Προς το περιεχόμενο

Κάποια βοήθεια για επιλογή συσκευής iPhone


arma1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα στην ομάδα, θέλω την βοήθειά σας όσο αφορά για την αγορά iPhone, είμαι ανάμεσα σε 13 pro max και 14 pro max,  αξίζει να δώσω 200 ευρώ περισσότερα για το 14αρι; Μιλάμε πάντα για μεταχειρισμένο, ή μήπως να πάω μια και καλή στο 15αρι pro max; Έχω χρόνια να ασχοληθώ με τα iPhone και δεν ξέρω τι μου γίνεται, όποια απάντηση δεκτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, arma1 said:

Καλημέρα στην ομάδα, θέλω την βοήθειά σας όσο αφορά για την αγορά iPhone, είμαι ανάμεσα σε 13 pro max και 14 pro max,  αξίζει να δώσω 200 ευρώ περισσότερα για το 14αρι; Μιλάμε πάντα για μεταχειρισμένο, ή μήπως να πάω μια και καλή στο 15αρι pro max; Έχω χρόνια να ασχοληθώ με τα iPhone και δεν ξέρω τι μου γίνεται, όποια απάντηση δεκτή.

Πήγαινε ως εκεί που αντέχει η τσέπη σου. Σίγουρα όσο πιο νέο μοντέλο τόσο καλύτερα αλλα δεν θα δεις καμιά διαφορά σε καθημερινή χρήση εκτός απο το dynamic island που μπήκε απο τη σειρά 14 και μετά...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, koutsis said:

Πήγαινε ως εκεί που αντέχει η τσέπη σου. Σίγουρα όσο πιο νέο μοντέλο τόσο καλύτερα αλλα δεν θα δεις καμιά διαφορά σε καθημερινή χρήση εκτός απο το dynamic island που μπήκε απο τη σειρά 14 και μετά...

Θα δει διαφορά στη μπαταρία. Το 15 έχει πολύ καλύτερη...

Κατά τα άλλα, ts, συμφωνώ και εγώ. Οποίο και να πάρεις , σε day to day use, δεν θα δεις διαφορά.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας, από μπαταρία και τα τρία μοντέλα πάνω κάτω είναι στα ίδια επίπεδα;

Όπα, στο 15αρι λέτε είναι καλύτερη, στα άλλα δύο είναι στο ίδιο επίπεδο;

Επεξ/σία από arma1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

ξερετε ποτε θα βγει το 16;
εχω ενα SE 2nd generation κ ψαχνω κτ μικρο σε μεγεθος, οποτε συγκλινω στο 13 mini. καμια γνωμουλα;! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 minutes ago, ask said:

ξερετε ποτε θα βγει το 16;
εχω ενα SE 2nd generation κ ψαχνω κτ μικρο σε μεγεθος, οποτε συγκλινω στο 13 mini. καμια γνωμουλα;! :P

Άμα θες να φορτίζεις 3 φορές τη μέρα πάρε το Mini...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανως και δε το θελω. οποτε ποια εναλλακτικη προταση για καλη μπαταρια κ οσο το δυνατον μικροτερο μεγεθος;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 hours ago, ask said:

προφανως και δε το θελω. οποτε ποια εναλλακτικη προταση για καλη μπαταρια κ οσο το δυνατον μικροτερο μεγεθος;

 

Τα mini έχουν καταργηθεί έτσι κι αλλιώς. Άρα πας σε απλό η pro στις 6.1", δεν έχει πιο μικρό. Τώρα για ποιο μοντέλο εξαρτάται πόσα λεφτά διαθέτεις...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...