Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή μπαταρίας iphone. Που;


p8denu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω ένα iPhone 11 Pro Max. Μετά από τόσα χρόνια η μπαταρία δεν αντεχει. 
Επειδη μένω επαρχία (Ρεθυμνο) δεν ξέρω που να αλλάξω μπαταρία. Τα γνωστά καταστήματα public , Vodafone, COSMOTE βάζουν γνήσιες μπαταρίες; 
Αν πάω σε κάποιο άλλο κατάστημα που υπάρχει εδώ πχ Mr robot τι μπαταρία θα βάλει; Γενικά υπάρχουν ποιότητες; Ή θα μου βάλουν την ίδια μπαταρία είτε στη COSMOTE είτε στο Mr robot;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα είναι ότι είμαι στην Κρήτη. Δεν είναι εύκολο να το στείλω και να μείνω χωρίς κινητό τόσο καιρό. Επίσης εδώ αλλάζω μπαταρία με 55€. Στο I storm που είδα κάνει 99€ +τα μεταφορικά αν μπορεί να γίνει αυτό, μιλάμε για τα διπλάσια χρήματα. Αξίζει;

το ερώτημα είναι αν έχουν κάποια διαφορά οι μπαταρίες στα υπόλοιπα μαγαζιά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, p8denu είπε

Το πρόβλημα είναι ότι είμαι στην Κρήτη. Δεν είναι εύκολο να το στείλω και να μείνω χωρίς κινητό τόσο καιρό. Επίσης εδώ αλλάζω μπαταρία με 55€. Στο I storm που είδα κάνει 99€ +τα μεταφορικά αν μπορεί να γίνει αυτό, μιλάμε για τα διπλάσια χρήματα. Αξίζει;

το ερώτημα είναι αν έχουν κάποια διαφορά οι μπαταρίες στα υπόλοιπα μαγαζιά 

Με το να πας να δωσεις 55ε και να θες παλι αλλαγη για τους Χ-Ψ λογους θα σου βγει παραπανω απο το να πας κατευθειαν στον επισημο μεταπωλητη-επιδιορθοτη...Επισς να ξερεις κατι ακομα που ισχυει στα ΠΑΝΤΑ. Το ακριβο ειναι φθηνο , και το φθηνο αποδεικνυεται ΑΚΡΙΒΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...