Προς το περιεχόμενο

Αλλάζει η μπαταρία στα smartwatch;γιατί η garmin συνιστα πέταμα κι αγορά καινούριου


elenitsa1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγόρασα πριν 3 χρόνια μετά από αρκετή σκέψη,λόγω σύγκρισης ,και υπολογισμού κόστους ταυτόχρονα, το  vivoactive 4 στα 350 ευρώ.Ήταν το πρώτο μου  smartwatch και ήθελα να έχει ακρίβεια στις μετρήσεις και να είναι στιβαρή η κατασκευή, για να το έχω πολλά χρόνια.Στα 3 χρόνια αδειασε η μπαταρία:το φόρτιζα και μετά από λίγα λεπτά έσβηνε.Επιπλέον δεν λειτουργούσαν οι αριθμοί 2 και 4 όταν πάταγες στην οθόνη αφής.Το πήγα στη  garmin κι έσκασα 15 ευρώ, μόνο για να το ελέγξουν.Και η απάντηση ήταν πως η μπαταρία έχει αδειάσει και δεν ανοίγουν τα ρολόγια για να μη χαθεί η στεγανότητα .Μου  έδωσαν 2 επιλογές:1)πέταμα κι αγορά καινούριου 2)να μου φέρουν από το εξωτερικο ενα ανακατασκευασμένο(δηλ.επισκευασμένο)με εγγύηση 3 μηνών στα 190 ευρώ!!Συν τα 15 που εδωσα, συνολο 215, για ενα επισκευασμενο και χωρίς εγγυηση ουσιαστικά.Μα είναι δυνατόν;huawei ,samsung ακολουθουν την ιδια πολιτική;κι αν ναι, δεν υπάρχει λόγος να αγοράζουμε ακριβα ρολόγια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...