Προς το περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ IPHONE


AgisGeo
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από tsimisdel,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

Είμαι κάτοχος εδώ και χρόνια android κινητών (Samsung & Xiaomi) και θα ήθελα να δοκιμάσω και τα iPhone.
Επειδή το budget είναι κάπως περιορισμένο (μεχρι 250 ευρώ) έλεγα να πάρω ένα μεταχειρισμένο.
Θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορείτε να προτείνεται κάποιο (που να αξίζει) σε αυτά τα λεφτά.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, AgisGeo είπε

Καλησπέρα,

Είμαι κάτοχος εδώ και χρόνια android κινητών (Samsung & Xiaomi) και θα ήθελα να δοκιμάσω και τα iPhone.
Επειδή το budget είναι κάπως περιορισμένο (μεχρι 250 ευρώ) έλεγα να πάρω ένα μεταχειρισμένο.
Θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορείτε να προτείνεται κάποιο (που να αξίζει) σε αυτά τα λεφτά.

Ευχαριστώ.

σε αυτα τα χρηματα κοιταξε για iphone 11, η ανεβα λιγο να πας 11 προ, 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, AgisGeo είπε

θα ήθελα να δοκιμάσω και τα iPhone.
το budget  (μεχρι 250 ευρώ)

κατεβασε το nova luncher απο playstore και τρεξε το τελευταιο ios

με 250 αντε απο κανα γνωστο καμια συσκευη 6ετιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση
7 ώρες πριν, AgisGeo είπε

Καλησπέρα,

Είμαι κάτοχος εδώ και χρόνια android κινητών (Samsung & Xiaomi) και θα ήθελα να δοκιμάσω και τα iPhone.
Επειδή το budget είναι κάπως περιορισμένο (μεχρι 250 ευρώ) έλεγα να πάρω ένα μεταχειρισμένο.
Θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορείτε να προτείνεται κάποιο (που να αξίζει) σε αυτά τα λεφτά.

Ευχαριστώ.

Σε αυτά τα χρήματα, το πιθανότερο είναι να βρεις 11αρι, υπάρχει όμως περίπτωση να βρεις και κάποιο 12αρι, το οποίο είναι προτιμότερη ως επιλογή. Από προσωπική εμπειρία που είχα με το 12αρι, δεν είχα κάποιο θέμα, εκτός από την αυτονομία της μπαταρίας, έχει να κάνει όμως και με τη μικρή χωρητικότητα της. Γενικά όμως, ακόμα και τώρα, είναι μια πολύ καλή επιλογή, έχει άλλες δύο αναβαθμίσεις λογισμικού στα σκαριά (τον ερχόμενο Σεπτέμβρη και τον επόμενο). 

Ενδέχεται να βρεις και το 12 mini, δεν το συνιστώ όμως, κυρίως λόγω μπαταρίας. Επομένως, είναι δύσκολη η επιλογή, χωρίς πολλές επιλογές, γνώμη μου είναι να πας στο 12αρι, εκτός αν βρεις και κάποιο 11 Pro η Pro Max. Σε μεταχειρισμένο όμως, να προσέξεις την υγεία της μπαταρίας γιατί, μπορεί να είναι χαμηλό το ποσοστό και να χρειαστεί αλλαγή στα κοντά, αν βρεις αρκετά χαμηλή τιμή η συσκευή, ενδέχεται να υπάρχει αυτό το ζήτημα, η τιμή της σε επίσημο επισκευαστη είναι γύρω στο 100αρι οπότε, δες και αυτό το κομμάτι. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ όλους για τις απαντήσεις σας.
Θα κοιτάξω τις αγγελίες μήπως βρώ κατι που να αξίζει.
 

22 ώρες πριν, Kag1ante είπε

Σε αυτό το ποσό κοιτάς μόνο απο ιδιώτη (με ότι ρίσκο συνεπάγεται εκεί)

 

Αυτό με θορύβησε λίγο...
Έπειδη είμαι καινούριος στο site, τι να προσέξω αν κάνω αγορές απο τις αγγελίες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AgisGeo είπε

Ευχαριστώ πολύ όλους για τις απαντήσεις σας.
Θα κοιτάξω τις αγγελίες μήπως βρώ κατι που να αξίζει.
 

Αυτό με θορύβησε λίγο...
Έπειδη είμαι καινούριος στο site, τι να προσέξω αν κάνω αγορές απο τις αγγελίες?

Να δεις υγεία μπαταρίας,και αν δουλεύει το true tone υπάρχει βίντεο πώς το ελέγχεις σε YouTube..και επίσης να δεις αν είναι κλεμμένο μέσω imei ή αν είναι κλειδωμένο ..Να δεις όλα τα κλασικά τηλ,μνμ ήττα,wi fi ,κλήση ,ηχείο και όσο το δουλευεις να μην πέφτει πολύ η μπαταρία...Και όσα έχουν αποδείξει κλπ ακόμα καλύτερα ελπίζω να βοήθησα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...