Προς το περιεχόμενο

ποια καμερα να διαλεξω?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας δεν ξέρω ποιά action camera να διαλέξω, διαθέτω από 250 εώς 500ευρώ, να πήγαινα σε κάτι go pro η απλά αυτή η μάρκα είναι ακριβή λόγω της διαφήμησης που έχει πέσει ? Επίσης με τα ίδια χρήματα θα μπορούσα να πάρω κάποια μή επώνυμη με καλύτερη ανάλυση κτλ? εσείς τι θα διαλέγατε στη θέση μου ?

Τη κάμερα τη θέλω για να βιντεοσκοπω ψάρεματα αλλά και καμια βόλτα με το ποδήλατο η με μηχανή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πρότεινα dji osmo action 4. Κορυφή του είδους της, απλά φτάνει τα 400€. Έχω δοκιμάσει και gopro δυο γενιές πιο παλιές και η εικόνα δεν συγκρίνεται. Επίσης με τις gopro είχα πολλές υπερθερμανσεις, ενω η dji σκυλί. Δες κανένα συγκριτικό και διάλεξε μια από τις δύο μάρκες. Μην πας σε μη επώνυμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

αρα η dji osmo action 4 ειναι καλυτερη, ειδα βιντεο αλλα δε καταλαβα απο εικονα πια ειναι πιο καλη, η μπαταρια της ειναι κανα μισαωρο πιο πολυ κραταει της dji osmo!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 7/7/2024 στις 3:33 ΜΜ, rikino είπε

Καλησπέρα σας δεν ξέρω ποιά action camera να διαλέξω, διαθέτω από 250 εώς 500ευρώ, να πήγαινα σε κάτι go pro η απλά αυτή η μάρκα είναι ακριβή λόγω της διαφήμησης που έχει πέσει ? Επίσης με τα ίδια χρήματα θα μπορούσα να πάρω κάποια μή επώνυμη με καλύτερη ανάλυση κτλ? εσείς τι θα διαλέγατε στη θέση μου ?

Τη κάμερα τη θέλω για να βιντεοσκοπω ψάρεματα αλλά και καμια βόλτα με το ποδήλατο η με μηχανή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/7/2024 στις 3:33 ΜΜ, rikino είπε

Καλησπέρα σας δεν ξέρω ποιά action camera να διαλέξω, διαθέτω από 250 εώς 500ευρώ, να πήγαινα σε κάτι go pro η απλά αυτή η μάρκα είναι ακριβή λόγω της διαφήμησης που έχει πέσει ? Επίσης με τα ίδια χρήματα θα μπορούσα να πάρω κάποια μή επώνυμη με καλύτερη ανάλυση κτλ? εσείς τι θα διαλέγατε στη θέση μου ?

Τη κάμερα τη θέλω για να βιντεοσκοπω ψάρεματα αλλά και καμια βόλτα με το ποδήλατο η με μηχανή.

Βγαινει σε λιγες μερες η gopro 13.

Λενε πως θα εχει (επιτελους) ψυκτρα για να λυθουν τα θεματα υπερθερμανσης.

Εγω εχω την 11 και γενικα ειμαι ευχαριστημενος. (την πηρα 192 ευρω απο αμαζον :P )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Ntinaras είπε

Βγαινει σε λιγες μερες η gopro 13.

Λενε πως θα εχει (επιτελους) ψυκτρα για να λυθουν τα θεματα υπερθερμανσης.

Εγω εχω την 11 και γενικα ειμαι ευχαριστημενος. (την πηρα 192 ευρω απο αμαζον :P )

Πολύ καλή τιμή.

Καλή φάση αν κάνει δουλειά η ψυκτρα που θα μπει.

Εγώ έχω την 8αρα 3 χρόνια και ποτε πρόβλημα με θερμοκρασία (αφού τη βάζω μόνο θάλασσα 😂)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...