Προς το περιεχόμενο

Huawei Pura 70 Ultra Review


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

32 λεπτά πριν, Koukozz είπε

Αυτή η εταιρεία αν δεν είχε υποστεί την ζημιά από τον Θείο Σαμ τώρα θα ήταν με διαφορά μεγαλύτερη και η καλύτερη στα τηλέφωνα. Μόνο όσοι είχαν καταλαβαίνουν το ποσό καλή ήταν.

Τώρα μια συσκευή χωρίς Gaps και χωρίς 5g στα 1500€ μόνο ως αστείο ακούγεται.

Είμαι σίγουρος ότι θα κάνει παπάδες δεν αμφιβάλλω αλλά με ενάμιση χιλιάρικο συγγνώμη θέλω να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

Ειναι γεγονός αυτα. Ον δι αδερ χαντ ολες οι ναυαρχιδες υπερτιμημενες ειναι πλεον. Πχ αξιζει 1990 το fold 6 οταν βγει; η το iphone 16 ξερω γω που θαχει κανα 1600αρι; το vfm ειναι κανα 9μηνο μετα η ακομα καλυτερα μτχ απο αυτον που το πήρε 1ος επαιξε λιγο κ το βαρεθηκε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 ώρες πριν, Koukozz είπε

Αυτή η εταιρεία αν δεν είχε υποστεί την ζημιά από τον Θείο Σαμ τώρα θα ήταν με διαφορά μεγαλύτερη και η καλύτερη στα τηλέφωνα. Μόνο όσοι είχαν καταλαβαίνουν το ποσό καλή ήταν.

Τώρα μια συσκευή χωρίς Gaps και χωρίς 5g στα 1500€ μόνο ως αστείο ακούγεται.

Είμαι σίγουρος ότι θα κάνει παπάδες δεν αμφιβάλλω αλλά με ενάμιση χιλιάρικο συγγνώμη θέλω να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

Δεν είναι τόσο η Google εφαρμογές το πρόβλημα αλλά οτι βασικές εφαρμογές τρίτων λείπουν. Για παράδειγμα το gov wallet.

Χωρίς τη Google συνηθίζεις σε λιγότερο από 10 μέρες. Υπάρχουν ΑΠΕΙΡΕΣ εναλλακτικές για  ΚΑΘΕ της εφαρμογή. Το πρόβλημα είναι οι τρίτοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Volga είπε

Δεν είναι τόσο η Google εφαρμογές το πρόβλημα αλλά οτι βασικές εφαρμογές τρίτων λείπουν. Για παράδειγμα το gov wallet.

Χωρίς τη Google συνηθίζεις σε λιγότερο από 10 μέρες. Υπάρχουν ΑΠΕΙΡΕΣ εναλλακτικές για  ΚΑΘΕ της εφαρμογή. Το πρόβλημα είναι οι τρίτοι.

To gov.gr wallet το βαζεις μεσω gbox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, magicnumbers είπε

To gov.gr wallet το βαζεις μεσω gbox.

ναι τετοια οκ, απλώς το λεω σαν native. πχ εγω απο huawei πηγα σε iphone, δεν εχω ΚΑΜΙΑ εφαρμογη της google απο πριν η huawei φυγει σπο το οικοσυστημα. δεν θέλω να βαλω ουτε gbox

Επεξ/σία από Volga
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσο και κάποιοι προσπαθούν να μειώσουν την εν λόγω εταιρεία ή τα προιόντα της, επειδή λέει δεν έχουν Google Services ή επειδή δεν έχει ψηφιακό πορτοφόλι, η Huawei αυτή τη στιγμή έχει φτιάξει το καλύτερο φωτοτηλέφωνο με μεταβλητό διάφραγμα που έχει φτιαχτεί ever.  δείτε dxomark για να μη τα λέω εγω. 

Google services και ψηφιακά πορτοφόλια (Curve ,) δουλέυουν μια χαρά, είχα πρώτα το P20 pro, εδω και δυό χρόνια το P50 Pro και περιμένω να εμφανιστεί το Ultra στην Ελλάδα. 

Που μπορεί και να μην έρθει τελικά και ψάχνω ήδη ενναλακτικές να το ΄φερω απο αγορές που κυκλοφορεί ήδη (πχ γερμανια) 

Και με τα 2 τηλέφωνα , , δεν συνάντησα κανένα μα κανένα πρόβλημα, είτε είχαν google play, είτε δεν είχαν. 

Ποιά ναυαρχίδα όμως δεν έχει αυτό το εύρος τιμής; 1500€ +

καπου είδα σχόλιο οτι μετά απο κάθε major update πρέπει να ξαναπεράσεις τα google services. ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ

Απογευματινό edit 

για όσους αναρωτιούνται γιατί δεν έρχεται ακόμη , τουλάχιστον επίσημα, μάλλον πρέπει να κάνουμε υπομονή. 

Στη Βουλγαρία πωλείται κανονικά στα 1400€ και λίγο, ενω με τριετές συμβόλαιο στο πουλάνε γύρω στα 812€

Στη Γερμανία, στα mediamrkt , 1450€

Βλέπουμε οτι επίσημα κυκλοφορεί Ευρώπη άρα θέλω να πιστεύω οτι δε θα αργήσει αυτή η ώρα να έρθει Ελλάδα. 

Εμένα το κατ΄ εξοχήν κριτήριο στο τηλέφωνο ήταν η δυνατότητα στη φωτογραφία, και η Huawei απο τα πρώτα μοντέλα της σειράς P έδειξε οτι προσανατολίζεται πρός τα κεί,  άρα το ultra αποτελεί μονόδρομο για εμένα :)

Σόρυ με τα editS

Επεξ/σία από NNNNNNNNNNNNNNNNNNikos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/6/2024 στις 3:56 ΜΜ, magicnumbers είπε

To gov.gr wallet το βαζεις μεσω gbox.

Το gov wallet μπαίνει κανονικότατα μέσω Aurora store. Εδώ και δύο χρόνια το έχω κανονικά, γιατί να μπλέξεις με gbox? 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...