα Pixel 9 είναι μεγάλες κάμερες και οθόνες που πλαισιώνουν το φιλόδοξο Gemini AI


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 ώρες πριν, MikeKata είπε

Ρε Γούγλη, κάνε ένα καλό. Υπάρχουμε κι εμείς που θέλουμε μικρά τηλέφωνα. Βγάλε ένα σωστό μοντέλο, τι 152 χιλιοστά ύψος το μικρότερο;

Π.χ Galaxy S23 και S24 ήταν ιδανικά σε μέγεθος, τώρα μέχρι και η Samsung θα ανέβει. Δεν υπάρχουν επιλογές σε αυτή την κατηγορία.

Πάνω απο 150mm, αρχίζει και ξεφεύγει κάπως.

Και το βάρος παίζει ρόλο, μετά από κάποιο σημείο, κουράζει αν το έχεις στα χέρια.Τα περισσότερα κινητά, ξεπερνούν τα 150gr.

Οντως, πολύ καλές οι διαστάσεις και το βάρος των S23 και S24.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 15/8/2024 στις 1:35 ΜΜ, Ukforthemoment είπε

Το έχεις καταλάβει λάθος το θέμα απο την αρχή και καταλήγεις σε λάθος συμπερασμα.

Ότι sim και αν βάλεις αν δεν υποστηρίζει τον πάροχο δε θα έχεις ποτέ 5g, όχι πραγματικό τουλάχιστον. Τι έχω καταλάβει λάθος ακριβώς ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Michael1213 είπε

Ότι sim και αν βάλεις αν δεν υποστηρίζει τον πάροχο δε θα έχεις ποτέ 5g, όχι πραγματικό τουλάχιστον. Τι έχω καταλάβει λάθος ακριβώς ;

Εσύ έγραψες ότι δεν θα πιάνει καν σήμα,τώρα το έκανες 5G.Μπερδευεις ασχετα μεταξύ τους πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Εσύ έγραψες ότι δεν θα πιάνει καν σήμα,τώρα το έκανες 5G.Μπερδευεις ασχετα μεταξύ τους πράγματα.

Δεν είπα ποτέ ότι "δεν θα πιάνεις καν σήμα" μην βάζεις λόγια στα λόγια μου φίλε. Είπα ότι θα είναι άχρηστο το 5g διότι δεν το υποστηρίζει ο πάροχος άρα θα έχεις στην καλύτερη LTE 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Michael1213 είπε

Δεν είπα ποτέ ότι "δεν θα πιάνεις καν σήμα" μην βάζεις λόγια στα λόγια μου φίλε. Είπα ότι θα είναι άχρηστο το 5g διότι δεν το υποστηρίζει ο πάροχος άρα θα έχεις στην καλύτερη LTE 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Michael1213 είπε

Δεν είπα ποτέ ότι "δεν θα πιάνεις καν σήμα" μην βάζεις λόγια στα λόγια μου φίλε. Είπα ότι θα είναι άχρηστο το 5g διότι δεν το υποστηρίζει ο πάροχος άρα θα έχεις στην καλύτερη LTE 

Μια χαρά θα πιάνεις 5g...ην λέτε ότι θέλετε .. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...