Προς το περιεχόμενο

Creatively Sxfi gamer earcups


Lewnidas1995
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Lewnidas1995,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε ολους

Διαθετω τα ακουστικά του τίτλου που με έχουν ικανοποιήσει στο 100%
Τα EarPads άρχισαν να αφήνουν δερμάτινες στο κεφάλι μου και στο πάτωμα
Εχει βγάλει κάποιος άκρη με το ποια να πάρω; Γιατί απ ότι βλέπω δεν υπάρχουν πουθενά τα «γνήσια» όποτε πρέπει να πάμε στην λύση του αλίεξπρες ή ακόμα και εντός αν υπάρχει κάτι στην ιδια τιμή. 
Ρίξτε τα φώτα σας 🥲

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο aliexpress έχει καλές επιλογές. Εγώ θα αγόραζα δύο σετ, για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο για πολύ καιρό.

Η επόμενη λύση είναι να ψάξεις πολύ καλά στο https://wickedcushions.com/ και να βρεις κάποια άλλου κατασκευαστή που να ταιριάζουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 hours ago, Voodooman said:

Στο aliexpress έχει καλές επιλογές. Εγώ θα αγόραζα δύο σετ, για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο για πολύ καιρό.

Η επόμενη λύση είναι να ψάξεις πολύ καλά στο https://wickedcushions.com/ και να βρεις κάποια άλλου κατασκευαστή που να ταιριάζουν. 

Το μονο μου προβλημα ειναι το fit. Υπαρχει πιθανοτητα αν ειναι σωστες οι διαστασεις που γραφουν με αυτες που μετρησα να ερθουν και να μην ταιριαζουν ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ θα ήθελα απόλυτη εφαρμογή. Τι να πω, μήπως να μετρήσεις την ακριβή διάμετρο του μαξιλαριού των creative σου, κάπου άλλού τις ακριβείς διαστάσεις άλλων ακουστικών που μοιάζουν και να αποφασίσεις; Πόσες διαφορετικές διαστάσεις πια να υπάρχουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 minutes ago, Voodooman said:

Και εγώ θα ήθελα απόλυτη εφαρμογή. Τι να πω, μήπως να μετρήσεις την ακριβή διάμετρο του μαξιλαριού των creative σου, κάπου άλλού τις ακριβείς διαστάσεις άλλων ακουστικών που μοιάζουν και να αποφασίσεις; Πόσες διαφορετικές διαστάσεις πια να υπάρχουν;

δεν ξερω ρε συ και με τον κινεζο ειναι λιγο επιφοβα τα πραγματα. Θα ξανα μετρησω και θα παραγγειλω γιατι παραπηγε το κακο με τα κομματια που πεφτουνε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Σε αναζήτηση που έκανα βρήκα ότι ταιριάζουν από blackshark v2. Όντας razer βρίσκεις πολύ πιο εύκολα. Μόνο ένα από τα σχόλια που διάβασα είπε ότι ήταν ελάχιστα πιο φαρδιά χωρίς να είναι και σίγουρος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H στέκα δεν έχει πρόβλημα, σωστά; Είναι συμπαγής;

Κάαααποια στιγμή στο μέλλον βάλε στο πρόγραμμα να πάρεις ένα ζευγάρι Beyerdynamic. Εκτός του ότι όλα τους είναι εξαιρετικά ακουστικά, είναι πολύ ανθεκτικά και όλα τους τα τμήματα έχουν ανταλλακτικά. Θα σου μείνουν για πάντα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 24/07/2024 at 19:24, Voodooman said:

H στέκα δεν έχει πρόβλημα, σωστά; Είναι συμπαγής;

Κάαααποια στιγμή στο μέλλον βάλε στο πρόγραμμα να πάρεις ένα ζευγάρι Beyerdynamic. Εκτός του ότι όλα τους είναι εξαιρετικά ακουστικά, είναι πολύ ανθεκτικά και όλα τους τα τμήματα έχουν ανταλλακτικά. Θα σου μείνουν για πάντα.

Τιποτα δεν εχει προβλημα εκτος τα earpads και αυτο γιατι μεχρι ενα διαστημα δουλευαν για πανω απο 10-12 ωρες την μερα (εμενα και τον αδερφο μου)
Ειναι ήδη 2.5 χρονων τα ακουστικα. Για τα 50€ που τα ειχα παρει ειναι τελεια , ειδικα μετα τα αποτυχημένα logitech g pro x.
Αν θα αλλαζα ακουστικα νομίζω πως θα πηγαινα μετα απο παρα πολλα χρονια σε AUX και καρτα ηχου :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Λύση

Επανέρχομαι και επιβεβαιώνω ότι ταιριάζουν γάντι από blackshark v2. Πηρα από Temu εγώ αλλά μπορείτε να βρείτε από παντού 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...