Προς το περιεχόμενο

Καμμενο pixel σε καινούρια οθόνη Samsung


liontari1977

Προτεινόμενες αναρτήσεις

37 λεπτά πριν, liontari1977 είπε

Ξέρει κανείς τι ισχύει παιδιά?στην κάνουν αντικατάσταση με 1 καμένο?ισχύει το doa σε pixel?

ποιο μονιτορ ειναι και απο που ειναι αγορασμενο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

ποιο μονιτορ ειναι και απο που ειναι αγορασμενο?

Φίλε μου απλά ρωτάω 1 γιατί την έχω πατήσει πριν 4 χρόνια..που ήρθε με1  καμμένο με το που την άνοιξα και από πολλή φασαρία μου άλλαξαν πάνελ δεν την αντικαταστησαν..Websupplies το κατάστημα..μου τα μπερδευε ο πωλητής που τον ρώτησα..μου είπε να πάρω την  Samsung..πήρα την Samsung  μου είπε η κοπέλα που μίλησα οτι δεν ηταν σίγουρη  και θα με παρουν να μου που αν με 1 καμένο πιξελ θα κάνουν αντικατάσταση..και δεν με πήρε κανείς!

Μόλις τώρα, liontari1977 είπε

Φίλε μου απλά ρωτάω 1 γιατί την έχω πατήσει πριν 4 χρόνια..που ήρθε με1  καμμένο με το που την άνοιξα και από πολλή φασαρία μου άλλαξαν πάνελ δεν την αντικαταστησαν..Websupplies το κατάστημα..μου τα μπερδευε ο πωλητής που τον ρώτησα..μου είπε να πάρω την  Samsung..πήρα την Samsung  μου είπε η κοπέλα που μίλησα οτι δεν ηταν σίγουρη  και θα με παρουν να μου που αν με 1 καμένο πιξελ θα κάνουν αντικατάσταση..και δεν με πήρε κανείς!

Ξέχασα να πω τώρα θα παραγγείλω οθόνη..και θέλω να ξέρω το ισχύει...odyssey g8 θέλω να παρω

6 λεπτά πριν, liontari1977 είπε

Φίλε μου απλά ρωτάω 1 γιατί την έχω πατήσει πριν 4 χρόνια..που ήρθε με1  καμμένο με το που την άνοιξα και μετά  από πολλή φασαρία μου άλλαξαν πάνελ δεν την αντικαταστησαν..Websupplies το κατάστημα..σημερα που μιλησα μου τα μπερδευε ο πωλητής που τον ρώτησα..και μου είπε να πάρω την  Samsung..πήρα την Samsung  μου είπε η κοπέλα που μίλησα οτι δεν ηταν σίγουρη  και θα με παρουν να μου που αν με 1 καμένο πιξελ θα κάνουν αντικατάσταση..και δεν με πήρε κανείς!

Ξέχασα να πω τώρα θα παραγγείλω οθόνη..και θέλω να ξέρω το ισχύει...odyssey g8 θέλω να παρω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, liontari1977 said:

Ξέρει κανείς τι ισχύει παιδιά?στην κάνουν αντικατάσταση με 1 καμένο?ισχύει το doa σε pixel?

εαν την έχεις αγοράσει ηλεκτρονικά μπορείς να την επιστρέψεις στα πλαίσια των 14ων ημερών. Δεν ξέρω να η Samsung έχει 0 pixel policy....Σίγουρα έχει η LG Hellas... 
Εδώ το iso που καθορίζει πόσα καμμένα πιξελ επιτρέπονται..

Επεξ/σία από filip123go
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, filip123go είπε

εαν την έχεις αγοράσει ηλεκτρονικά μπορείς να την επιστρέψεις στα πλαίσια των 14ων ημερών. Δεν ξέρω να η Samsung έχει 0 pixel policy....Σίγουρα έχει η LG Hellas... 
Εδώ το iso που καθορίζει πόσα καμμένα πιξελ επιτρέπονται..

Θα ξαναπάρω την Samsung  αυριο και αν μου πουν νε 1 καμμένο pixel  δεν την αλλάζουν θα πάρω lg..σχεδόν χιλιάρικο θα δωσο..θέλω να μην έχω κανένα θέμα.. ευχαριστώ φίλε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 minutes ago, liontari1977 said:

Θα ξαναπάρω την Samsung  αυριο και αν μου πουν νε 1 καμμένο pixel  δεν την αλλάζουν θα πάρω lg..σχεδόν χιλιάρικο θα δωσο..θέλω να μην έχω κανένα θέμα.. ευχαριστώ φίλε 

Υπάρχουν και καταστήματα που το παρέχουν. Νομίζω κάποια στιγμή το είχε το πλαίσιο. Πριν αγοράσεις απο οπουδήποτε, πάρε ένα τηλ ή στείλε ένα mail και ρώτα τους.!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...