Προς το περιεχόμενο

Το Galaxy Watch Ultra ανεβάζει επίπεδο τα smartwatch της Samsung


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό που λέτε με την μπαταρία νομιζω όλοι το ζητάμε αλλά δεν το χρειαζόμαστε τόσο. Όταν έχουν τόσους αισθητήρες και τέτοιες οθόνες  θα έπρεπε να γίνουν πολύ πιο ογκώδη για να αντέξουν παραπάνω. Η ελπίδα είναι καλύτερες μπαταρίες στον ίδιο όγκο και καλύτερο efficiency. Αν και από ότι είδα πχ η apple προτίμησε να κάνει λεπτότερο το iPad απ’το να αυξήσει τα mah. Κάτι θα ξέρουν οι εταιρίες  μέσω  έρευνα αγοράς που δεν ξέρουμε.
Η μεγαλύτερη μπαταρία είναι σαν τα mini κινητά που τα ζήταγαν όλοι και τελικά έπαιρναν 6+ ίντσες.

Προσωπικά βάζω το watch series 9 στην φόρτιση κάθε βράδυ πριν μπω για μπάνιο και δεν έχω ξεμείνει ποτέ.Σε 1 ώρα το πολύ είμαι  κομπλέ. 

Επεξ/σία από Dimitris_1981
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τσιμπησα το silver γιατι ειναι πιο σοβαρο σαν χρωμα απο τα αλλα δυο..

Για την μπαταρια τωρα σιγουρα αυτοι που θελουν να καταγραφουν τα παντα θα πρεπει να το φορτιζουν πιο συχνα.

Εγω watch faces θελω να αλλαζω αναλογα με την διαθεση,τον καιρο να βλεπω και αντε κανα gps οταν χρειαστω οδηγιες για να παω καπου.

Ενα τριημερο βλεπω να με βγαζει χαλαρα πριν μπει για φορτιση..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
11 ώρες πριν, billdanos είπε

🤫

 

Spoiler

IMG_1248.webp

 

Πραγματικα ιδιο! Δεν κρατησαν ουτε τα προσχηματα, πορτοκαλι band η Hermes? Πορτοκαλι κι εμεις! 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν η διάρκεια που αναφέρει για την μπαταρία είναι με always on display? 

Στις 12/7/2024 στις 6:19 ΜΜ, dimlevi είπε

Επειδή θέλω να αλλάξω από το watch 4. Είμαι μεταξύ αυτουνού και του garmin fenix 7. Έχω το s24 ultra

Γνωμες? 

Είναι τελείως διαφορετικά πράγματα, το ένα είναι smartwatch με sport features και το αντίστροφο, εξαρτάται τι χρήση θέλει ο καθένας.

Κάποιος που λιώνει στίβους και χιλιόμετρα κάθε μήνα δε νομίζω ότι μπορεί να φύγει από Garmin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...