Προς το περιεχόμενο

Το YouTube ακυρώνει τις συνδρομές Premium που αποκτήθηκαν με παραπλάνηση τοποθεσίας μέσω VPN


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, adi32 είπε

δε χρειαζεται ουτε premium ουτε τιποτα βαζεις στις ρυθμισεις του κινητου  dns.adguard.com  και τελος 

Αν δε θες να μπλεξεις με revanced και ρυθμισεις βαζεις https://newpipe.net/

Στο Pc βαζεις https://chromewebstore.google.com/detail/ublock-origin/cjpalhdlnbpafiamejdnhcphjbkeiagm?hl=el

και αυτα image.png.d2341226f7f1e90263f84f3627681ef7.png

και τελος οι διαφημίσεις και μπαινεις και σε οποια site σου μπλοκαρουν 

 

Συγγνώμη που στο λέω αλλά οσο αφορά samsung smart tv και κινητά δεν δουλεύει το adguard dns το εχω δοκιμάσει.

Και δεν εχω βρει κάτι που να δουλεύει σε τηλεοράσεις Samsung με λειτουργικό tizen(όλες οι νέες τηλεοράσεις αυτό έχουν)

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 155
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

27 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Το revanced δεν δουλεύει.

14 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Και πλέον πχ το revanced Δεν δουλεύει

όσες φόρες να γράψεις ότι δεν δουλεύει εγώ χθες είδα με revanced περίπου 2 ώρες συνεχώς χωρίς διαφημίσεις, βρες κάποιον που γνωρίζει να στο φτιάξει. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, darkmatinee είπε

Δυστυχώς έτσι είναι. Πέτυχε το πείραμα του Netflix & τώρα θα μας ξεζουμίσουν.

Τα ίδια έκανε και το skroutz και μια χαρά του πήγε η νέα τιμή...

χμμ δε θα το έλεγα..το netflix επιασε παγκοσμια, το σκρουτζ στη χωρα μας όμως δεν το βλεπω. μου εστειλαν μεηλ σημερα το πρωι αναφέροντας πως εχω 10 μερες δωρεάν μεταφορικά (ημουν απο αυτους που το πηραν δωρεαν 1 χρονο και ΔΕΝ θα το αγοράσω, ειδικα μετα την αυξηση στα 25 ευρω ανα παραγγελία)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, nvel είπε

όσες φόρες να γράψεις ότι δεν δουλεύει εγώ χθες είδα με revanced περίπου 2 ώρες συνεχώς χωρίς διαφημίσεις, βρες κάποιον που γνωρίζει να στο φτιάξει. 

Κατέβασα το revanced απ το Google play και μάλλον δεν ήθελε να το κατεβάσω από εκεί

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Κατέβασα το revanced απ το Google play και μάλλον δεν ήθελε να το κατεβάσω από εκεί

Δεν υπαρχει revanced στο google play. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Έχεις δίκιο δεν υπάρχει.

 

 

Αυτό δεν έχει καμία σχέση με το αυθεντικό revanced. Fake είναι σιγά μην άφηνε η google να ανέβει το αυθεντικό revanced στο play store. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Paragontas-x είπε

Συγγνώμη που στο λέω αλλά οσο αφορά samsung smart tv και κινητά δεν δουλεύει το adguard dns το εχω δοκιμάσει.

Και δεν εχω βρει κάτι που να δουλεύει σε τηλεοράσεις Samsung με λειτουργικό tizen(όλες οι νέες τηλεοράσεις αυτό έχουν)

πρεπει να εχει android ή τηλεοραση 

κατεβαζεις το smarttube.apk και το βαζεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Κατέβασα το revanced απ το Google play και μάλλον δεν ήθελε να το κατεβάσω από εκεί

ξανά, βρες κάποιον που γνωρίζει να στο φταίξει ή πλήρωσε premium, αν προσπαθείς μόνος σου θα έχεις πρόβλημα ασφάλειας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Black Demis είπε

στα χαρτια ειμαστε μια ευρωπαϊκή χωρα με πάνω απο το μεσαιο βιοτικό επίπεδο ασχετα που στην πράξη αυτο το νούμερο κάνει το 20% και υπόλοιποι  πεινάνε

 

δεν ειναι μια φορα , με το vanced καποια στηγμη μου εκανε ban τον λογαριασμό λογο οτι εκανα χρηση του youtube music  (ποιος θα μου τον επιστρέψει είπαμε? εε κaνεις σωστά? ) blocker πόσες φορές είχε αποτύχει με της αλλαγές που εκαναν και ψαχνόμουν , στο iphone που ειναι κύρια μου συσκευη τι κάνω στήνω vpn σπιτι και περνάω απο εκει όλα?

χρόνος για όλα αυτά δεν υπάρχει σκέψου μου κρασαρε στο λαπτοπ 3 χρονών ο δισκος και δεν είχα χρόνο 2 ώρες να κάτσω να το ανοίξω να περάσω δίσκο να κάνω format κλπ ποιο απλα μου βγηκε να πάρω άλλο και το χαλασμενο καποτε και αν θα εχω χρόνο θα το κάνω , οταν η ζωη ειναι φάση ξυπνάς φεύγεις στης 7 και γυρνας σπιτι στης 10 και κρεβατι στης 11 καθε μερα καθε χαμένο λεπτό μετραει

ποσο σε νιωθω να ηξερες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσο αφορά το yt family μπορείς στην ουσία να το μοιραστείς με αλλους 4 φίλους σου και δεν χρειάζεται να είναι όλοι στην ίδια ip(router) για να δουλέψει κανονικα;;;

 

Το έχει δοκιμάσει κανείς;

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...