Προς το περιεχόμενο

Αγορά φωτοτυπικου για σχολείο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα

Είμαι σε αναζήτηση μηχανήματος για σχολείο , υπολογίζω 3000-4000 φωτοτυπίες τον μηνα. Να έχει διπλή όψη. Διάβασα επίσης κάπου για συμβόλαια που μπορούν να γίνουν για συντήρηση κτλ. Μου ζήτησαν επίσης να πάρω σε εταιρίες για προσφορές αλλά δεν έχω ιδέα.

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

ναι υπάρχουν συμφωνίες για ενοικίαση κλπ κ κόστος με τον αριθμό αντιγράφων κλπ, λεπτομέρειες θα τις δείτε με τον όποιο πάροχο

δες στην περιοχή σου , πόλη σου ποιοι υπάρχουν (αν θες πες μας κ την πόλη σου), κάνε αναζήτηση στο google κλπ

στείλε emails , ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΜΑΖΙ ΟΙ ΠΑΡΑΛΗΠΤΕΣ , κ ζήτα προσφορά για ΑσπρόΜαυρο πολυμηχάνημα (εκτυπωτή κ scanner) κ τι προδιαγραφές θες, λογικά κ duplex scan k print

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Στην Αθηνα σιγουρα υπαρχουν εταιρειες που το αναλαμβανουν, αλλα καλυτερα ειναι να βρεις καποια τοπικη (ή εστω απο κρητη γενικοτερα) διοτι καλα τα αναλωσιμα κλπ αλλα η συντηρηση και η επιλυση τυχον μηχανικων βλαβων κλπ δε θα μπορουν να γινουν στο χωρο σου, θα πρεπει να στειλεις το μηχανημα στην αθηνα, να σου στειλουν αλλο προσωρινα κλπ κλπ, ειναι ολοκληρη μανουρα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...