Προς το περιεχόμενο

Συμφωνία ορόσημο Cosmote και Nova για κοινό αθλητικό περιεχόμενο [Επίσημο]


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το χειρότερο και ποιο αργό ίντερνετ στην Ευρώπη και ταυτόχρονα το ποιο ακριβό...

Στα μονοπώλια αξίζει η πειρατεία. Μακάρι κλείσιμο

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 255
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ανακοίνωση Cosmote TV η οποία επιβεβαιώνει την προσθήκη των Novasports καναλιών στα πακέτα Full και Sports της Cosmote TV, από τις 23 Αυγούστου με επιπλέον κόστος 3€.

Σε αμοιβαία συμφωνία για την ανταλλαγή των αθλητικών τους καναλιών, κατέληξαν COSMOTE TV και Nova. Έτσι, από τη νέα αθλητική σεζόν, οι συνδρομητές της COSMOTE TV με την προσθήκη όλων των καναλιών Novasports θα μπορούν να απολαμβάνουν ακόμα πιο πλούσιο αθλητικό περιεχόμενο, με μόνο 3 ευρώ επιπλέον της τιμής του σημερινού τιμοκαταλόγου των Full και Sports πακέτων COSMOTE TV και σε μία μόνο συνδρομή.

Ταυτόχρονα, η συμφωνία αυτή, αποτελεί ένα αποφασιστικό βήμα τόσο για την αντιμετώπιση της πειρατείας που συνεχώς εξαπλώνεται, όσο και για την ανάπτυξη της αγοράς της συνδρομητικής τηλεόρασης.

Το πληρέστερο αθλητικό περιεχόμενο από όλα τα σπορ σε μία πλατφόρμα 

Η COSMOTE TV διαθέτει το πλουσιότερο περιεχόμενο με περισσότερες από 90 κορυφαίες αθλητικές διοργανώσεις. Στο τηλεοπτικό της μπουκέτο συμπεριλαμβάνονται, μεταξύ άλλων, όλες οι ευρωπαϊκές διασυλλογικές διοργανώσεις της UEFA (UEFA Champions League, UEFA Europa League, UEFA Conference League, UEFA Super Cup, UEFA Youth League), οι εντός έδρας αγώνες των ΑΕΚ, Παναθηναϊκού, Ολυμπιακού, ΟΦΗ, Βόλου, Λαμίας, Παναιτωλικού και Athens Kallithea FC για τη Stoiximan Super League, τα ποδοσφαιρικά πρωταθλήματα Ιταλίας, Πορτογαλίας και Σκωτίας (Serie A, Liga Portugal Bwin, Scottish Premiership), το Κύπελλο Ελλάδας, το κορυφαίο πρωτάθλημα μπάσκετ του κόσμου, ΝΒΑ, μεγάλες διοργανώσεις τένις (Nitto ATP Finals, ATP 1000, ATP 500, ATP 250) και μηχανοκίνητη δράση (MotoGP, WRC). 

Στο πλαίσιο της αμοιβαίας συμφωνίας με τη Nova, όλο αυτό το περιεχόμενο θα ενισχυθεί με τα κανάλια Novasports που μεταδίδουν τους αγώνες των ΠΑΟΚ, Άρη, Αστέρα Τρίπολης, Ατρόμητου και Πανσερραϊκού για τη Stoiximan Super League, τα πρωταθλήματα ποδοσφαίρου Αγγλίας, Ισπανίας και Γερμανίας (Premier League, LaLiga, Bundesliga), τις ευρωπαϊκές διοργανώσεις μπάσκετ EuroLeague και EuroCup, τους αγώνες μπάσκετ της Εθνικής Ελλάδος (Παγκόσμιο Κύπελλο, προκριματικά Ευρωμπάσκετ 2025), τους αγώνες των εθνικών ομάδων ποδοσφαίρου της UEFA στο Nations League και στα προκριματικά του Euro 2028 και του Παγκοσμίου Κυπέλλου 2026 και τις διοργανώσεις τένις Wimbledon και WTA. 

Κατά συνέπεια, οι φίλοι των σπορ θα έχουν τη δυνατότητα να απολαμβάνουν από την COSMOTE TV, το πληρέστερο αθλητικό θέαμα από κάθε διοργάνωση, νόμιμα, εύκολα, οποιαδήποτε στιγμή και με μία μόνο συνδρομή. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα θα με ενδιέφερε Καμπιονάτο, Ελληνικό πρωτάθλημα και Champions League και αγώνες ορεινής ποδηλασίας... δεν ξέρω αν υπάρχουν αγώνες Kung Fu, δεν είχα ποτέ συνδρομητική τηλεόραση.

Τι πρέπει να επιλέξω, έχω τηλέφωνο-ίντερνετ NOVA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, anthonykleis said:

και δηλαδή αυτοί που έχουν και τα 2 πακέτα τι κάνουν; ή αν δεσμευονται απο συμβόλαιο; 

Σπας το ένα από τα 2. Το θέμα είναι ποιο από τα 2 σπας? Εγώ δεν έχω αποφασίσει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, chris_g92 said:

Σπας το ένα από τα 2. Το θέμα είναι ποιο από τα 2 σπας? Εγώ δεν έχω αποφασίσει ακόμα.

Εάν είναι να επιλέξεις στο τεχνικό κομμάτι από ποια υπηρεσία θες να βλέπεις, εννοείται μέσω Cosmote TV αντί για το ΕΟΝ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, chris_g92 είπε

Σπας το ένα από τα 2. Το θέμα είναι ποιο από τα 2 σπας? Εγώ δεν έχω αποφασίσει ακόμα.

To βρισκω καταχρηστικο γιατι θα πρεπει να πληρωσεις πεναλτυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, LabrakisG1992 said:

Ναι αυτο προυποθετει να εχεις σπιτι στην Ελλαδα.

Ή να βάλεις cosmote internet στους γονείς σου για παράδειγμα και να τους το πληρώνεις εσυ το Cosmote TV 😉

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω έχω ενα 18 με nova και ενα 25 cosmote το ενα προσφατα ανανεωμενο με 24μηνο και της cosmote λήγει τον Οκτώβρη. η nova αφήνει εως και 3 συσκευές παράλληλα ενώ cosmote δορυφορικό 2 παράλληλα. θα συνεχίσουν να αφήνουν όπως έχει ή θα αρχίσουν τα κόλπα απο μια συσκευή μονο κλπ οπότε τσάμπα το 3€; 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η nova-eon εχει βγαλει καποια αντιστοιχη ανακοινωση με της cosmote πανω σε αυτο??? Ισως ειναι λιγο χαζη ερωτηση αλλα θα ισχυσει και απο τον απεναντι πλευρα αυτο?? Γιατι σημερα πηγα και εβαλα eon και δεν το ηξερα οτι θα γινει κατι τετοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...