Προς το περιεχόμενο

Ανέβασμα video- κανάλι στο youtube


b00mb00m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Θέλω να ανεβάσω κάποια videos με οδηγίες να τις δούνε κάποια άτομα. Προτιμώ να είναι online παρά να δίνω κάθε φορά τα mp4 σε κάθε άτομο διότι μετά μάλλον θα χρειαστεί να τα δούμε κι άλλοι.

Επειδή δεν έχω ιδέα, σκέφτηκα να τα ανεβάσω στο youtube. Αν έχετε καλύτερη ιδέα, πείτε μου.

Δε θέλω όμως να εμφανίζονται τα στοιχεία μου. Δηλαδή να μπορεί κάποιος μέσω των video να δει το mail μου. Γίνεται αυτό ή πρέπει να φτιάξω άλλον λογαριασμό αποκλειστικά γι αυτό το σκοπό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/5/2024 στις 9:50 ΜΜ, b00mb00m είπε

 

Θέλω να ανεβάσω κάποια videos με οδηγίες να τις δούνε κάποια άτομα. Προτιμώ να είναι online παρά να δίνω κάθε φορά τα mp4 σε κάθε άτομο διότι μετά μάλλον θα χρειαστεί να τα δούμε κι άλλοι.

Επειδή δεν έχω ιδέα, σκέφτηκα να τα ανεβάσω στο youtube. Αν έχετε καλύτερη ιδέα, πείτε μου.

Δε θέλω όμως να εμφανίζονται τα στοιχεία μου. Δηλαδή να μπορεί κάποιος μέσω των video να δει το mail μου. Γίνεται αυτό ή πρέπει να φτιάξω άλλον λογαριασμό αποκλειστικά γι αυτό το σκοπό;

Γιατι να δει το email σου; 

Εσυ μπορεις να δεις το email καποιου δημιουργού στο youtube?

Αν σε προβληματίζει τοσο, μπες με ενα νεο mail και με ασχετε στοιχεια και ανεβασε οτι θες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, gorge18 είπε

Γιατι να δει το email σου; 

Εσυ μπορεις να δεις το email καποιου δημιουργού στο youtube?

Αν σε προβληματίζει τοσο, μπες με ενα νεο mail και με ασχετε στοιχεια και ανεβασε οτι θες 

δεν ασχολούμαι και πολύ με το yt. Δε ξέρω, μπορεί να έχει επιλογή σε κάποιο video ή στο κανάλι να εμφανίζει το mail του δημιουργού. Καλά δεν είναι ότι καίγομαι αλλά θα προτιμούσα να μη φαίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να τα ανεβάσεις σαν private video στο YouTube

Δεν εμφανίζονται στην αναζητηση ή σαν προτεινόμενα όποτε τα βλέπουν μόνο όσοι έχουν το ακριβές λινκ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, JakeKaufman said:

Μπορείς να τα ανεβάσεις σαν private video στο YouTube

Δεν εμφανίζονται στην αναζητηση ή σαν προτεινόμενα όποτε τα βλέπουν μόνο όσοι έχουν το ακριβές λινκ 

Σαν unlisted εννοείς, τα private τα βλέπει μόνο ο δημιουργός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...