Προς το περιεχόμενο

Να πώς θα εμποδίσετε το Χ να χρησιμοποιήσει τις αναρτήσεις σας για την εκπαίδευση του AI chatbot του


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
2 minutes ago, alex84 said:

Αφεντικα? Αυτά τα αφεντικα είναι που ταιζουν πόλλους δούλους και υποτακτικούς.

Δηλαδή δημιουργείτε θέματα για την πλάκα και όχι για την ενημέρωση?

Σαν Bill σχολιάζω γιατί απολαμβάνω τις αντιδράσεις των οπαδών του. Αν θέλετε επίσημη απάντηση από το insomnia ρωτήστε το αφεντικό στο [email protected] :) 

9 minutes ago, Tlykog said:

 

Όπως ο Μαρκ ο Ζαχαροβούνης....

Πιο σοβαρός, πεθαίνεις... Ο Ρομποκοπ εμφάνιζε περισσότερα συναισθήματα από αυτόν...

Τουλάχιστον καταλαβαίνει ακόμη πολλά περισσότερα σχετικά με τα ανθρώπινα δικαιώματα και συναισθήματα σε σχέση με τον άλλον που τα αλλάζει ανάλογα με το αν είναι ανάδρομος ο Ερμής… 😛 

  • Like 4
  • Confused 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, billdanos είπε

Σαν Bill σχολιάζω γιατί απολαμβάνω τις αντιδράσεις των οπαδών του. Αν θέλετε επίσημη απάντηση από το insomnia ρωτήστε το αφεντικό στο [email protected] :) 

Τουλάχιστον καταλαβαίνει ακόμη πολλά περισσότερα σχετικά με τα ανθρώπινα δικαιώματα και συναισθήματα σε σχέση με τον άλλον που τα αλλάζει ανάλογα με το αν είναι ανάδρομος ο Ερμής… 😛 

Δεν είμαι , ούτε ήμουν οπαδός κανενός που δεν του καιγεται καρφι για εμένα.

Αφού έχεις και εσύ αφεντικό εγώ να αφήσω την κουβέντα εδώ και να συνεχίσω τις εργασίες μου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, billdanos είπε

Σαν Bill σχολιάζω γιατί απολαμβάνω τις αντιδράσεις των οπαδών του. Αν θέλετε επίσημη απάντηση από το insomnia ρωτήστε το αφεντικό στο [email protected] :) 

Τουλάχιστον καταλαβαίνει ακόμη πολλά περισσότερα σχετικά με τα ανθρώπινα δικαιώματα και συναισθήματα σε σχέση με τον άλλον που τα αλλάζει ανάλογα με το αν είναι ανάδρομος ο Ερμής… 😛 

Το "καταλαβαίνει" με το "σεβεται"... έχει διαφορα και εκεί είναι το προβλημα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
18 minutes ago, Tlykog said:

Το "καταλαβαίνει" με το "σεβεται"... έχει διαφορα και εκεί είναι το προβλημα...

Το ένα φέρνει το άλλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 minutes ago, alex84 said:

Αφού έχεις και εσύ αφεντικό εγώ να αφήσω την κουβέντα εδώ και να συνεχίσω τις εργασίες μου.

έχει αφεντικό στο insomnia αλλά σχολιάζει για πλάκα...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, billdanos είπε

Το ένα φέρνει το άλλο. 

Όταν μπαίνει το χρήμα στη μέση... Δεν φέρνει το ένα το άλλο. Στην περίπτωση αυτή το ένα φέρνει ...κέρδος.

Καταλαβαίνεις, δηλαδή, τα ανθρώπινα δικαιώματα, τα συναισθήματα  και την αξία τους και σκέφτεσαι πως θα βγάλεις το μεγαλύτερο δυνατό κέρδος... ακόμα και με παράνομο τρόπο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, alex84 είπε

Γιατί τόσο κόλλημα με το X ρε insomnia?

Γιατί δεν κάνετε ανάλογα θέματα και για άλλες πλατφόρμες που δεν ανοίκουν στον Elon?

Είναι στα πλαίσια της γενικότερης γραμμής ,περιμένω και γω να μας πουν πως θα κάνουμε το ίδιο και με τα υπόλοιπα 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
31 minutes ago, alexiosdimitriadis said:

έχει αφεντικό στο insomnia αλλά σχολιάζει για πλάκα...

ΤέτΧοιος είμαι! Σαν τον αγαπημένο σας …CEO! 😛 

16 minutes ago, Choronzoon said:

Είναι στα πλαίσια της γενικότερης γραμμής ,περιμένω και γω να μας πουν πως θα κάνουμε το ίδιο και με τα υπόλοιπα 

Ε κούνα και ‘συ τα χέρια σου! 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα βάλουμε την αναζήτηση του γοογλε να εκπαιδεύσει την ΑΙ του Χ
 

Spoiler

image.jpeg.e2214d6c31a5d34b41f77f3ff6682613.jpeg

 

Επεξ/σία από G.TH.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
11 minutes ago, G.TH. said:

Θα βάλουμε την αναζήτηση του γοογλε να εκπαιδεύσει την ΑΙ του Χ
 

  Reveal hidden contents

image.jpeg.e2214d6c31a5d34b41f77f3ff6682613.jpeg

 

Το γεγονός πως τους συνδέετε αυτούς τους 2 με κάνει να χαίρομαι (εκτός από το να επιβεβαιώνομαι) ακόμη περισσότερο! :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Grok μέχρι το τέλος του χρόνου θα είναι το ισχυρότερο ΑΙ στον κόσμο (περισσότερες παραμέτρους από το ClosedAI, πιθανότατα με διαφορά) και θα είναι και 100% opensource. Δεν έχει να χάσει τίποτα, ίσα ίσα θα ωφεληθεί σταματήσουν τα τρολ (με τις οριτζιναλ απόψεις, κοπι παστα από τα fake news hitpiece των mainstream media κιόλας) να του επιτρέπουν πρόσβαση στα σοφά ποσταρισματά τους!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θεωρείται βέβαιο πως το Grok - εφόσον καταστεί διαθέσιμο και στους απλούς τιτιβιστές - θ' αξιοποιηθεί μελλοντικά ως εργαλείο για τη φίμωση της ελεύθερης σκέψης - μια εξέλιξη η οποία θα έλυνε τα χέρια των κυβερνήσεων από τη στιγμή που η τεχνητή νοημοσύνη θα μπορούσε να συμβάλλει σημαντικά στην αφαίρεση όσων tweets θεωρούνται ενοχλητικά για την εκάστοτε εξουσία ή στο αυθαίρετο κλείδωμα των «ύποπτων» λογαριασμών.

Επεξ/σία από jcnstd100
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, adastra είπε

Από ποιον θεωρείται βέβαιο αυτό;

 

Εικάζω πως υπάρχει τρόπος να χρησιμοποιηθούν τα chatbots ως μηχανισμός λογοκρισίας από τις κυβερνήσεις.

Σ' αυτό το μήκος κύματος κινούνται οι αφόρητες πιέσεις του Thierry Breton προς τον Elon Musk για την επιβολή προληπτικής λογοκρισίας στο X.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...