Προς το περιεχόμενο

Το YouTube ακυρώνει τις συνδρομές Premium που αποκτήθηκαν με παραπλάνηση τοποθεσίας μέσω VPN


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Όσο αφορά το yt family μπορείς στην ουσία να το μοιραστείς με αλλους 4 φίλους σου και δεν χρειάζεται να είναι όλοι στην ίδια ip(router) για να δουλέψει κανονικα;;;

 

Το έχει δοκιμάσει κανείς;

εχω αργεντίνικο family απο το 2021.. μια φιλη ειναι Αθηνα, εγω επαρχία, ενας αλλος φιλος Πατρα και 2 ακομη ατομα θεσαλονικη δεν ειχα ποτε θεμα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

  

10 λεπτά πριν, mariosraptor84 είπε

Έχει φρικάρει το ΥΤ. Άντε και καλό κλείσιμο. 

 

Να κλείσει δεν παίζει με τη καμία.

Έχουν πέσει πολλά δις(Μπορεί και παραπάνω) σε αυτό.

 

Και το κακό είναι πλέον ότι κλείσανε ότι "παραθυράκι" υπήρχε για να έχουμε όλοι φτηνά yt premium.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, adi32 είπε

δε χρειαζεται ουτε premium ουτε τιποτα βαζεις στις ρυθμισεις του κινητου  dns.adguard.com  και τελος

Δεν κοβει διαφημισεις απο το yt το adguard dns ρε παιδια, γιατι δεν τσεκαρετε κατι πριν το γραψετε;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, GREG10ARIS είπε

Δεν κοβει διαφημισεις απο το yt το adguard dns ρε παιδια, γιατι δεν τσεκαρετε κατι πριν το γραψετε;

δεν το ειπα γι αυτο 

Ειπα για το φιλο που προτεινε να κανουμε συνδρομη στο adguard γενικα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, adi32 είπε

δεν το ειπα γι αυτο 

Ειπα για το φιλο που προτεινε να κανουμε συνδρομη στο adguard γενικα 

Δεν εχει καμία σχέση όμως ένα απλό dns με όλη τη σουίτα του AdGuard. Μέρα με τη νύχτα κυριολεκτικά. 

 

 

Screenshot_2024-06-21-12-48-16-916_com.adguard.android.jpg

Screenshot_2024-06-21-12-48-29-559_com.adguard.android.jpg

Screenshot_2024-06-21-12-48-45-263_com.adguard.android.jpg

Screenshot_2024-06-21-12-50-13-704_com.adguard.android.jpg

Screenshot_2024-06-21-12-50-17-629_com.adguard.android.jpg

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γιατί μας κανείς διαφήμιση του adguard;

Έχεις μετοχές;

 

Και στη τελική oπως είπε και ένας αλλος εδώ αν θέλαμε θα πληρώναμε κατευθείαν για yt premium απ το να δώσουμε τα λεφτά στο adguard

Επεξ/σία από Paragontas-x
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Android: Μην κατεβάζετε το revanced απο όπου να είναι, ακόμα και από το google store, δίοτι ελοχεύουν κίνδυνοι malware. Μόνο από το github -> TeamVanced. Για μεγαλύτερη ευκολία, κατεβάστε το NewPipe από github και πάλι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, adi32 said:

 

Αν εχεις andoid tv  smartube 

 

Έχω το Chromecast Tv το καινούργιο το λευκό.

Μπορω να δω on line πως να το κάνω side load.

Αυτό που με απασχολεί είναι ο λογαριασμός μου.

Ειναι ασφαλές να κάνω log in στην συγκεκριμένη εφαρμογή με το βασικό μου google account? Η θα μου τραβήξουν τα στοιχεία και θα έχουν πρόσβαση στα mail μου κλπ;

Πριν πάρω iPhone χρησιμοποιούσα το Vanced σε android και είχα πάρει αυτό το ρίσκο και δεν είχε γίνει κάτι αλλά εδώ ξέρουμε αν είναι ασφαλές ; Κάνεις log in στους σέρβερ της google απ ευθείας όταν βάζεις λογαριασμό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Pitoo είπε

Έχω το Chromecast Tv το καινούργιο το λευκό.

Μπορω να δω on line πως να το κάνω side load.

Αυτό που με απασχολεί είναι ο λογαριασμός μου.

Ειναι ασφαλές να κάνω log in στην συγκεκριμένη εφαρμογή με το βασικό μου google account? Η θα μου τραβήξουν τα στοιχεία και θα έχουν πρόσβαση στα mail μου κλπ;

Πριν πάρω iPhone χρησιμοποιούσα το Vanced σε android και είχα πάρει αυτό το ρίσκο και δεν είχε γίνει κάτι αλλά εδώ ξέρουμε αν είναι ασφαλές ; Κάνεις log in στους σέρβερ της google απ ευθείας όταν βάζεις λογαριασμό;

Εγω στην τιβι αν δεν τα κανω download απο τον browser της τα στελνω τα apk απο το κινητο  με https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yablio.sendfilestotv&hl=en_US

και μετα απο τον file manager τα κανω εγκατασταση

Ασφαλες απολυτα τιποτα δεν ειναι αλλα ετσι δε θα πρεπει να βαλεις τιποτα

Αν σου παρει καποιος τα στοιχεια του google και παει να μπει απο αλλη συσκευη θα ειδοποηθεις 

Αν ασφαλισεις τους τραπεζικους λογαριασμους με φραγες δεν εχεις να φοβασαι κατι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/6/2024 στις 1:09 ΜΜ, StarlinkSpaceX είπε

Για iOS PreTub https://apps.apple.com/gr/app/pretub-no-ads-in-video/id1603057438

Δουλεύει και με κλειστή οθόνη και χώρις διαφημίσεις 

Καί τηλεοράσεις Samsung με tizen os https://github.com/reisxd/TizenTube θέλει λίγη προσπάθεια 

Αν γνωρίζει κάποιος άλλος τη παραπάνω διαδικασία για samsung tizen τηλεοράσεις παρακαλώ ας μου στείλει ένα μήνυμα να με βοηθήσει στην όλη διαδικασία.

Και το σημαντικότερο όλων. Δουλεύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 minutes ago, adi32 said:

Εγω στην τιβι αν δεν τα κανω download απο τον browser της τα στελνω τα apk απο το κινητο  με https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yablio.sendfilestotv&hl=en_US

και μετα απο τον file manager τα κανω εγκατασταση

Ασφαλες απολυτα τιποτα δεν ειναι αλλα ετσι δε θα πρεπει να βαλεις τιποτα

Αν σου παρει καποιος τα στοιχεια του google και παει να μπει απο αλλη συσκευη θα ειδοποηθεις 

Αν ασφαλισεις τους τραπεζικους λογαριασμους με φραγες δεν εχεις να φοβασαι κατι 

ΕΕ καλά δεν το βλέπω έτσι. 
Δηλαδη να έχει κάποιος πρόσβαση στον λογαριασμό μου για να βλέπω YT χωρίς διαφημίσεις.

Πες πως ξεχνάς να απενεργοποιήσεις τις συναλλαγές στο εξωτερικό. Πες πως σου στέλνει μια ειδοποίηση για log in η google από άλλη συσκευή και στις τόσες ειδοποιήσεις δεν την παρατηρείς εγκαίρως . 

Πιο λογικό μου ακούγεται να κάνεις έναν νέο λογαριασμό για χρήση με αυτό το smart tube παρά να ρισκάρεις το βασικό σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Pitoo είπε

 

Πιο λογικό μου ακούγεται να κάνεις έναν νέο λογαριασμό για χρήση με αυτό το smart tube παρά να ρισκάρεις το βασικό σου

ναι, κανε ενα νεο μονο για το youtube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/6/2024 στις 10:25 ΠΜ, Innersense είπε

Ωχ, μου έρχεται και η τελευταία ακύρωση δηλαδή...
1.4€ νομίζω έδινα

Για τις SmartTv το έχουμε φίλε.

SmartTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...