Προς το περιεχόμενο

Ειδοποιητήριο για καθαρισμό


sonikk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 hours ago, sonikk said:

Πώς να πάρει φωτιά;Ένας σκέτος βράχος είναι όλο πέτρα χωρίς ίχνος χόρτου το συγκεκριμένο.Απλα αυτοί δεν το ξέρουν.

Ωραία τότε γιατί δεν δηλώνεις ότι το καθάρισες και παίζεις κρυφτούλι με τα ΕΛΤΑ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, JakeKaufman είπε

Ωραία τότε γιατί δεν δηλώνεις ότι το καθάρισες και παίζεις κρυφτούλι με τα ΕΛΤΑ;

Και μετα πως θα τρολαρει στο ινσομνια;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, gorge18 είπε

ΕΕΕΕ τοτεεεε σιγουρα ειναι για να πας να καθαρισεις τα ανύπαρκτα χορτα. 

Μα πώς θα αποδείξω ότι το καθάρισα; Αφού είναι πέτρες,ένας βράχος με κάτι σαν χαλικακια και στις άκρες μόνο περιμετρικά του οικοπέδου φυτρώνει χαμομήλι.

Θα στείλω έναν από διπλανό χωριό που είναι στα 20 χλμ να καθαρίσει έναν θάμνο φουντωτό που θυμάμαι.Μισο μέτρο επί μισό.

Πραγματικά εγώ θα φέρω το ολοκαύτωμα,οκ τι να πω.

Η πλάκα είναι ότι πολύ παλιά το μέρος είχε καει και η φωτιά είχε ξεκινήσει πολλά χλμ μακριά και θυμάμαι όταν πήγα να το δω είχαν μαυρίσει οι πέτρες και ο βράχος.

Πραγματικά δεν ξέρω πως να δηλώσω στην πλατφόρμα κάτι που δεν καθαρίζεται.Ειναι γελοίο.

Τελικά το ειδοποιητήριο ήταν για τον πατέρα μου κ είχαν κάνει λάθος το μικρό όνομα άλλο έλεγε μέσα το χαρτί κ άλλο έξω ο φάκελος ενώ ο πατέρας μου  έχει αποβιώσει και ήταν μια οφειλή  του για μια κλήση για πάρκινγκ πριν από είκοσι χρόνια.Τελειως κουφά πράγματα! 

Μήπως παραγράφονται στην εικοσαετία και τα έστειλαν όλα μαζικά;Ότι βρήκαν δηλ;Γιατί ούτε ο πατέρας μου υπάρχει πλέον ούτε φυσικά το αυτοκίνητο του που πήγε στην ανακύκλωση το 2008.Η κλήση ήταν του 2004.

Μόνο στην Ελλάδα γίνονται αυτά.Αντε και στην Μποτσουάνα!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, sonikk είπε

Μα πώς θα αποδείξω ότι το καθάρισα; Αφού είναι πέτρες,ένας βράχος με κάτι σαν χαλικακια και στις άκρες μόνο περιμετρικά του οικοπέδου φυτρώνει χαμομήλι.

Θα στείλω έναν από διπλανό χωριό που είναι στα 20 χλμ να καθαρίσει έναν θάμνο φουντωτό που θυμάμαι.Μισο μέτρο επί μισό.

Πραγματικά εγώ θα φέρω το ολοκαύτωμα,οκ τι να πω.

Η πλάκα είναι ότι πολύ παλιά το μέρος είχε καει και η φωτιά είχε ξεκινήσει πολλά χλμ μακριά και θυμάμαι όταν πήγα να το δω είχαν μαυρίσει οι πέτρες και ο βράχος.

Πραγματικά δεν ξέρω πως να δηλώσω στην πλατφόρμα κάτι που δεν καθαρίζεται.Ειναι γελοίο.

Τελικά το ειδοποιητήριο ήταν για τον πατέρα μου κ είχαν κάνει λάθος το μικρό όνομα άλλο έλεγε μέσα το χαρτί κ άλλο έξω ο φάκελος ενώ ο πατέρας μου  έχει αποβιώσει και ήταν μια οφειλή  του για μια κλήση για πάρκινγκ πριν από είκοσι χρόνια.Τελειως κουφά πράγματα! 

Μήπως παραγράφονται στην εικοσαετία και τα έστειλαν όλα μαζικά;Ότι βρήκαν δηλ;Γιατί ούτε ο πατέρας μου υπάρχει πλέον ούτε φυσικά το αυτοκίνητο του που πήγε στην ανακύκλωση το 2008.Η κλήση ήταν του 2004.

Μόνο στην Ελλάδα γίνονται αυτά.Αντε και στην Μποτσουάνα!

 

 

Kokkalis Oh Snap GIF - Kokkalis Oh Snap GIFs

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Εν τω μεταξύ το ειδοποιητήριο που ήρθε μάλλον αφορά άλλο πράγμα και συζητάτε στον αέρα.

2 ποστ πιο πανω λεει οτι αφορα αλλο θεμα και ατομο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, Nabuko said:

Εν τω μεταξύ το ειδοποιητήριο που ήρθε μάλλον αφορά άλλο πράγμα και συζητάτε στον αέρα.

κλήση δημοτικής 20ετίας nuts dropping GIF

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Εν τω μεταξύ το ειδοποιητήριο που ήρθε μάλλον αφορά άλλο πράγμα και συζητάτε στον αέρα.

Έδινε απόδοση 1.01 στο στοίχημα 

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...