Προς το περιεχόμενο

delmocca.gr / 50% έκπτωση στους καφέδες


kakofonixx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω πως έκαναν μεγάλο σφάλμα που μας έστειλαν μπαγιάτικους καφέδες. Μπορεί να ξεστοκαρανε αλλά νομίζω πως χάσανε αρκετούς πελάτες.. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μιας και εγώ ακόμα περιμένω να έρθουν, έχω στείλει email και δεν έχουν απαντήσει, παίρνω τηλέφωνο και κλείνει κατευθείαν μόλις πάω να συνδεθώ με κάποιο τμήμα, να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος ακόμα που ακόμα δεν του τα έχουν στείλει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα 

Παραγγελία κάψουλες 12 Ιουλίου κ παρέλαβα σήμερα 23 Ιουλίου 

Οι κάψουλες λήγουν σε ένα χρόνο από τώρα 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους. Παρέλαβα σήμερα με παραγγελία στις 15 Ιουλίου. Από τη παραγγελία φαίνεται το LOT που είναι από 17/6/2024 μέχρι 22/7/2024 οι ημερομηνίες παραγωγής τους. Για τη τιμή τους είναι μια χαρά, ακόμα και αν ήταν πιο "μπαγιάτικοι". Αυτές οι προσφορές απευθύνονται στο μέσο χρήστη που ψάχνει καλές τιμές για να πίνει το καφεδάκι του και είναι πάντα καλοδεχούμενες. Οι εξειδικευμένοι χρήστες με τις ανάλογες απαιτήσεις και εξοπλισμό δε μπαίνουν στον κόπο να ψάξουν για ευκαιρίες στη μισή τιμή αλλά πληρώνουν και έχουν την ποιότητα που θέλουν χωρίς άγχος.

Δεν έχω σχέσεις με τη delmoca ούτε με άλλη εταιρία αλλά είναι αστείο να τα θέλουμε όλα τέλεια και στη μισή τιμή.

 

order1.jpg

Επεξ/σία από NONAMER78
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς εμένα ήρθαν 2 συσκευασίες με ημερομηνία καβουρδίσματος από αρχές Μαΐου...ευτυχώς οι άλλες 3 είναι φρέσκιες->

viber_image_2024-07-23_16-08-11-698.jpg.8271c4e2991a632aabd6310b5cdfba41.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, NONAMER78 said:

Καλησπέρα σε όλους. Παρέλαβα σήμερα με παραγγελία στις 15 Ιουλίου. Από τη παραγγελία φαίνεται το LOT που είναι από 17/6/2024 μέχρι 22/7/2024 οι ημερομηνίες παραγωγής τους. Για τη τιμή τους είναι μια χαρά, ακόμα και αν ήταν πιο "μπαγιάτικοι". Αυτές οι προσφορές απευθύνονται στο μέσο χρήστη που ψάχνει καλές τιμές για να πίνει το καφεδάκι του και είναι πάντα καλοδεχούμενες. Οι εξειδικευμένοι χρήστες με τις ανάλογες απαιτήσεις και εξοπλισμό δε μπαίνουν στον κόπο να ψάξουν για ευκαιρίες στη μισή τιμή αλλά πληρώνουν και έχουν την ποιότητα που θέλουν χωρίς άγχος.

Δεν έχω σχέσεις με τη delmoca ούτε με άλλη εταιρία αλλά είναι αστείο να τα θέλουμε όλα τέλεια και στη μισή τιμή.

order1.jpg

Πιθανοτατα στο τέλος της μέρας να έχεις δίκιο.

Όντως γενναία έκπτωση το 50% οπότε αναμενομενα και οι προσδοκίες θα έπρεπε να είναι καπως χαμηλότερες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα με παραγγελία 15/07.
1 Κιλό Gourmet καβουρδισμένο στις 10/07.
Πολύ ικανοποιημένος απο τον καφέ.
Απογοητευμένος απο την έλλειψη ενημέρωσης/αργοπορία της παραγγελίας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα και εγώ και συμφωνώ 100% για την έλλειψη ενημέρωσης και αργοπορία. Με ανάγκασαν να πάω να πάρω καφέ σήμερα το πρωί γιατί άργησαν να την φέρουν και είχα βασιστεί.

Τα LOT ήταν:

- 24/6 (2)
- 01/7 (4)
- 10/7 (2)
- 18/7 (2)

Ελπίζω να είναι καλοί καφέδες τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ τις κάψουλές που είχα παραγγείλει και δυστυχώς με τον τρόπο συσκευασίας που κάνουν έχουν χτυπηθεί αρκετές στις άκρες των συσκευασιών.capsule5.jpg.c1619d701f6bace2d4c2b8f0f5fd16ed.jpgcapsule4.jpg.1f9bdf2517c9b3e70ac419b43232e298.jpgcapsule1.jpg.3e7d8f137ed75d30b87613915a30cf68.jpg

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...