Προς το περιεχόμενο

Fortnite skins


fastnickride
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από ktmaniac,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει τρόπος να πάρεις παλιά skins στο Fortnite! Θέλω να πάρω για τα μικρά τον Spiderman και wolverine αλλά λόγω παλιάς σεζόν δεν μπορώ να τα αγοράσω. Μόνο ότι βγάζει η τωρινή σεζόν. Αφορά για playstation και Nintendo switch αν βοηθάει! Με έχουν παρακαλέσει και δεν το γνωρίζω ,όσο έχω ψάξει δεν βρίσκω κάτι πάρα κάτι site που δεν γνωρίζω αν ειναι έμπιστα! Όποιος μπορεί ας βοηθήσει. Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, fastnickride είπε

Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει τρόπος να πάρεις παλιά skins στο Fortnite! Θέλω να πάρω για τα μικρά τον Spiderman και wolverine αλλά λόγω παλιάς σεζόν δεν μπορώ να τα αγοράσω. Μόνο ότι βγάζει η τωρινή σεζόν. Αφορά για playstation και Nintendo switch αν βοηθάει! Με έχουν παρακαλέσει και δεν το γνωρίζω ,όσο έχω ψάξει δεν βρίσκω κάτι πάρα κάτι site που δεν γνωρίζω αν ειναι έμπιστα! Όποιος μπορεί ας βοηθήσει. Ευχαριστώ 

Αυτός είναι ο τρόπος φίλε μου. Μέσω των site. Αυτά που έχω χρησιμοποιήσει εγώ και μπορώ να σου εγγυηθώ είναι το eneba και το cdkeys.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, ktmaniac είπε

Αυτός είναι ο τρόπος φίλε μου. Μέσω των site. Αυτά που έχω χρησιμοποιήσει εγώ και μπορώ να σου εγγυηθώ είναι το eneba και το cdkeys.

Μπορώ να μπω σε αυτο το site και να βρω το skin που θέλω και ας είναι παλιό? Η διαδικασία είναι εύκολη  για να μεταφέρω αυτό που αγόρασα στο παιχνίδι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχουν διάφορα Skins. Μπορεί να υπάρχει, μπορεί και όχι. Θα πρέπει να το αναζητήσεις ανα site. Η διαδικασία είναι εύκολη. Αφού έχεις προχωρήσει στην πληρωμή κτλ, σου στέλνει έναν κωδικό, τον βάζεις στο PS Store (Redeem Code) και το κατεβάζει στο παιχνίδι.

11 λεπτά πριν, ktmaniac είπε

Υπάρχουν διάφορα Skins. Μπορεί να υπάρχει, μπορεί και όχι. Θα πρέπει να το αναζητήσεις ανα site. Η διαδικασία είναι εύκολη. Αφού έχεις προχωρήσει στην πληρωμή κτλ, σου στέλνει έναν κωδικό, τον βάζεις στο PS Store (Redeem Code) και το κατεβάζει στο παιχνίδι.

Με μία γρήγορη αναζήτηση σε eneba και cdkeys δεν υπάρχουν τα Spiderman και Wolverine για Playstation, απ'ότι βλέπω.

Επεξ/σία από ktmaniac
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ktmaniac είπε

Υπάρχουν διάφορα Skins. Μπορεί να υπάρχει, μπορεί και όχι. Θα πρέπει να το αναζητήσεις ανα site. Η διαδικασία είναι εύκολη. Αφού έχεις προχωρήσει στην πληρωμή κτλ, σου στέλνει έναν κωδικό, τον βάζεις στο PS Store (Redeem Code) και το κατεβάζει στο παιχνίδι.

Με μία γρήγορη αναζήτηση σε eneba και cdkeys δεν υπάρχουν τα Spiderman και Wolverine για Playstation, απ'ότι βλέπω.

Σε ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Άντε τώρα ποιος τους ακούει 🙂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fastnickride είπε

Σε ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Άντε τώρα ποιος τους ακούει 🙂

Υπομονή φίλε μου. Πάρε τους κάτι απο την νέα σεζόν μήπως το "πατσίσεις". χαχαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ktmaniac είπε

Υπομονή φίλε μου. Πάρε τους κάτι απο την νέα σεζόν μήπως το "πατσίσεις". χαχαχαχα

Τους την έχω πάρει αλλά θέλουν τους super ήρωες γιατί τους βλέπουν από άλλους!Θα τους περάσει...απλά ήθελα να τους κάνω έκπληξη . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...