Προς το περιεχόμενο

Ξανά ΑΝΤ1+ για 9 μήνες από το myΔΕΗ


ak156

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άρα μόλις τελειώσει το τρέχον 9μηνο (Νοέμβριο αν θυμάμαι καλά), κουμπώνουμε το επόμενο και πάμε για άλλους 9. Πάντως στον λογαριασμό του ΑΝΤ1+ μου λέει Ενεργό κουπόνι ΔΕΗ και υπόλοιπο χρήσης 9 μήνες, για κάποιο λόγο, ενώ έχουν περάσει κάποιοι. Και το ότι κάνει μηδενική χρέωση με τον μήνα, δεν βοηθάει να βρεις πότε ακριβώς λήγει, οπότε δώστε ένα δίκιο στον φίλο που ρώτησε πιο πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσοχή σε όσους έχετε ήδη ενεργή προσφορά από παλιά.

 

Έχεις, ήδη, ενεργό κωδικό προσφόρας ΔΕΗ; Με την προσθήκη νέου κωδικού προσφοράς, τυχόν υπόλοιπο δωρεάν χρήσης της υπηρεσίας εξαντλείται αυτόματα.

https://help.antennaplus.gr/kb/έχω-κωδικό-προσφοράς-από-τη-δεη-πώς-μπο/

Επεξ/σία από sakis.kom
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Ξανά η προσφορά ΑΝΤ1+ από την ΔΕΗ για 9 μήνες με το myΔΕΗ
  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Ξανά ΑΝΤ1+ για 9 μήνες από το myΔΕΗ

Πάντως όσοι ενδιαφέρεσθε ίσως καλό είναι να πάρετε τον κωδικό από τώρα και να τον ενεργοποιήσετε αργότερα όταν θέλετε/ τον χρειάζεσθε, γιατί λέει "Η προσφορά ισχύει μέχρι εξαντλήσεως των κουπονιών"😉.....τώρα αυτό θα ισχύσει?.....υπάρχει πράγματι περιορισμένος αριθμός κουπονιών?........Άρα πάρτε τον κωδικό από τώρα και εάν θέλετε τον ενεργοποιείτε αργότερα !!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, sakis.kom said:

Προσοχή σε όσους έχετε ήδη ενεργή προσφορά από παλιά.

 

Έχεις, ήδη, ενεργό κωδικό προσφόρας ΔΕΗ; Με την προσθήκη νέου κωδικού προσφοράς, τυχόν υπόλοιπο δωρεάν χρήσης της υπηρεσίας εξαντλείται αυτόματα.

https://help.antennaplus.gr/kb/έχω-κωδικό-προσφοράς-από-τη-δεη-πώς-μπο/

image.png.cea4c14f86d09289b8f85040f10b7aa8.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ανεκδοτο κ αυτό το αντ1+; έχω την προσφορα των 9 μηνων απο την προηγουμενη φορα και τωρα που μου το θυμισατε εβαλα να δω μια ταινια ("the founder" με τον michael keaton) για την ιστορια των mcdonalds ενδιαφέρουσα μου φανηκε τεσπα βαζω να παιξει πουθενα οι υπότιτλοι. Ε λεω θα τους εχω ανενεργούς. Κι όμως . Δεν εχουν καθόλου υποτιτλους (ούτε αγγλικους!!) σε ξενογλωσση ταινία. Θα θελα να ήξερα αν καποιος πληρώνει γι αυτό το χάλι

  • Confused 1
  • Haha 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά το κουπόνι ισχύει και για εμάς που είχαμε ενεργοποιήσει το 9-μηνο κουπόνι ΔΕΗ που έτρεχε πριν μήνες (έστω και αν μας "φάει" το τρέχων δωρεάν υπόλοιπο) ; ή είναι μόνο για "νέους";

Επεξ/σία από philos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι λιγο αθλια η υπηρεσια τους. Εγω το Σωτε ειδα μονο και εχω να μπω πολυ καιρο. Εχω 2-3 κουπονια ακομα οποτε μεχρι σεπτεμβριο 2026 το εχουμε δωρεαν. Δεν αξιζει ομως ουτε για αστειο ουτε 10 λεπτα το μηνα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επικοινώνησα με ANTENNA PLUS:

Έχω κωδικό από την ΔΕΗ για ΔΩΡΕΑΝ 9 μήνες συνδρομής. ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ μου ζητάτε να περάσω τα στοιχεία τραπεζικής μου κάρτας? Αφού η προσφορά είναι για ΔΩΡΕΑΝ υπηρεσία. Τι χρειάζεστε την κάρτα?

Quote

Καλησπέρα. Ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας. Για να δεις αναλυτικά τα βήματα που χρειάζονται ώστε να χρησιμοποιήσεις τον κωδικό προσφοράς από τη ΔΕΗ, μπορείς να επισκεφθείς το Κέντρο Βοήθειας του ΑΝΤ1+ πατώντας εδώ: http://bit.ly/3MWOMLa Ωστόσο, να διευκρινίσουμε ότι, η συμπλήρωση στοιχείων κάρτας είναι απαραίτητο βήμα για την εξαργύρωση κωδικού.

Μετά τη ληξη της 9 μήνης συνδρομης ο λογαριασμός μεταβαίνει στο μηνιαίο πρόγραμμα της πλατφόρμας με χρέωση 7,99. Σε κάθε περίπτωση, εάν κάποιος συνδρομητής δεν επιθυμεί μετά τη χρήση κωδικού να συνεχίσει, μπορεί εύκολα και γρήγορα, τον τελευταίο μήνα, να επιλέξει ακύρωση συνδρομης, συνεπώς δεν θα δημιουργηθεί καμία χρέωση. Είμαστε στη διάθεση σου  οποιαδήποτε στιγμή!

Φιλικά, Ομάδα εξυπηρέτησης ΑΝΤ1+

Καλησπέρα σας, περνάω την κάρτα και κάνω ενεργοποίηση με τον κωδικό. Έχω δυνατότητα να αφαιρέσω την κάρτα μετά την ενεργοποίηση και να μην περιμένω να περάσουν 8 μήνες?

Quote

Καλημέρα, Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε ότι, για να μπορέσει να πραγματοποιηθεί η κατάργηση κάρτας ενός λογαριασμού, ο λογαριασμός θα πρέπει να έχει μεταβεί στο ΑΝΤ1+Free, δηλαδή στο δωρεάν πρόγραμμα. Συνεπώς, θα χρειαστεί να προηγηθεί η ακύρωση της συνδρομής και να επικοινωνήσεις εκ νέου μαζί μας, μετά τη λήξη της περιόδου, για να μπορέσουμε να προωθήσουμε το αίτημα σου στο αρμόδιο τμήμα. Για οποιαδήποτε άλλη απορία ή διευκρίνιση, παραμένουμε στη διάθεσή σου.

Φιλικά, Ομάδα εξυπηρέτησης ΑΝΤ1+

Δεν το κατάλαβα. Εγώ μπορώ ΤΩΡΑ να περάσω την κάρτα μου, να ενεργοποιηθώ με τον κωδικό της ΔΕΗ, να αφαιρέσω την κάρτα μου και να επικοινωνήσω μαζί σας για να ενεργοποιηθεί εκ νέου χωρίς κάρτα?

Quote

Για να γίνει η καταργηση μιας καρτας θα πρεπει να ολοκληρωθεί η ακυρωση ενός λογαριασμου και να μην ανηκει σε καποιο πρόγραμμα αλλα στο δωρεαν. Για οποιαδήποτε άλλη απορία ή διευκρίνιση, παραμένουμε στη διάθεσή σου.

Φιλικά, Ομάδα εξυπηρέτησης ΑΝΤ1+

Αν περάσω κάρτα και κωδικό ΔΕΗ, έχω δυνατότητα μέσα από τον λογαριασμό μου να δηλώσω ΜΗ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ανανέωση συνδρομής?

Quote

Εάν κάποιος συνδρομητής δεν επιθυμεί μετά τη χρήση κωδικού να συνεχίσει, μπορεί εύκολα και γρήγορα, τον τελευταίο μήνα, να επιλέξει ακύρωση συνδρομης, συνεπώς δεν θα δημιουργηθεί καμία χρέωση. Είμαστε στη διάθεση σου  οποιαδήποτε στιγμή!

Φιλικά, Ομάδα εξυπηρέτησης ΑΝΤ1+

Ναι αλλά έτσι όπως είναι η διαδικασία, ουσιαστικά λαμβάνετε και συνδρομές από ανθρώπους που απλά ξέχασαν το πότε λήγει η συνδρομή τους και απ' ότι είδα στους όρους σας ΔΕΝ έχουμε δικαίωμα να πάρουμε τα χρήματα πίσω. Οπότε αν εγώ ενεργοποιηθώ και ξεχαστώ τον 9ο μήνα να κάνω ακύρωση, τότε εσείς θα πάρετε συνδρομή ΧΩΡΙΣ εγώ να θέλω και ΧΩΡΙΣ να μπορώ να πάρω τα χρήματά μου πίσω, σωστά?

Απάντηση δεν πήρα στο τελευταίο. Αν υπάρξει, θα την αναρτήσω.

Επεξ/σία από sakis.kom
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...