Προς το περιεχόμενο

videoproc macbook


josuts

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια,

στο προηγουμενο λαπτοπ που ειχα με windows ειχα την παραπανω εφαρμογη κ καποια βιντεακια που ηθελα τα εκανα κροπ κλπ.Αφου λοιπον πηγα σε μακμπουκ ειπα να την ξαναβαλω την δωρεαν εφαρμογη.Αλλα αν ανοιξει κ δεν κρασαρει δεν μπορω να κανω καμια επεξεργασια γιατι πιανει την οθονη κ δεν μπορω να την μικρυνω.Υπαρχει λυση? αν οχι ποια αλλη εφαρμογη να κατεβασω?

ευχαριστω πολυ,

Γιαννης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ενσωματωμένη λειτουργία του finder όταν επιλέγεις ένα αρχείο video, για crop και encode δεν βολεύει? Υπάρχουν πάρα πολλές video editing εφαρμογές για mac αλλά εξαρτάται τι θες να κάνεις. Τα βασικά πάντως σαν αυτά που περιέγραψες τα κάνεις και χωρίς έξτρα εφαρμογή .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, atheatos είπε

Η ενσωματωμένη λειτουργία του finder όταν επιλέγεις ένα αρχείο video, για crop και encode δεν βολεύει? Υπάρχουν πάρα πολλές video editing εφαρμογές για mac αλλά εξαρτάται τι θες να κάνεις. Τα βασικά πάντως σαν αυτά που περιέγραψες τα κάνεις και χωρίς έξτρα εφαρμογή .

 

σε ευχαριστω.θα το κοιταξω.Βλεπεις ξαναγυρισα σε μακ μετα απο 11 χρονια κ εχω χασει πολλα επεισοδια:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, josuts είπε

σε ευχαριστω.θα το κοιταξω.Βλεπεις ξαναγυρισα σε μακ μετα απο 11 χρονια κ εχω χασει πολλα επεισοδια:-)

Απλά το QuickTime pro αν το θυμάσαι από παλιά,  είναι θα λέγαμε τώρα ενσωματωμένο στο Finder. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, atheatos είπε

Απλά το QuickTime pro αν το θυμάσαι από παλιά,  είναι θα λέγαμε τώρα ενσωματωμένο στο Finder. 

αυτο το βρηκα! ευχαριστω! Θα κανω δοκιμη!

4 ώρες πριν, _filippos_ είπε

για αυτο μου λεει οτι πρεπει να κανω εγγραφη για να το κατεβασω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
18 ώρες πριν, josuts είπε

αυτο το βρηκα! ευχαριστω! Θα κανω δοκιμη!

για αυτο μου λεει οτι πρεπει να κανω εγγραφη για να το κατεβασω!

Δεν θα σου στείλει κάποια επιβεβαίωση για να φτιάξεις λογαριασμό κλπ. Βάλε ο,τι στοιχεία θέλεις στα αντίστοιχα πεδία και θα σου εμφανίσει στο τέλος το link για να το κατεβάσεις. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, billdanos είπε

Δεν θα σου στείλει κάποια επιβεβαίωση για να φτιάξεις λογαριασμό κλπ. Βάλε ο,τι στοιχεία θέλεις στα αντίστοιχα πεδία και θα σου εμφανίσει στο τέλος το link για να το κατεβάσεις. :) 

ευχαριστω! θα το δοκιμασω κ αυτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...