Προς το περιεχόμενο

Το YouTube ακυρώνει τις συνδρομές Premium που αποκτήθηκαν με παραπλάνηση τοποθεσίας μέσω VPN


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 155
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

"το YouTube πιθανότατα παρατήρησε την αλλαγή τοποθεσίας που αναγνωρίζεται από διαφορετικές IP διευθύνσεις αλλά και signatures συσκευών που σχετίζονται με τον ίδιο Google λογαριασμό"...

Δεν έχω να πω κάτι άλλο, μιλάει μόνο του...

Έχω βάλει smartube στην TV και δεν θέλω πλέον να δω βίντεο στο pc, απόλαυση!

Επεξ/σία από -dL-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ youtube βλέπω από browser που έχω μόνο για youtube με nordvpn extension που είναι μόνιμα συνδεδεμένος με Αλβανία που δεν έχει διαφημίσεις.

Έχω ublock αλλά δεν δουλεύει πάντα ενώ η πάνω μέθοδος πάντα λειτουργεί.

Το ίδιο και με το κινητό, μπαίνω στην εφαρμογή του nord και βάζω Αλβανία.

2 hours ago, oraiustepe said:

για να μην εχει διαφημισεις, το οποιο επιτυγχανεται με ad block στο πσ και revanced στο κινητο, αρα δεν υπάρχει λόγος χαχα. 

Για iphone αν έχεις vpn σε Αλβανία δεν έχεις διαφημίσεις, για TV δεν ξέρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, GREG10ARIS said:

Μας εχετε ζαλισει με αυτα τα apps.

ΟΧΙ δεν ειναι ειναι ιδιο το smartube και το revanced με το youtube premium, εκτος του οτι δεν γινεται cast στην τηλεοραση τσεκαρε και ποση μπαταρια σου ρουφαει το revanced.

Και στο λεει ατομο που ειχε το πρωτο vanced απο τοτε που ειχε κυκλοφορησει.

ειχα vanced απο τοτε που γινοταν install με split api . 

τωρα πια δεν δουλευει κανενα fork . { . . .  ευτυχως υπαρχουν καλες εναλλακτηκες . . . }

εχεις βρει fork  να δουλευει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, oraiustepe είπε

για να μην εχει διαφημισεις, το οποιο επιτυγχανεται με ad block στο πσ και revanced στο κινητο, αρα δεν υπάρχει λόγος χαχα. 

Το revance πρόσεχε το λίγο γιατί θα το πληρώσεις ακριβότερο από συνδρομή ετήσια 

  • Like 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, bymas είπε

Το revance πρόσεχε το λίγο γιατί θα το πληρώσεις ακριβότερο από συνδρομή ετήσια 

γιατι τι θα γινει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για iOS PreTub https://apps.apple.com/gr/app/pretub-no-ads-in-video/id1603057438

Δουλεύει και με κλειστή οθόνη και χώρις διαφημίσεις 

Καί τηλεοράσεις Samsung με tizen os https://github.com/reisxd/TizenTube θέλει λίγη προσπάθεια 

Επεξ/σία από StarlinkSpaceX
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, oraiustepe είπε

γιατι τι θα γινει; 

Όταν το χρησιμοποιούσα έβλεπα πολλά περίεργα όπως προσπάθειες σύνδεσης σε τραπεζικές εφαρμογές και μου χάκαραν στιμ και φβ ινστα.το είχα για κάποιους μήνες και ήταν το μόνο αππ που είχα κατεβάσει σαν απκ και όχι από επίσημα στορ όποτε υποψιάζομαι ότι ίσως προήλθε από εκεί όλο αυτό.με επιφύλαξη το λέω αλλά το έχω βγάλει και δεν είχα ποτέ ξανά παρόμοιες περιπτώσεις 

Επεξ/σία από bymas
  • Confused 1
  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, KostasKri είπε

Είναι απλό, έχουμε € σαν νόμισμα

Με δραχμη ουτε πιο ισχυρο νομισμα θα ειχαμε ουτε θα πετυχαιναμε καλυτερη τιμη σε αγορες απο το εξωτερικο.

  • Like 6
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, darkmatinee said:

Δυστυχώς έτσι είναι. Πέτυχε το πείραμα του Netflix & τώρα θα μας ξεζουμίσουν.

Τα ίδια έκανε και το skroutz και μια χαρά του πήγε η νέα τιμή...

ακριβως.οπως λεει η εκφραση επαναστατες του καναπε.ωραια τα λεμε εδω και γκρινια και στην πραξη απορω αν δυο ατομα θα διακοψουν.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, bymas είπε

Όταν το χρησιμοποιούσα έβλεπα πολλά περίεργα όπως προσπάθειες σύνδεσης σε τραπεζικές εφαρμογές και μου χάκαραν στιμ και φβ ινστα.το είχα για κάποιους μήνες και ήταν το μόνο αππ που είχα κατεβάσει σαν απκ και όχι από επίσημα στορ όποτε υποψιάζομαι ότι ίσως προήλθε από εκεί όλο αυτό.με επιφύλαξη το λέω αλλά το έχω βγάλει και δεν είχα ποτέ ξανά παρόμοιες περιπτώσεις 

υπαρχουν πολλα και διαφορα youtube revanced απο διαφορες πηγες, οποτε λογικο ειναι να πεφτεις και σε τετοια. εγω πχ ειμαι με ρουτ στο κινητο οποτε ετσι κι αλλιως ευαλωτο ειναι, αλλα ναι προσεχω κιολας τις πηγες των εφαρμογων. Για την ωρα ολα καλα. Εχω το revanced απο Noname απο το github repo. Σωστο λαθος θα δειξει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, bymas είπε

Όταν το χρησιμοποιούσα έβλεπα πολλά περίεργα όπως προσπάθειες σύνδεσης σε τραπεζικές εφαρμογές και μου χάκαραν στιμ και φβ ινστα.το είχα για κάποιους μήνες και ήταν το μόνο αππ που είχα κατεβάσει σαν απκ και όχι από επίσημα στορ όποτε υποψιάζομαι ότι ίσως προήλθε από εκεί όλο αυτό.με επιφύλαξη το λέω αλλά το έχω βγάλει και δεν είχα ποτέ ξανά παρόμοιες περιπτώσεις 

για τις πειραγμένες εφαρμογές που κυκλοφορούν εδώ και εκεί δεν φταίει το vanced αλλά αυτοί που τις δημιουργούν, το vanced και όλα τα fork του βρίσκεται μόνο στο github

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...