Προς το περιεχόμενο

Αγορά από το skrourz ή από το μαγαζί.


bep1995

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας !!

Θέλω να αγοράσω ένα κινητό σε λίγο καιρό (Motorola Edge 50 Fusion) και θέλω να ρωτήσω αν είναι προτιμότερο να το αγοράσω μέσω του skrourz καθ' αυτού ή από το κατάστημα, αν έχει δηλαδή site και υποθέτοντας ότι έχει πολύ καλές αξιολογήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο είναι αλλά προτίμησε μέσω Σκρουτζ μιας και μπορείς να μαζέψεις πόντους και να παραλάβεις από θυρίδα Σκρουτζ γιατί μπορεί να μην σε βρει το κούριερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η αληθεια ειναι οτι το ρωταω οσον αφορα την εγγυηση, ή γενικα στην περιπτωση που πρεπει να το επιστρεψω, πχ μου εστειλαν λαθος μοντελο/μαρκα. Λεω τωρα εγω. Μου εχει τυχει σε καρτα γραφικων. Πιστευεις θα βγαλω πιο ευκολα ακρη με το skroutz ;;

Επεξ/σία από bep1995
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, bep1995 είπε

Η αληθεια ειναι οτι το ρωταω οσον αφορα την εγγυηση, ή γενικα στην περιπτωση που πρεπει να το επιστρεψω, πχ μου εστειλαν λαθος μοντελο/μαρκα. Λεω τωρα εγω. Μου εχει τυχει σε καρτα γραφικων. Πιστευεις θα βγαλω πιο ευκολα ακρη με το skroutz ;;

Θα το αγοράσεις μέσω skroutz και εννοείτε ότι θα βγάλεις πιο εύκολα άκρη και αν θέλεις και δόσεις από το shopflix που έχει μέχρι 36 δόσεις άτοκες.

Επεξ/σία από manoskost
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...