Προς το περιεχόμενο

Με νέο σχεδιασμό, μικρότερο πάχος, μεγαλύτερη αντοχή και αρκετό AI το Samsung Galaxy Z Fold6


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, stivaks72 είπε

Σταμάτησα να διαβάζω στο "η μπαταρία έχει χωρητικότητα 4400mah". 

Δοκιμασμενη μπαταρια για μλκς τους εχεις να βαλουν μεγαλητερη να εχουν τρεχαματα σαν τον note 7 αστο καλύτερα βαλε μια μπαταρια 4400 που ειναι τεστ και εχουμε ησυχο το κεφαλη μας 

Επεξ/σία από kyriakidis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το z fold 5,  έχουμε και λέμε ίδια μπαταρία... Ίδιες ακριβώς κάμερες   ίδια ταχύτητα φόρτισης  κ 100 ευρώ πάνω απτό περσινό απλά τραγική Samsung άλλαξε  απλά τις θέσεις διάταξης των καμερών ....    Αν χτύπα ξύλο δεν μου χαλάσει το 5αρι δεν βρίσκω κανέναν απολύτως λόγο να πάω στο 6αρι 

Για να άλλαζα στο 6 η πιο θα ήταν το ιδανικό fold για μένα!! θα ήθελα ενσωματωμένο το spen ανθεκτικό σε σκόνες κ νερό, 5000 μπαταρία,  πιο γρήγορη φόρτιση κάμερες σαν του s24 ultra  να μην φαίνεται η τσάκιση στην μέση,  ξέρω ίσως.... Ζητάω πολλά άλλα πως κατάφερε να δώσει πάλι ακριβώς τα ίδια χαρακτηριστικά κ να το πουλάει κ ακριβότερα μόνο αυτή ξέρει... 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, mariosraptor84 είπε

Όταν είδα την τιμή πέθανα στα γέλια 🤣🤣Βάλε και μαι θήκη. Και ένα πενάκι για το 1ΤΒ και φτάνουμε το 3χιλιαρο. 

Αυτο που νομιζετε οτι απευθυνονται σε μια χωρα που οι δημοσιες συγκοινωνίες της παρεπεμπουν στην Ινδια να το κοιταξετε παιδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως συσκευές αδιάφορες, ελπίζω τουλάχιστον να έχουν βελτιώσει την μηχανολογική ανθεκτικότητα του μεντεσέ και της εσωτερικής οθόνης τους σε σχέση με το παρελθόν. Τώρα ως κατηγορία συσκευών (αναδιπλούμενες) έχουν ενδιαφέρον πράγμα κατανοητό σε οποιονδήποτε τις έχει χρησιμοποιήσει αν και στα περισσότερα σενάρια χρήσης στο τέλος χρησιμοποιείς την εξωτερική οθόνη περισσότερο από όσο υπολόγιζες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4400  μπαταρια, αργη φορτιση, τηλεκοντρολ και ακριβοτερο απο το προηγουμενο.
Παλι θα τους γλεντησει η OP με το Open.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν η οθονη και ο μηχανισμος παψουν να εχουν προσδοκιμο ζωης τα 2-3 χρονια και η σαμμυ σταματησει να προφασιζεται δικαιολογιες για να μη την αντικαταστησει εντος εγγυσης, ισως και να αξιζει η αγορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, dhm21911 είπε

Αυτο που νομιζετε οτι απευθυνονται σε μια χωρα που οι δημοσιες συγκοινωνίες της παρεπεμπουν στην Ινδια να το κοιταξετε παιδια.

Ναι ενώ στο εξωτερικό κάνουν ουρά να σκάσουν 2Κ+.....🤣

  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αμα έρθει Ευρώπη το  vivo x fold 3 pro, να δω ποιος θα πάρει αυτο..

Το fold 5 εχω, αλλά οι αλήθειες να λέγονται.  Το μαρτύριο της σταγόνας σε καθε  upgrade. 1χιλιοστο μεγαλύτερη οθόνη,  1 χιλ λεπτότερο,  ιδια μπαταρία,  κάμερες.. Ετσι μπορείς να βγάζεις βελτιωμένη συσκευή για 100 χρόνια. 

Επεξ/σία από oldnew
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, dtk-386 είπε

Ναι ενώ στο εξωτερικό κάνουν ουρά να σκάσουν 2Κ+.....🤣

Οταν παιρνεις μεροκαματο 150 200 250 300 ευρω τα 2 χιλιαρικα τα χεις για πρωινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, dhm21911 είπε

Οταν παιρνεις μεροκαματο 150 200 250 300 ευρω τα 2 χιλιαρικα τα χεις για πρωινο.

Αδέρφια σταματείστε να ωραιοποιείτε τα πάντα στο εξωτερικό. 

Εχω ζήσει εξωτερικό και δεν είναι όλα ρόδινα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, dhm21911 said:

Οταν παιρνεις μεροκαματο 150 200 250 300 ευρω τα 2 χιλιαρικα τα χεις για πρωινο.

Και πληρώνεις 500ε για μια γκαρσονιέρα, τα μισα λεφτά εφορία, και κόστος ζωής το μηνα 1500ε τότε πάλι δεν έχεις για πρωινο κινητα 2 χιλιάρικα. Γι αυτό πουλάνε ελάχιστα παντού. 

  • Like 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, dhm21911 said:

Οταν παιρνεις μεροκαματο 150 200 250 300 ευρω τα 2 χιλιαρικα τα χεις για πρωινο.

Από γνωστούς δεν νομίζω να έδωσε κανείς 2Κ για κινητό. Βέβαια αν το χρειάζεσαι και για δουλειά αλλάζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...