Προς το περιεχόμενο

Apple arcade, ή TV promo, δωρεάν δοκιμή, κάτι;


bananasplit

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα δοκιμάσει το τρίμηνο trial που έδινε για το arcade. ήταν πολύ καλό. Η συνδρομή όμως (μαζί με τα cloud κλπ) φτάνει 17 ευρώ το μήνα. που είναι αρκετά. Υπάρχει κανένα promo, όπως είχε δημοσιευτεί κανα δυό χρόνια πριν, ή trial, ή οτιδήποτε; Πείτε ρε παιδιά! Και σώστε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Perfect είπε

Τούρκικο Apple ID και απόλαυση

Ναι αλλα δεν πρεπει να ειναι νεο apple id? Μπορει και στο δικο σου που ηδη εχεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, μιλάμε για νέο. Διαφορετικά μπορείς να έχεις ένα δεύτερο για το App Store (δηλαδή κρατάς το Ελληνικό για iCloud και το άλλο για App Store -Apple Arcade)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε θέλει κάρτα επιβεβαιωμένη στην Τουρκία; γιατί πχ όταν πήγα να βάλω μια προσφορά Αμερικής, μου έβγαλε την πίστη και τελικά δεν τα κατάφερα..
Μπαίνω να το φτιάξω για store-arcade και κρατάω το δικό μου για cloud, που είναι η καλύτερη λύση!!
Παιδιά, αν δουλεύει, θα χρωστάω, αλήθεια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να κανείς το Apple ID μέσω Windows PC και ITunes. Εκεί βάλε μια valid τουρκική διεύθυνση, χρήματα μπορείς να βάζεις με τουρκικές gift cards (από Eneba η άλλου). 
 

δες το post μου εδώ που δουλεύει ακόμα (εκτός το συγκεκριμένο vpn που δεν υπάρχει πια αλλά και που δεν χρειάζεται για το Apple Arcade)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΘΕ φορά που προσπαθώ να δημιουργήσω νέο λογαριασμό itunes από το laptop, μου λέει οτι έγινε σφάλμα και πρέπει να επικοινωνήσω με το support. δεν ξέρω τι κάνω λάθος. Βάζω στοιχεία για να γίνει από Τουρκία. Δε νομίζω οτι έχει να κάνει με την περιοχή του laptop. από την άλλη, δοκιμάζω τη δημιουργία λογαριασμού χωρίς το vpn ανοιχτό. Να αλλάξω χώρα στο laptop, και ταυτόχρονα να βάλω vpn; δεν ξέρω τι κάνω λάθος..

Δοκιμάζω χωρίς payment method. να έβαζα τη revolut;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω δοκιμάσει 50 διαφορετικούς συνδυασμούς. δε δούλεψε κανένας. Μέχρι απεγκατάσταση και εγκατάσταση ξανά έκανα.. τίποτα.. μόνο από virtual machine δε δοκίμασα ακόμα. (μήπως παίζει κάποιο ρόλο οτι το είχα εγκατεστημένο στο laptop. παρόλο που τα έσβησα όλα). κάποιος που να το έκανε και να δουλεύει ακόμα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...