Προς το περιεχόμενο

Συμφωνία ορόσημο Cosmote και Nova για κοινό αθλητικό περιεχόμενο [Επίσημο]


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα κανάλια της nova τα βλέπω μόνο αν ξεκλικάρω στην εφαρμογή της cosmote tv το "η συνδρομή μου". 

είναι όμως κλειδωμένα και αν επιλέξω κάποιο από αυτά λέει:

μη διαθέσιμο. το περιεχόμενο δεν διατίθεται στο πακέτο συνδρομής σου. μπες στην ιστοσελίδα της cosmote για περισσότερες επιλογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 255
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ενδιαφέρουσα προοπτική η συγχώνευση των αθλητικών

αυτή τη στιγμή πληρώνω nova 26€ για 100άρι + απεριόριστες κλήσεις κινητά/σταθερά

που σημαίνει ότι με +24 βαζω ταινίες (novacinema) και ότι αθλητικό κυκλοφορεί

interesting

και αν μοιράσουμε τους 3 δωρεάν μήνες σε όλο το 24μηνο, ουσιαστικά βγαίνει 43,75€ ο μήνας

δηλαδή με +17,75€ κάνεις τελικά το upgrade

very interesting

image.png.5cee8e7c18b087d022d3614643dfdab5.png

Επεξ/σία από somt
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, malmsteen1984 είπε

τα κανάλια της nova τα βλέπω μόνο αν ξεκλικάρω στην εφαρμογή της cosmote tv το "η συνδρομή μου". 

είναι όμως κλειδωμένα και αν επιλέξω κάποιο από αυτά λέει:

μη διαθέσιμο. το περιεχόμενο δεν διατίθεται στο πακέτο συνδρομής σου. μπες στην ιστοσελίδα της cosmote για περισσότερες επιλογές.

Πρέπει να κάνεις ανανέωση συμβολαίου με νέα διετή δέσμευση . Έχει βγει ήδη πρόταση στην εφαρμογή my cosmote και πληροφοριακά εάν έχεις 100αρα η τιμή είναι 55,90€ για 100αρα , απεριόριστα κινητά και cosmote tv full .Εαν δεν κάνεις ανανέωση nova sports δεν βλέπεις . Στη θέση σου είναι χιλιάδες συνδρομητές της cosmote που έχουν double play συν tv full σαν μια υπηρεσία . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αρχίσω τις δοκιμές τις επόμενες μέρες, ειδικά σε υψηλής τηλεθέασης περιεχόμενο. Ανυπομονώ να δω Cosmote 4K στη Nova/Eon, αν και είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα σουτάρω Eon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, anaxiopistos said:

Πρέπει να κάνεις ανανέωση συμβολαίου με νέα διετή δέσμευση . Έχει βγει ήδη πρόταση στην εφαρμογή my cosmote και πληροφοριακά εάν έχεις 100αρα η τιμή είναι 55,90€ για 100αρα , απεριόριστα κινητά και cosmote tv full .Εαν δεν κάνεις ανανέωση nova sports δεν βλέπεις . Στη θέση σου είναι χιλιάδες συνδρομητές της cosmote που έχουν double play συν tv full σαν μια υπηρεσία . 

ναι τώρα το είδα που το είπες. αν είναι δυνατόν. έχω καλύτερο πακέτο και δε νομίζω να με συμφέρει να το κάνω. μέσα στα 55,90 περιλαμβάνεται και η nova ή είναι έξτρα το 3ευρω? μάλλον έξτρα ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kirileman είπε

Θα αρχίσω τις δοκιμές τις επόμενες μέρες, ειδικά σε υψηλής τηλεθέασης περιεχόμενο. Ανυπομονώ να δω Cosmote 4K στη Nova/Eon, αν και είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα σουτάρω Eon.

Πώς θα δεις 4Κ cosmote στην nova αφού το 4K κανάλι δεν το συμπεριέλαβαν στην εφαρμογή της nova; Εννοείται ούτε στο δορυφορικό.  Εκτός αν έχασα κάτι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 minutes ago, -WISE- said:

Πώς θα δεις 4Κ cosmote στην nova αφού το 4K κανάλι δεν το συμπεριέλαβαν στην εφαρμογή της nova; Εννοείται ούτε στο δορυφορικό.  Εκτός αν έχασα κάτι. 

4 ποστ πιο πάνω, η φωτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kirileman είπε

4 ποστ πιο πάνω, η φωτό.

Εγώ πάντως που έχω δορυφορικό Full Pack σε Nova συν εφαρμογή ΕΟΝ δεν εμφανίζει το 4Κ.

 

Screenshot_20240824_175849_EON TV.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ποιότητα εικόνας των cosmote sports πως είναι στην εφαρμογή της ΕΟΝ? Εφάμιλλη της Cosmote ή το γνωστό χάλι της ΕΟΝ?

Τουλάχιστον πριν 1 χρόνο που είχα δοκιμάσει ΕΟΝ υπολειπόταν σημαντικά σε ποιότητα εικόνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/8/2024 στις 10:58 ΜΜ, malmsteen1984 είπε

τα κανάλια της nova τα βλέπω μόνο αν ξεκλικάρω στην εφαρμογή της cosmote tv το "η συνδρομή μου". 

είναι όμως κλειδωμένα και αν επιλέξω κάποιο από αυτά λέει:

μη διαθέσιμο. το περιεχόμενο δεν διατίθεται στο πακέτο συνδρομής σου. μπες στην ιστοσελίδα της cosmote για περισσότερες επιλογές.

το δοκιμασα πριν λιγο

στο κινητο τα δειχνει κανονικα

στην ΤV αν ξεκλικαρω το ¨η συνδρομη μου" τα εμφανιζει και παιζουν αν και τα δειχνει κλειδωμενα

αν ειναι ενεργο το ¨η συνδρομη μου¨ δεν φαινονται🤨

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/8/2024 στις 11:02 ΠΜ, anaxiopistos είπε

Πρέπει να κάνεις ανανέωση συμβολαίου με νέα διετή δέσμευση . Έχει βγει ήδη πρόταση στην εφαρμογή my cosmote και πληροφοριακά εάν έχεις 100αρα η τιμή είναι 55,90€ για 100αρα , απεριόριστα κινητά και cosmote tv full .Εαν δεν κάνεις ανανέωση nova sports δεν βλέπεις . Στη θέση σου είναι χιλιάδες συνδρομητές της cosmote που έχουν double play συν tv full σαν μια υπηρεσία . 

Μόλις τώρα μου ήρθε sms (είμαι στην ίδια περίπτωση) ότι μου τα ενεργοποίησαν δωρεάν μέχρι 31/10.

Όντως παίζουν κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπέρα σε όλους. ερώτηση σκέφτομαι να βάλω cosmote fiber 100 & full pack cosmote με 55,9€ ή να βαλω το αντιστοιχο της nova με 50€ ;; επισης λεει δυο ταυτοχρονη θέαση , επειδη εχω δυο σπιτια μπορω να βάλω το αλλο στο αλλο σπιτι μεσω του app. το έχει δοκιμάσει κανείς;; 

 

Σας ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Pitzimpitzidis said:

το δοκιμασα πριν λιγο

στο κινητο τα δειχνει κανονικα

στην ΤV αν ξεκλικαρω το ¨η συνδρομη μου" τα εμφανιζει και παιζουν αν και τα δειχνει κλειδωμενα

αν ειναι ενεργο το ¨η συνδρομη μου¨ δεν φαινονται🤨

τα δείχνει κανονικά ακόμα και αν είναι επιλεγμένο η συνδρομή μου. αλλά στο μενού που λέει τα κανάλια. στο μενού πρόγραμμα δεν τα δείχνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...