Προς το περιεχόμενο

Μεταφορα σε εργασια


Ribopaido

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 ώρες πριν, Ribopaido είπε

Καλησπέρα σε όλους,

Αύριο παρουσιάζομαι πρώτη μέρα στο δεδδηε  ως μόνιμος πλέον (ηλεκτρολογος μηχανικος τ.ε). Πέρα από την υπογραφή της σύμβασης στη Συγγρού μετά θα πάω στην έδρα μου στην Αγησιλάου. Ήθελα να ρωτήσω αν ισχυει εκει το ζητημα υψηλης εγκληματικοτητας και μεγαλο θεμα πάρκινγκ καθώς έχω σχετικά καινούργιο όχημα και φοβάμαι αρκετά. Μπορώ να πηγαίνω και με τα μεσα, Αλλά σκέφτομαι το θέμα ανεσης.

Οποιαδήποτε γνώμη πάνω στο θέμα δεκτη! Σας ευχαριστω

Που μενεις?

Στο μεταξουργειο - σταθμο λαρισης μου ειχαν σπασει το αυτοκινητο και ειχαν παρε τα παντα απο μεσα

και 2η φορα πηγαν να μου ανοιξουν αλλο αυτοκινητο αλλα δεν προλαβαν.

Καλυτερα να πηγαινεις με το μετρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Oυτε για πλακα δεν το αφηνεις εκει το αυτοκινητο σου. Το πρωι εχει θεσεις, το προβλημα ομως ειναι οτι παιζει να το βρεις σπασμενο, ακομα και τιποτα να μην εχει μεσα. Ασε που αν δεν ξερεις και την περιοχη, δεν ξερεις και που ειναι "απαγορευτικο" να το αφησεις, οποτε οι πιθανοτητες να στο ρημαξουν αυξανονται. ΜΜΜ οπως σου ειπαν και αν για καποιον λογο, καποια μερα, χρειαστει να παρεις αυτοκινητο, τοτε αφησε το σε καποιο παρκινγκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια στη μυλλερου ειδα οτι παρκαρουν ολοι λογω της ΠτΔ που μενει εδω. Και το λεωφορειο βολευει απλα θα το φερνω 2 φορες τη βδομαδα για να πηγαινω μετα στο γιατρο.

δεν εχω λογια για τις απαντησεις σας . Υπερευχαριστω τους παντες - ελατε στη αγησιλαου για ενα καφε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...