Προς το περιεχόμενο

Επιδόσεις ανώτερες του GPT-4o προσφέρει το νέο Claude 3.5, υποστηρίζει η Anthropic


Axlmon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

29 λεπτά πριν, kazantzidis είπε

Λίγο που το τεσταρα όντως δίνει καλύτερες απαντήσεις ... 

Τα παει καλα και στην Ιστορια , πχ του εθεσα 2 θεματα  : αν γνωριζει το βιβλιο "Romanland" του Anthony Kaldellis  και επισης το

βασανιστικο ερωτημα : Ο "αορατος δικτατορας" Δημ Ιωαννιδης κριθηκε απο την Ιστορια ως προδοτης η ως ηλιθιος στο θεμα του Κυπριακου , τον βομβαρδισμο του προεδρικου μεγαρου , την αποπειρα δολοφονιας του Μακαριου και στην συνεχεια τον αττιλα ;

Απαντησε ικανοποιητικα και βεβαια στα Ελληνικα , οποτε στα Αγγλικα και αλλες διεθνεις γλωσσες μαλλον θα τα πηγαινει καλυτερα.

Αρκει να σκεφτουμε οτι ειμαστε μολις στην αρχη . Ειμαι πεποισμενος οτι η Τ.Ν θα βελτιωνεται καθε ημερα , ηρθε για να μεινει και στον τελικο

απολογισμο θα αποδειχθει το στηριγμα των λαικων μαζων και των αδυνατων. Απο κει και περα τα μεγαθηρια αλλα και νεοφυιεις επιχειρησεις θα παλεψουν

για το ποιος την εχει μεγαλυτερη , την ΤΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, panther_512 είπε

Γιατί terminal? 

Εγώ σε όσες ερωτήσεις είναι με μαθηματικές πράξεις, τις εμφανίζει κανονικά. Και τους πίνακες κανονικά μου τους βγάζει.

Εννοώ ότι το Claude μου δίνει απαντήσεις με μορφή σαν αυτό

Spoiler

image.png.f7521a3f140e40ca5594cc2b2b6a82ce.png

Ενώ στο chatgpt παίρνω απαντήσεις μορφοποιημένες σαν αυτό

Spoiler

image.png.d08424ece5640ebcb204fa04766c9ebf.png

Αλλά φαντάζομαι είναι κάτι που μπορούν να λύσουν, γιατί είναι μόνο θέμα renderer, δεν έχει να κανει με το ΑΙ.

Επεξ/σία από fast8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...