Προς το περιεχόμενο

Service istorm


gab76

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα έχει κανείς εμπειρία από το service του istorm Γλυφάδα; έχω ένα iPhone 14 σε υπέρ άριστη κατάσταση αγορασμένο τον Δεκέμβριο από το iStorm Γλυφάδα και ξαφνικά την Δευτέρα μου έκλεισε και δεν ανοίξε ποτέ ξανά! (λογικά κάηκε η πλακέτα κατά την γνώμη μου επίσημα δεν μου είπε κανείς τίποτα ) και την Τρίτη το πρωί το πήγα στο istorm και την Πέμπτη το απόγευμα έλαβα ένα mail ότι έχουν παραγγείλει ανταλλακτικό για επισκευή χωρίς καμία άλλη διευκρίνηση για το τι έπαθε η τι ανταλλακτικό είναι κτλ. και επειδή έτυχε να διαβάσω αρκετές κρητικές αρκετά κακές για το istorm σαν service κάπως ανησυχώ αν θα γίνει καλή δουλειά και ποσο θα χρειαστεί να περιμένω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, iMarilina είπε

Το istorm είναι εξουσιοδοτημένο. Μη σε ανησυχεί. Αλλά πάρε τηλέφωνο να μάθεις τι έγινε. 

το ξέρω ότι είναι εξουσιοδοτημενο όμως όπως είπα και πριν έτυχε να διαβάσω κακές κριτικές σε κάποια φόρουμ και δεν ξέρω τι να πιστεύω και επειδή μένω σχετικά κοντά πέρασα από εκεί εχθές το απόγευμα και ήταν δύο κορίτσια που πραγματικά δεν ξέρουν τίποτα... δυστυχώς γιατί η μία πήγε πίσω που μάλλον είναι το σέρβις και ήρθε μετά από 5 λεπτά και απλά μου είπε δυστυχώς δεν ξέρω τι γίνεται με το κινητό σας και δεν γνωρίζω γιατί δεν είμαι τεχνικός!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...